Filip opet prvi

Brčko,2.oktobar - Na Otvorenom prvenstvu Pančeva, turniru zelenog nivoa za djevojčice i dječake do 10 godina, održanom 29. i 30. septembra na 4 otvorena terena sa šljakom teniskog kluba Mladost u konkurenciji dječaka šampionski pehar osvojio je Filip Đokić iz teniskog kluba SOL.

On je u finalnom meču turnira koji se igra u okviru kalendara Teniskog saveza Vojvodine sa 2:1 (2:4; 4 :0; 7:4) savladao Uglješu Sofrenovića iz teniskog kluba MRD.

U borbi do finala, Đokić je redom pobjeđivao Krivokapića 2:1 (5:3; 2:4; 8:6), Dimitrijevića 2:0 (4:2; 4:0) i Radmana takođe sa 2:0 ( 5:4 (5); 4:2)

Prvog dana turnira na kome je učestvovalo 25 dječaka, Filip je u svojoj grupi ostvario tri pobjede. Jedan za drugim su ispadali, Vidović 5:3, Micić 4:0 i Rašković 4:1.

Treće mjesto su osvojili Mihajlo Radman (SPL) i Marko Šavija (DJU).Najbolji učesnici turnira osim medalja dobili su prigodne poklone od organizatora takmičenja teniskog kluba Mladost.