ŽFL Zapad: "Crni Đorđe" opet koban za Kraljevčanke

Fudbalski klub Karađorđe iz Topole posle pobede u nedavno odigranoj Kup utakmici i u prvenstvenom meču je savladao domaćina ekipu Sloge 036. Fudbalerke trenera Darka Đukića nisu bile u kompletnom sastavu pa su u meč ušle sa samo deset igrača. To je u mnogome olakšalo posao, inače, veoma kvalitetnom sastavu gostujuće ekipe iz Topole. Na pogodak su malobrojni gledaoci čekali tačno pola sata. Prednost svojoj ekipi donela je Milica Aleksić.

Sa utakmice Sloga 036 - Karađorđe Foto: Stole

I u nastavku gostujuća ekipa je imala terensku inicijativu ali sve do 62. minuta gotovo da nije bilo udarca na gol Sloge čije igračice, za to vreme, nisu uspevale da organizuju ozbiljniji napad. Tada je na scenu stupa Milica Pavlović, poznata domaćinima jer je na kup utakmici ova dva kluba postigla čak četiri gola. Na pravi način je iskoristila grešku golmana Aleksandre Jovanović i sa dvi - tri metra zatresla mrežu - 0:2.

SLOGA 036 - KARAĐORĐE 0:2 (0:1)

Kraljevo . Igralište na Starom Aerodromu. Gledalaca 40. Sudija: Ivan Nešović (Metikoši) 7. Žuti kartoni: Nedeljković, Aleksić (Karađorđe)

SLOGA 036: Jovanović 6, Stojanović 6, Krsmanović 6,5, Ristović 6,5, Milojčević 7, Stanković 6, Šekler 6, Ćosović 6,5, Đorđević 6,5, Popović 6

KARAĐORĐE (T): Ivošević -, Ratković 6,5, Pavličević 6, M. Nikolić 7, Šimčić 6,5, M. Marković 6,5, I,. Nikolić 6,5, Nedeljković 6,5, Aleksić 7, Pavlović 7,5, A. Marković 6,5.

Bukovička Banja 0 : 22 Požega
Sloga 036 0 : 2 Karađorđe
Šabac 3 : 0 Unafortuna
Slatke male 0 : 3 Kolubara