FS Rasinskog okruga: Žestoke kazne za Vinogradar i Kamenorezac

Komesari za takmičenje Prve i Druge lige Rasinskog okruga Srbimir Anđelković i Momčilo Milosavljević izrekli su žestoke kazne fudbalerima Vinogradara iz Zleginja i Kamenoresca iz Dublja zbog propusta u zadnjem kolu ovih liga. Komesar za takmičenje Prve lige Rasinskog okruga Srbimir Anđelković kaznio je FK Vinogradar iz Zleginja sa dve utakmice koje moraju da odigraju najmanje 20 km od svog igrališta, a utakmicu Vinogradar-Trajal koja je prekinuta u 75. minutu kod rezultata 2:0 za goste registrovao rezultatom 3:0 za goste, domaćinima sleduje i novčana kazna sve to zbog upada domaćih navijača na teren u 75. minutu utakmice. Komesar za takmičenje Druge Rasinske lige Momčilo Milosavljević registrovao je utakmicu Kamenorezac (Dublje) - Varvarin rezultatom 3:0 za goste, a Kamenorescu oduzeo i jedan bod. Naime za Kamenorezac je sa parnim kartonima nastupao Janković Vladimir pa su Dubljani utakmicu koju su dobili sa 5:1, sada izgubili a popularni Baskijci iz Varvarina možda dobili bodove spasa.