XS
SM
MD
LG
18.kolo
Rezultati
09/10.06.2012
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
10.06.2012 18:00 Kladušnica 3 : 0 Junior
10.06.2012 18:00 Rtkovo 3 : 3 Napredak
10.06.2012 18:00 Trajan 3 : 0 Omladinac
09.06.2012 18:00 Lokomotiva 2 : 7 Pontes
U ovom kolu slobodan je tim: Koča Andjelković
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Koča Andjelković 16 13 1 2 40
2 Napredak 16 11 3 2 36
3 Kladušnica 16 10 2 4 32
4 Trajan 16 8 2 6 26
5 Rtkovo 16 6 4 6 22
6 Pontes 16 6 2 8 20
7 Omladinac 16 4 4 8 16
8 Lokomotiva 16 3 3 10 12
9 Junior 16 0 1 15 1

Prikazani rezultati i konačna tabela su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

N. Jakovljević
Kreator takmičenja

Zblagoje je postavio sliku
Zblagoje je podelio utakmicu
Rodni je podelio utakmicu
Pedja14 i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA KLUBOVE SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" U CILJU OBUKE FUDBALSKIH KLUBOVA SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" ZA RAD U PROGRAMU ZA TAKMIČENJE ’’COMET’’, FUDBALSKI SAVEZ SRBIJE ORGANIZUJE OBUKU U PRES SALI FUDBALSKOG SAVEZA BEOGRADA PO SLEDEĆEM RASPOREDU: PETAK – 21.06.2019. GODINE U 12:00 ČASOVA LOKOMOTIVA JEDINSTVO I M T OFK BEOGRAD RADNIČKI (Novi Beograd) ZVEZDARA TELEOPTIK BRODARAC SUBOTA – 22.06.2019. GODINE U 10:00 ČASOVA TEK SLOGA OFK MLADENOVAC RADNIČKI (Obrenovac) KOLUBARA B S K (Borča) CRVENA ZVEZDA (Mali Mokri Lug) STEPOJEVAC-VAGA ili SREMČICA GSP POLET DORĆOL OBAVEZNO JE PRISUSTVO PREDSTAVNIKA KLUBA (A POŽELJNO I DVA) KOJI ĆE SA SOBOM PONETI LAP TOP ILI TABLET. PREDSTAVNIK KLUBA KOJI ĆE PRISUSTVOVATI OBUCI ISPRED KLUBA I BITI ZADUŽEN ZA RAD U PROGRAMU ’’COMET’’ U OBAVEZI JE DA PRIJAVI IME I PREZIME KAO I SVOJU AKTIVNU E-MAIL ADRESU NEKOLIKO DANA PRE OBUKE NA TELEFON 066/8387-008 (Brankica Klemenjak). VAŽNA NAPOMENA: PRISUSTVO OBUCI JE OBAVEZNO I OD IZUZETNOG ZNAČAJA, JER ĆE SE TAKMIČENJE U SRPSKOJ LIGI GRUPA BEOGRAD U NOVOJ TAKMIČARSKOJ SEZONI 2019/2020 OBAVLJATI ISKLJUČIVO KROZ SISTEM ’’COMET’’.