XS
SM
MD
LG
18.kolo
Rezultati
23/24.04.2011
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
23.04.2011 16:00 Jedinstvo 3 : 1 Draževac
23.04.2011 16:00 Polet (V) 5 : 0 Crvena Zvezda
23.04.2011 16:00 Palilula 3 : 0 Vukašinovac
23.04.2011 16:00 Mladi Radnik 2 : 1 Tempo
23.04.2011 16:00 Katun 1 : 2 Gredetin
23.04.2011 16:00 Kraljevo 8 : 0 Pobeda
23.04.2011 16:00 Sloga 3 : 1 Polet (R)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Nišavska okružna liga Palilula 18 17 0 1 51
2 Polet (V) 18 13 2 3 41
3 Mladi Radnik 18 13 2 3 41
4 Vukašinovac 18 11 1 6 34
5 Sloga 18 11 0 7 33
6 Kraljevo 18 9 1 8 28
7 Polet (R) 18 8 3 7 27
8 Jedinstvo 18 8 2 8 26
9 Tempo 18 7 2 9 23
10 Draževac 18 6 1 11 19
11 Crvena Zvezda 18 5 2 11 17
12 Gredetin 18 5 1 12 16
13 Pobeda 18 3 1 14 10
14 Katun 18 0 2 16 2
19.kolo
Sledeće kolo
30/01.04.2011
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
01.05.2011 Sloga 3 : 1 Jedinstvo
30.04.2011 Polet (R) 4 : 2 Kraljevo
30.04.2011 Pobeda 3 : 0 Katun
30.04.2011 Gredetin 0 : 5 Mladi Radnik
30.04.2011 Tempo 0 : 1 Palilula
30.04.2011 Vukašinovac 1 : 3 Polet (V)
30.04.2011 Crvena Zvezda 2 : 4 Draževac

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Veljap
Kreator takmičenja

Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu