XS
SM
MD
LG
10.kolo
Rezultati
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
22.05.2020 17:00 Slavia 1 : 1 Gorodeya
21.05.2020 18:00 Neman Grodno 3 : 1 Torpedo BelAZ
23.05.2020 13:00 Smolevichy-STI : Minsk
23.05.2020 15:30 Slutsk 1 : 1 Ruh Brest
20.05.2020 18:00 Dinamo Brest 1 : 3 BATE
23.05.2020 17:30 Isloch 1 : 2 Energetyk-BGU
23.05.2020 19:30 Vitebsk 1 : 1 Dinamo Minsk
22.05.2020 19:00 Shakhtyor 4 : 0 Belshina
23.05.2020 23:15 (srbijasport.net)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Plasman u evropska takmičenja BATE 10 7 1 2 22
2 Plasman u evropska takmičenja Shakhtyor 10 5 3 2 18
3 Plasman u evropska takmičenja Torpedo BelAZ 10 5 3 2 18
4 Energetyk-BGU 9 6 0 3 18
5 Slutsk 10 5 2 3 17
6 Isloch 10 5 0 5 15
7 Ruh Brest 10 3 5 2 14
8 Dinamo Minsk 10 4 1 5 13
9 Dinamo Brest 10 4 1 5 13
10 Vitebsk 10 3 4 3 13
11 Slavia 10 3 3 4 12
12 Gorodeya 10 3 3 4 12
13 Neman Grodno 9 3 2 4 11
14 Minsk 8 3 1 4 10
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Smolevichy-STI 8 0 4 4 4
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Belshina 10 0 3 7 3

Prikazani rezultati i konačna tabela su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 0 korisnika
Takmičenje prati 3 korisnika
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.