30.03.2019 20:55 Bojan R. Stevanović

ŽOK Ravno pobedio OK Paraćin

U subotu je, u Ćuprijskoj hali sportova "Ada", sa početkom u 19:00 sati, odigrana odbojkaška utakmica između domaće ekipe ŽOK Ravno i gostujuće ekipe OK Paraćin.  Ekipa ŽOK Ravno iz Ćuprije je dominirala tokom utakmice i pobedila konačnim rezultatom 3:0, po setovima 25:10, 25:19 i 25:13.  Sjajna pobeda na radost stotinak gledaoca na tribinama hale...

11.03.2019 17:08 Bojan R. Stevanović

Smeč pobedio u Ćupriji

U nedelju je, u Sokolskom domu u Ćupriji, sa početkom u 19:00 časova, odigrana odbojkaška utakmica između ćuprijske ekipe ŽOK Ravno i gostujuće ekipe OK Smeč SV iz Svilajnca.  Posle izjednačene igre u prvom setu, ćuprijske odbojkašice ga dobijaju rezultatom 26:24.  U drugom setu su gostujuće odbojkašice počele da dominiraju. Dominacija je bila do...

23.12.2018 12:56 Bojan R. Stevanović

ŽOK Ravno pobedio Slogu

U subotu 22.12.2018 sa početkom u 19:00 sati, u Sokolskom domu u Ćupriji, odigrana je odbojkaška utakmica izmežu domaće ekipe ŽOK Ravno i gostujuće ekipe OK Sloga 2016 iz Batočine.  Ubedljiva pobeda ćuprijskih odbojašica rezultatom 3:0, po setovima 25:14, 25:14 i 25:15.