XS
SM
MD
LG
15.kolo
Rezultati
24/25.11.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
24.11.2018 OFK Napredak 3 : 0 Prosoker
24.11.2018 Djerdap 5 : 0 Morava
24.11.2018 Temnić 1924 0 : 1 Mali Bor
24.11.2018 Hajduk Veljko : Dunav
24.11.2018 Bor : Kruševac
24.11.2018 Car Lazar 0 : 0 Kopaonik
24.11.2018 Župa 7 : 1 Junior
24.11.2018 Radnički : Jedinstvo
25.12.2018 23:56 (Branke90)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Dunav 14 14 0 0 42
2 Župa (-1) 14 12 0 2 35
3 Prosoker (-1) 15 12 0 3 35
4 OFK Napredak (-1) 14 9 2 3 28
5 Mali Bor 14 9 0 5 27
6 Bor (-2) 13 7 1 5 20
7 Radnički (-1) 14 6 1 7 18
8 Junior 15 6 0 9 18
9 Hajduk Veljko (-1) 13 5 1 7 15
10 Car Lazar (-2) 14 5 1 8 14
11 Djerdap (-1) 14 4 1 9 12
12 Kopaonik (-2) 15 4 2 9 12
13 Temnić 1924 (-1) 13 3 0 10 8
14 Morava (-1) 13 3 0 10 8
15 Kruševac (-2) 14 3 1 10 8
16 Jedinstvo 5 0 0 5 0
16.kolo
Sledeće kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Prosoker : Jedinstvo
Radnički : Junior
Župa : Kopaonik
Car Lazar : Kruševac
Bor : Dunav
Hajduk Veljko : Mali Bor
Temnić 1924 : Morava
Djerdap : OFK Napredak

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Branke90
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 0 korisnika
Takmičenje prati 0 korisnika
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu