XS
SM
MD
LG
22.kolo
Rezultati
11/12.05.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
13.05.2019 16:30 Sloboda 3 : 2 Takovo
12.05.2019 16:30 Orlovac 1 : 0 Polet (T)
11.05.2019 16:30 Budućnost 4 : 0 LFK Mladost
12.05.2019 16:30 Sloga (S) 4 : 0 Sevojno
12.05.2019 11:00 Jedinstvo Putevi 4 : 0 Prijevor
11.05.2019 16:30 Sloga (BB) 3 : 0 Polimlje
U ovom kolu slobodan je tim: Zlatar
13.05.2019 18:19 (Miroslav Todorović)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Zapad Takovo 21 14 4 3 46
2 Budućnost 21 13 3 5 42
3 Sevojno 20 10 3 7 33
4 Sloga (BB) 20 9 4 7 31
5 Sloga (S) (-1) 21 9 3 9 29
6 Polet (T) 20 9 1 10 28
7 Prijevor 20 8 2 10 26
8 Polimlje 20 7 5 8 26
9 LFK Mladost 20 6 7 7 25
10 Sloboda 20 7 3 10 24
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Moravička okružna liga Zlatar 20 6 5 9 23
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Zlatiborska okružna liga Orlovac 21 7 1 13 22
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Moravička okružna liga Jedinstvo Putevi (-2) 20 6 1 13 17
23.kolo
Sledeće kolo
18/19.05.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
18.05.2019 17:00 Sloga (BB) 0 : 0 Sloboda
19.05.2019 17:00 Polimlje 2 : 0 Jedinstvo Putevi
19.05.2019 17:00 Prijevor 1 : 1 Zlatar
18.05.2019 17:00 Sevojno 4 : 1 Budućnost
19.05.2019 17:00 LFK Mladost 2 : 1 Orlovac
19.05.2019 17:00 Polet (T) 1 : 4 Takovo
U ovom kolu slobodan je tim: Sloga (S)

Takmičenje je napustio tim: Dragačevo
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

zblbz
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 4 korisnika
Takmičenje prati 78 korisnika
Zblagoje je postavio sliku
Zblagoje je podelio utakmicu
Rodni je podelio utakmicu
Pedja14 i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA KLUBOVE SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" U CILJU OBUKE FUDBALSKIH KLUBOVA SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" ZA RAD U PROGRAMU ZA TAKMIČENJE ’’COMET’’, FUDBALSKI SAVEZ SRBIJE ORGANIZUJE OBUKU U PRES SALI FUDBALSKOG SAVEZA BEOGRADA PO SLEDEĆEM RASPOREDU: PETAK – 21.06.2019. GODINE U 12:00 ČASOVA LOKOMOTIVA JEDINSTVO I M T OFK BEOGRAD RADNIČKI (Novi Beograd) ZVEZDARA TELEOPTIK BRODARAC SUBOTA – 22.06.2019. GODINE U 10:00 ČASOVA TEK SLOGA OFK MLADENOVAC RADNIČKI (Obrenovac) KOLUBARA B S K (Borča) CRVENA ZVEZDA (Mali Mokri Lug) STEPOJEVAC-VAGA ili SREMČICA GSP POLET DORĆOL OBAVEZNO JE PRISUSTVO PREDSTAVNIKA KLUBA (A POŽELJNO I DVA) KOJI ĆE SA SOBOM PONETI LAP TOP ILI TABLET. PREDSTAVNIK KLUBA KOJI ĆE PRISUSTVOVATI OBUCI ISPRED KLUBA I BITI ZADUŽEN ZA RAD U PROGRAMU ’’COMET’’ U OBAVEZI JE DA PRIJAVI IME I PREZIME KAO I SVOJU AKTIVNU E-MAIL ADRESU NEKOLIKO DANA PRE OBUKE NA TELEFON 066/8387-008 (Brankica Klemenjak). VAŽNA NAPOMENA: PRISUSTVO OBUCI JE OBAVEZNO I OD IZUZETNOG ZNAČAJA, JER ĆE SE TAKMIČENJE U SRPSKOJ LIGI GRUPA BEOGRAD U NOVOJ TAKMIČARSKOJ SEZONI 2019/2020 OBAVLJATI ISKLJUČIVO KROZ SISTEM ’’COMET’’.