XS
SM
MD
LG
14.kolo
Rezultati
17/18.11.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
18.11.2018 13:00 Provo 0 : 0 Sloga (PŽ)
18.11.2018 13:00 Sloga 33 0 : 1 Budućnost Krušik 2014
18.11.2018 13:00 Šumadija (A) 1 : 1 Drina
18.11.2018 13:00 Mladi radnik 1926 2 : 0 Polet (LJ)
18.11.2018 13:00 Jedinstvo (Ub) 0 : 0 Tutin
18.11.2018 13:00 Smederevo 1924 2 : 1 Proleter Mihajlovac
18.11.2018 13:00 Mokra Gora 1 : 2 Jošanica
18.11.2018 13:00 FAP 1 : 0 Loznica
18.11.2018 15:18 (Administrator)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Smederevo 1924 (-1) 14 9 3 2 29
2 Sloga (PŽ) 14 8 4 2 28
3 Jošanica 14 7 4 3 25
4 Tutin 14 7 3 4 24
5 Šumadija (A) 14 5 7 2 22
6 Mladi radnik 1926 14 6 4 4 22
7 Mokra Gora 14 6 3 5 21
8 Sloga 33 14 6 1 7 19
9 Jedinstvo (Ub) 14 5 3 6 18
10 FAP 14 5 3 6 18
11 Loznica 14 4 5 5 17
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Budućnost Krušik 2014 14 3 6 5 15
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Podunavsko-šumadijska Provo 14 4 2 8 14
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Drina 14 2 6 6 12
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Polet (LJ) 14 2 4 8 10
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Proleter Mihajlovac 14 2 4 8 10
15.kolo
Sledeće kolo
24/25.11.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
24.11.2018 13:00 Loznica 2 : 2 Provo
27.11.2018 13:00 Jošanica 0 : 0 FAP
25.11.2018 13:00 Proleter Mihajlovac 1 : 1 Mokra Gora
24.11.2018 13:00 Tutin 2 : 1 Smederevo 1924
25.11.2018 11:00 Polet (LJ) 0 : 2 Jedinstvo (Ub)
25.11.2018 13:00 Drina 0 : 0 Mladi radnik 1926
24.11.2018 13:00 Budućnost Krušik 2014 2 : 0 Šumadija (A)
24.11.2018 13:00 Sloga (PŽ) 5 : 5 Sloga 33

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 6 korisnika
Takmičenje prati 134 korisnika
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu