XS
SM
MD
LG
26.kolo
Rezultati
15/16.05.2010
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
16.05.2010 16:30 Banja 1 : 1 Bare
15.05.2010 16:30 Aranđelovac 2 : 1 Partizan (D)
15.05.2010 16:30 Karađorđe (R) 0 : 6 Borac (P)
15.05.2010 16:30 Marjan 3 : 1 Junkovac
16.05.2010 16:30 Šumadinac (N) 4 : 2 Šumadija
16.05.2010 16:30 Badnjevac 3 : 2 Karađorđe (T)
15.05.2010 16:30 Lokomotiva 0 : 2 Šumadinac (B)
16.05.2010 16:30 Beli Orlovi 3 : 1 Borac (Lj)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Dunav" Šumadinac (B) 26 19 4 3 61
2 Šumadinac (N) 26 16 4 6 52
3 Marjan 26 13 8 5 47
4 Borac (P) 26 14 1 11 43
5 Karađorđe (T) 26 13 4 9 43
6 Banja 26 12 6 8 42
7 Aranđelovac 26 12 6 8 42
8 Šumadija 26 12 3 11 39
9 Junkovac 26 10 4 12 34
10 Karađorđe (R) 26 10 3 13 33
11 Lokomotiva (-1) 26 9 3 14 29
12 Badnjevac 26 9 2 15 29
13 Partizan (D) 26 8 3 15 27
14 Borac (Lj) 26 8 2 16 26
15 Beli Orlovi 26 8 1 17 25
16 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u pripadajuću međuopštinsku ligu Bare 26 7 2 17 23
27.kolo
Sledeće kolo
22/23.05.2010
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
23.05.2010 17:00 Beli Orlovi 4 : 3 Banja
23.05.2010 17:00 Borac (Lj) 3 : 2 Lokomotiva
23.05.2010 17:00 Šumadinac (B) 3 : 0 Badnjevac
22.05.2010 17:00 Karađorđe (T) 1 : 0 Šumadinac (N)
23.05.2010 10:00 Šumadija 3 : 0 Marjan
23.05.2010 17:00 Junkovac 3 : 2 Karađorđe (R)
23.05.2010 17:00 Borac (P) 9 : 6 Aranđelovac
23.05.2010 17:00 Partizan (D) 2 : 1 Bare

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Zblagoje je postavio sliku
Zblagoje je podelio utakmicu
Rodni je podelio utakmicu
Pedja14 i još 10 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA KLUBOVE SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" U CILJU OBUKE FUDBALSKIH KLUBOVA SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" ZA RAD U PROGRAMU ZA TAKMIČENJE ’’COMET’’, FUDBALSKI SAVEZ SRBIJE ORGANIZUJE OBUKU U PRES SALI FUDBALSKOG SAVEZA BEOGRADA PO SLEDEĆEM RASPOREDU: PETAK – 21.06.2019. GODINE U 12:00 ČASOVA LOKOMOTIVA JEDINSTVO I M T OFK BEOGRAD RADNIČKI (Novi Beograd) ZVEZDARA TELEOPTIK BRODARAC SUBOTA – 22.06.2019. GODINE U 10:00 ČASOVA TEK SLOGA OFK MLADENOVAC RADNIČKI (Obrenovac) KOLUBARA B S K (Borča) CRVENA ZVEZDA (Mali Mokri Lug) STEPOJEVAC-VAGA ili SREMČICA GSP POLET DORĆOL OBAVEZNO JE PRISUSTVO PREDSTAVNIKA KLUBA (A POŽELJNO I DVA) KOJI ĆE SA SOBOM PONETI LAP TOP ILI TABLET. PREDSTAVNIK KLUBA KOJI ĆE PRISUSTVOVATI OBUCI ISPRED KLUBA I BITI ZADUŽEN ZA RAD U PROGRAMU ’’COMET’’ U OBAVEZI JE DA PRIJAVI IME I PREZIME KAO I SVOJU AKTIVNU E-MAIL ADRESU NEKOLIKO DANA PRE OBUKE NA TELEFON 066/8387-008 (Brankica Klemenjak). VAŽNA NAPOMENA: PRISUSTVO OBUCI JE OBAVEZNO I OD IZUZETNOG ZNAČAJA, JER ĆE SE TAKMIČENJE U SRPSKOJ LIGI GRUPA BEOGRAD U NOVOJ TAKMIČARSKOJ SEZONI 2019/2020 OBAVLJATI ISKLJUČIVO KROZ SISTEM ’’COMET’’.