22.10.2016 18:57 Živko Radivojević

Vojvođanska liga - Jug: Sremac - ŽSK 5:0

Nisu proÅ”la ni puna dva minuta igre, a domaćin je doÅ”ao u vođstvo. Na ubačenu loptu sa strane, golman GuÅ”ić ne raguje najbolje, a lopta, praktično, pogađa Ivkovića i zavrÅ”ava u mreži ŽSK-a. Već tada se moglo naslutiti u kom će se pravcu utakmica razvijati, Å”to se vrlo brzo i obistinilo. U 29. minutu Račić lepo proigrava mladog Ivkovića, kojem nije vbilo teÅ”ko da manirom iskusnog fudbalera...

24.09.2016 20:35 Živko Radivojević

Vojvođanska liga Jug: Sremac ā€“ Kupinovo 3:1

U prilično ā€žÅ”arenom sastavuā€œ Kupinovo je gostovalo Sremcu. Već posle uvodnih minuta moglo se naslutiti u kom će se pravcu utakmica razvijati. U 5. minutu, na ubačenu loptu sa strane, pred golom gostiju najbolje reaguje Å tetić, koji pogađa prečku gola Timotića. Inicijativa Sremca ā€žmaterijalizovanaā€œ je u 31 minutu golom Kneževića. U 35. minutu Å tetić povećava na 2:0 i već tada su sve dileme, ako...