XS
SM
MD
LG
23.kolo
Rezultati
23/24.05.2015
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
24.05.2015 17:00 Čajetina 6 : 2 Višesava
24.05.2015 17:00 Polet 3 : 0 Perućac
24.05.2015 17:00 Prvi partizan 2 : 5 Budućnost
24.05.2015 17:00 Omladinac 1 : 3 Ariljska rampa
24.05.2015 17:00 Napredak 3 : 5 Crnokosa
23.05.2015 17:00 GP Zlatibor 1 : 1 Železničar
23.05.2015 17:00 Jasen 6 : 4 Jedinstvo
25.05.2015 13:47
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Drina Budućnost 23 21 2 0 65
2 Polet 23 17 2 4 53
3 Ariljska rampa 23 16 3 4 51
4 Čajetina 23 13 1 9 40
5 Crnokosa 23 11 6 6 39
6 Jasen 23 10 2 11 32
7 Železničar 23 8 4 11 28
8 Jedinstvo 23 8 3 12 27
9 Perućac 23 7 5 11 26
10 GP Zlatibor (-1) 23 6 6 11 23
11 Klub se ugasio Višesava 23 5 8 10 23
12 Prvi partizan 23 6 4 13 22
13 Napredak 23 4 4 15 16
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Požega Omladinac 23 2 4 17 10
24.kolo
Sledeće kolo
30/31.05.2015
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
31.05.2015 17:00 Višesava 3 : 2 Jasen
31.05.2015 17:00 Jedinstvo 5 : 4 GP Zlatibor
31.05.2015 17:00 Železničar 8 : 0 Napredak
31.05.2015 17:00 Crnokosa 5 : 1 Omladinac
31.05.2015 11:00 Ariljska rampa 5 : 1 Prvi partizan
30.05.2015 17:00 Budućnost 3 : 1 Polet
31.05.2015 17:00 Perućac 2 : 5 Čajetina

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

N. Jakovljević
Kreator takmičenja

Zblagoje je postavio sliku
Zblagoje je podelio utakmicu
Rodni je podelio utakmicu
Pedja14 i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA KLUBOVE SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" U CILJU OBUKE FUDBALSKIH KLUBOVA SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" ZA RAD U PROGRAMU ZA TAKMIČENJE ’’COMET’’, FUDBALSKI SAVEZ SRBIJE ORGANIZUJE OBUKU U PRES SALI FUDBALSKOG SAVEZA BEOGRADA PO SLEDEĆEM RASPOREDU: PETAK – 21.06.2019. GODINE U 12:00 ČASOVA LOKOMOTIVA JEDINSTVO I M T OFK BEOGRAD RADNIČKI (Novi Beograd) ZVEZDARA TELEOPTIK BRODARAC SUBOTA – 22.06.2019. GODINE U 10:00 ČASOVA TEK SLOGA OFK MLADENOVAC RADNIČKI (Obrenovac) KOLUBARA B S K (Borča) CRVENA ZVEZDA (Mali Mokri Lug) STEPOJEVAC-VAGA ili SREMČICA GSP POLET DORĆOL OBAVEZNO JE PRISUSTVO PREDSTAVNIKA KLUBA (A POŽELJNO I DVA) KOJI ĆE SA SOBOM PONETI LAP TOP ILI TABLET. PREDSTAVNIK KLUBA KOJI ĆE PRISUSTVOVATI OBUCI ISPRED KLUBA I BITI ZADUŽEN ZA RAD U PROGRAMU ’’COMET’’ U OBAVEZI JE DA PRIJAVI IME I PREZIME KAO I SVOJU AKTIVNU E-MAIL ADRESU NEKOLIKO DANA PRE OBUKE NA TELEFON 066/8387-008 (Brankica Klemenjak). VAŽNA NAPOMENA: PRISUSTVO OBUCI JE OBAVEZNO I OD IZUZETNOG ZNAČAJA, JER ĆE SE TAKMIČENJE U SRPSKOJ LIGI GRUPA BEOGRAD U NOVOJ TAKMIČARSKOJ SEZONI 2019/2020 OBAVLJATI ISKLJUČIVO KROZ SISTEM ’’COMET’’.