09.06.2014 09:45 toplickevesti.com

Rukometaši Jastrepca porazom završili baraž za super B ligu

Rezultatom 32:31 (15:17) rukometaši Jastrepca iz Blaca izgubili su na svom terenu od Obilića iz Beograda poslednju utakmicu baraža za ulazak u super B ligu i tako se porazom oprostili od ovog takmičenja. Obe ekipe pre ove utakmice nisu imale nikakve šanse za plasman u Super B ligu, tako da su treneri oba tima veću minutažu dali drugoj postavi svojih ekipa.

05.05.2014 08:03 toplickevesti.com

Mini liga za plasman u Super B ligu: Jastrebac pobedio Zlatar

U drugom kolu mini lige za ulazak u super B ligu rukometaši Jastrepca iz Blaca rezultatom 26:24 (19:13) savladali su ekipu Zlatara iz Nove Varoši. Utakmica je odigrana u prepunoj hali "Čika Duško Jovanović" u Blacu. Blačani su dominirali tokom cele utakmice, na kojoj su na poluvreme otišli sa šest golova prednosti. Najefikasniji igrač na utakmici bio je Darko...