16.09
16:00
Železničar
Cement
0
0
|
16.09.2018 16:00 | Železničar | 0 : 0 | Cement |
16.09
15:30
Proleter Mihajlovac
Tutin
2
3
|
16.09.2018 15:30 | Proleter Mihajlovac | 2 : 3 | Tutin |
16.09
16:00
Radnički (P)
Dunav
4
0
|
16.09.2018 16:00 | Radnički (P) | 4 : 0 | Dunav | |||||
16.09
16:00
Budućnost
Temnić 1924
0
2
|
16.09.2018 16:00 | Budućnost | 0 : 2 | Temnić 1924 | |||||
16.09
16:00
Pukovac
Rtanj
1
1
|
16.09.2018 16:00 | Pukovac | 1 : 1 | Rtanj | |||||
16.09
16:00
Zaplanjac
OFK Sinđelić
0
0
|
16.09.2018 16:00 | Zaplanjac | 0 : 0 | OFK Sinđelić | |||||
16.09
11:00
Car Konstantin
Radan
2
0
|
16.09.2018 11:00 | Car Konstantin | 2 : 0 | Radan |
16.09
16:00
Kolubara
Stepojevac Vaga
3
3
|
16.09.2018 16:00 | Kolubara | 3 : 3 | Stepojevac Vaga | |||||
16.09
16:00
Crvena Zvezda
Lokomotiva
4
2
|
16.09.2018 16:00 | Crvena Zvezda | 4 : 2 | Lokomotiva | |||||
16.09
16:00
Zvezdara
GSP Polet Dorćol
2
1
|
16.09.2018 16:00 | Zvezdara | 2 : 1 | GSP Polet Dorćol |
16.09
16:00
Mladost (O)
Krajina
2
3
|
16.09.2018 16:00 | Mladost (O) | 2 : 3 | Krajina | |||||
16.09
16:00
Vojvodina 1928
Begej
0
0
|
16.09.2018 16:00 | Vojvodina 1928 | 0 : 0 | Begej | |||||
16.09
16:00
ŽAK
Sloga
0
0
|
16.09.2018 16:00 | ŽAK | 0 : 0 | Sloga |
16.09
16:00
Podunavac
Sloga (E)
1
3
|
16.09.2018 16:00 | Podunavac | 1 : 3 | Sloga (E) | |||||
16.09
16:00
LSK Laćarak
Podrinje
1
1
|
16.09.2018 16:00 | LSK Laćarak | 1 : 1 | Podrinje | |||||
16.09
16:00
Hajduk (D)
Borac (Š)
2
3
|
16.09.2018 16:00 | Hajduk (D) | 2 : 3 | Borac (Š) | |||||
16.09
16:00
Hajduk (B)
Hajduk (Č)
1
0
|
16.09.2018 16:00 | Hajduk (B) | 1 : 0 | Hajduk (Č) |
16.09
16:00
Bajša
Mladost (T)
2
0
|
16.09.2018 16:00 | Bajša | 2 : 0 | Mladost (T) | |||||
16.09
16:00
Radnički 1912
Bačka
3
1
|
16.09.2018 16:00 | Radnički 1912 | 3 : 1 | Bačka | |||||
16.09
16:00
Mladost (BP)
Sloga (Č)
0
1
|
16.09.2018 16:00 | Mladost (BP) | 0 : 1 | Sloga (Č) | |||||
16.09
16:00
Budućnost
Tekstilac
0
0
|
16.09.2018 16:00 | Budućnost | 0 : 0 | Tekstilac | |||||
16.09
16:00
Tisa
Radnički (S)
3
1
|
16.09.2018 16:00 | Tisa | 3 : 1 | Radnički (S) |
16.09
15:30
Karađorđe
Apolon 2018
1
1
|
16.09.2018 15:30 | Karađorđe | 1 : 1 | Apolon 2018 | |||||
16.09
15:30
Bane 1931
Šumadija 1903
0
0
|
16.09.2018 15:30 | Bane 1931 | 0 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
16.09
15:30
Novi Pazar 1928
Sloga
1
1
|
16.09.2018 15:30 | Novi Pazar 1928 | 1 : 1 | Sloga | |||||
16.09
15:30
Real
Polet
1
0
|
16.09.2018 15:30 | Real | 1 : 0 | Polet |
16.09
15:30
OFK Napredak
OFK Aranđelovac 1979
3
1
|
16.09.2018 15:30 | OFK Napredak | 3 : 1 | OFK Aranđelovac 1979 | |||||
16.09
15:30
Petar Dobrnjac
Rudar
2
0
|
16.09.2018 15:30 | Petar Dobrnjac | 2 : 0 | Rudar | |||||
16.09
15:30
Homoljac
RSK
0
11
|
16.09.2018 15:30 | Homoljac | 0 : 11 | RSK | |||||
16.09
15:30
Zvižd
Borac 1932
1
0
|
16.09.2018 15:30 | Zvižd | 1 : 0 | Borac 1932 | |||||
16.09
15:30
Udarnik
Partizan 1945
2
0
|
16.09.2018 15:30 | Udarnik | 2 : 0 | Partizan 1945 |
16.09
15:30
Železničar
OFK Divci
0
0
|
16.09.2018 15:30 | Železničar | 0 : 0 | OFK Divci | |||||
16.09
15:30
Radjevac
Mačva 2005
4
0
|
16.09.2018 15:30 | Radjevac | 4 : 0 | Mačva 2005 | |||||
16.09
15:30
Radnički Stobeks
Zadrugar
2
0
|
16.09.2018 15:30 | Radnički Stobeks | 2 : 0 | Zadrugar | |||||
16.09
15:30
Borac
Radnički Šabački
4
1
|
16.09.2018 15:30 | Borac | 4 : 1 | Radnički Šabački | |||||
16.09
15:30
Vrelo Sport
Radnički (V)
2
1
|
16.09.2018 15:30 | Vrelo Sport | 2 : 1 | Radnički (V) | |||||
16.09
15:30
OFK Osečina
Spartak 1924
4
1
|
16.09.2018 15:30 | OFK Osečina | 4 : 1 | Spartak 1924 | |||||
16.09
15:30
Brezovica
Ribnica
2
1
|
16.09.2018 15:30 | Brezovica | 2 : 1 | Ribnica |
16.09
15:30
Prijevor
Sevojno
0
2
|
16.09.2018 15:30 | Prijevor | 0 : 2 | Sevojno | |||||
16.09
15:30
Zlatar
Orlovac
2
1
|
16.09.2018 15:30 | Zlatar | 2 : 1 | Orlovac | |||||
16.09
15:30
Sloga (S)
Budućnost
0
1
|
16.09.2018 15:30 | Sloga (S) | 0 : 1 | Budućnost |
16.09
16:00
OFK Brzi Brod
Morava
0
1
|
16.09.2018 16:00 | OFK Brzi Brod | 0 : 1 | Morava | |||||
16.09
16:00
Jablanica
Sloga
2
2
|
16.09.2018 16:00 | Jablanica | 2 : 2 | Sloga | |||||
16.09
16:00
Mladost (B)
Mladost (M)
1
0
|
16.09.2018 16:00 | Mladost (B) | 1 : 0 | Mladost (M) | |||||
16.09
11:00
Tanasko Rajić
Vranjska Banja
0
3
|
16.09.2018 11:00 | Tanasko Rajić | 0 : 3 | Vranjska Banja |
16.09
16:00
Župa
Sloga
1
0
|
16.09.2018 16:00 | Župa | 1 : 0 | Sloga | |||||
16.09
16:00
Dragocvet
OFK Lugomir
0
3
|
16.09.2018 16:00 | Dragocvet | 0 : 3 | OFK Lugomir | |||||
16.09
16:00
Morava 1918
Levač
0
1
|
16.09.2018 16:00 | Morava 1918 | 0 : 1 | Levač | |||||
16.09
16:00
Jastrebac (VŠ)
Jedinstvo (M)
2
1
|
16.09.2018 16:00 | Jastrebac (VŠ) | 2 : 1 | Jedinstvo (M) | |||||
16.09
16:00
Bošnjane
Napredak (D)
2
0
|
16.09.2018 16:00 | Bošnjane | 2 : 0 | Napredak (D) | |||||
16.09
16:00
Jastrebac (B)
Žitorađa
3
0
|
16.09.2018 16:00 | Jastrebac (B) | 3 : 0 | Žitorađa | |||||
16.09
16:00
OFK Topličanin
Juhor
3
0
|
16.09.2018 16:00 | OFK Topličanin | 3 : 0 | Juhor |
16.09
16:00
Bukovik
Đerdap
0
0
|
16.09.2018 16:00 | Bukovik | 0 : 0 | Đerdap | |||||
16.09
16:00
OFK Slatina
Moravica
5
0
|
16.09.2018 16:00 | OFK Slatina | 5 : 0 | Moravica | |||||
16.09
16:00
Kablovi
Malošište
3
1
|
16.09.2018 16:00 | Kablovi | 3 : 1 | Malošište | |||||
16.09
16:00
Orljane
Naša krila 1936
4
3
|
16.09.2018 16:00 | Orljane | 4 : 3 | Naša krila 1936 | |||||
16.09
16:00
Hajduk Veljko
Timočanin
1
1
|
16.09.2018 16:00 | Hajduk Veljko | 1 : 1 | Timočanin |
16.09
11:00
Hajduk
TEK Sloga
2
2
|
16.09.2018 11:00 | Hajduk | 2 : 2 | TEK Sloga | |||||
16.09
16:00
Komgrap
Borac
3
0
|
16.09.2018 16:00 | Komgrap | 3 : 0 | Borac | |||||
16.09
16:00
BSK Baćevac
Napredak
0
3
|
16.09.2018 16:00 | BSK Baćevac | 0 : 3 | Napredak | |||||
16.09
16:00
Sremčica
Budućnost
4
0
|
16.09.2018 16:00 | Sremčica | 4 : 0 | Budućnost |
16.09
16:00
Banat
Vojvodina
4
2
|
16.09.2018 16:00 | Banat | 4 : 2 | Vojvodina | |||||
16.09
16:00
2. Oktobar
Rusanda
1
4
|
16.09.2018 16:00 | 2. Oktobar | 1 : 4 | Rusanda | |||||
16.09
16:00
Mladost (BD)
Lehel
2
4
|
16.09.2018 16:00 | Mladost (BD) | 2 : 4 | Lehel | |||||
16.09
16:00
Crvena zvezda (VS)
Omladinac FAM
6
3
|
16.09.2018 16:00 | Crvena zvezda (VS) | 6 : 3 | Omladinac FAM | |||||
16.09
16:00
Crvena Zvezda (RS)
Naftagas
1
1
|
16.09.2018 16:00 | Crvena Zvezda (RS) | 1 : 1 | Naftagas | |||||
16.09
16:00
Borac
Radnički 1911
1
6
|
16.09.2018 16:00 | Borac | 1 : 6 | Radnički 1911 |
16.09
16:00
Kula
OFK Odžaci
7
2
|
16.09.2018 16:00 | Kula | 7 : 2 | OFK Odžaci | |||||
16.09
16:00
Polet (S)
Stari Grad
1
1
|
16.09.2018 16:00 | Polet (S) | 1 : 1 | Stari Grad | |||||
16.09
16:00
Kulpin
Borac 46
3
2
|
16.09.2018 16:00 | Kulpin | 3 : 2 | Borac 46 | |||||
16.09
16:00
Rusin
Tvrđava
6
0
|
16.09.2018 16:00 | Rusin | 6 : 0 | Tvrđava | |||||
16.09
16:00
Radnički 1918
Lipar
2
1
|
16.09.2018 16:00 | Radnički 1918 | 2 : 1 | Lipar |
16.09
16:30
Sloboda (DT)
Borac (M)
2
1
|
16.09.2018 16:30 | Sloboda (DT) | 2 : 1 | Borac (M) | |||||
16.09
16:30
PSK Putinci
Sloven
1
0
|
16.09.2018 16:30 | PSK Putinci | 1 : 0 | Sloven | |||||
16.09
16:30
Graničar 1924
Ljukovo
3
1
|
16.09.2018 16:30 | Graničar 1924 | 3 : 1 | Ljukovo | |||||
16.09
16:30
Donji Petrovci
Napredak
4
2
|
16.09.2018 16:30 | Donji Petrovci | 4 : 2 | Napredak | |||||
16.09
16:30
Železničar
Budućnost
2
0
|
16.09.2018 16:30 | Železničar | 2 : 0 | Budućnost | |||||
16.09
16:30
Kupinovo
Polet (NK)
1
0
|
16.09.2018 16:30 | Kupinovo | 1 : 0 | Polet (NK) |
16.09
15:30
Vinča
Plaskovac
4
1
|
16.09.2018 15:30 | Vinča | 4 : 1 | Plaskovac | |||||
16.09
15:30
Trnava
Sloga Bat 1924
0
2
|
16.09.2018 15:30 | Trnava | 0 : 2 | Sloga Bat 1924 | |||||
16.09
15:30
Borac
Prvi srpski ustanak
2
0
|
16.09.2018 15:30 | Borac | 2 : 0 | Prvi srpski ustanak | |||||
16.09
15:30
Banja
ŽSK
2
0
|
16.09.2018 15:30 | Banja | 2 : 0 | ŽSK | |||||
16.09
15:30
Omladinac
Mladi rudar 1954
0
0
|
16.09.2018 15:30 | Omladinac | 0 : 0 | Mladi rudar 1954 | |||||
16.09
15:30
BSK
Mladost MG
1
1
|
16.09.2018 15:30 | BSK | 1 : 1 | Mladost MG | |||||
16.09
15:30
Junkovac
Šumadinac (N)
1
0
|
16.09.2018 15:30 | Junkovac | 1 : 0 | Šumadinac (N) |
16.09
10:00
Index
Jedinstvo
0
0
|
16.09.2018 10:00 | Index | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
16.09
16:30
OFK Sirig
Omladinac
1
3
|
16.09.2018 16:30 | OFK Sirig | 1 : 3 | Omladinac | |||||
16.09
16:30
TSK
Fruškogorski partizan
2
1
|
16.09.2018 16:30 | TSK | 2 : 1 | Fruškogorski partizan | |||||
16.09
16:30
Fruškogorac
ŽSK
2
1
|
16.09.2018 16:30 | Fruškogorac | 2 : 1 | ŽSK | |||||
16.09
16:30
Petrovaradin
Šajkaš 1908
0
0
|
16.09.2018 16:30 | Petrovaradin | 0 : 0 | Šajkaš 1908 |
16.09
16:00
Jadran
Napredak
1
2
|
16.09.2018 16:00 | Jadran | 1 : 2 | Napredak | |||||
16.09
16:00
Iskra
Sutjeska
1
4
|
16.09.2018 16:00 | Iskra | 1 : 4 | Sutjeska | |||||
16.09
16:00
Radnički 1905
Senta
2
0
|
16.09.2018 16:00 | Radnički 1905 | 2 : 0 | Senta | |||||
16.09
16:00
Preporod
Vojvodina
0
0
|
16.09.2018 16:00 | Preporod | 0 : 0 | Vojvodina | |||||
16.09
16:00
Vinogradar
Panonija IM Topola
6
0
|
16.09.2018 16:00 | Vinogradar | 6 : 0 | Panonija IM Topola | |||||
16.09
16:00
Đurđin
Njegoš
0
0
|
16.09.2018 16:00 | Đurđin | 0 : 0 | Njegoš |
16.09
10:00
Omladinac
Javor
1
1
|
16.09.2018 10:00 | Omladinac | 1 : 1 | Javor | |||||
16.09
16:00
Napredak
OFK Batinac
2
2
|
16.09.2018 16:00 | Napredak | 2 : 2 | OFK Batinac | |||||
16.09
16:00
Kušiljevo
Resavac
3
0
|
16.09.2018 16:00 | Kušiljevo | 3 : 0 | Resavac | |||||
16.09
16:00
Hajduk
Mladost (S)
4
0
|
16.09.2018 16:00 | Hajduk | 4 : 0 | Mladost (S) | |||||
16.09
16:00
Kolare
OFK Bratstvo
2
2
|
16.09.2018 16:00 | Kolare | 2 : 2 | OFK Bratstvo | |||||
16.09
16:00
Mladost (K)
Partizan
4
2
|
16.09.2018 16:00 | Mladost (K) | 4 : 2 | Partizan | |||||
16.09
16:00
Mladost (D)
Juhor
1
2
|
16.09.2018 16:00 | Mladost (D) | 1 : 2 | Juhor |
16.09
16:00
Srem
Borac (O)
0
0
|
16.09.2018 16:00 | Srem | 0 : 0 | Borac (O) | |||||
16.09
16:00
Institut
Zmaj
2
0
|
16.09.2018 16:00 | Institut | 2 : 0 | Zmaj | |||||
16.09
16:00
Crvenka
Balkan Mirijevo
4
0
|
16.09.2018 16:00 | Crvenka | 4 : 0 | Balkan Mirijevo | |||||
16.09
16:00
Šumadinac
Poštar Zvezdara
3
1
|
16.09.2018 16:00 | Šumadinac | 3 : 1 | Poštar Zvezdara | |||||
16.09
16:00
Sinđelić
Dunav
0
2
|
16.09.2018 16:00 | Sinđelić | 0 : 2 | Dunav | |||||
16.09
16:00
Atakante
PKB Kovilovo
0
1
|
16.09.2018 16:00 | Atakante | 0 : 1 | PKB Kovilovo |
16.09
16:00
Strelac
Zabrežje
1
1
|
16.09.2018 16:00 | Strelac | 1 : 1 | Zabrežje | |||||
16.09
16:00
Borac
Duboko
1
0
|
16.09.2018 16:00 | Borac | 1 : 0 | Duboko | |||||
16.09
16:00
Mladost (C)
Šumadija
3
1
|
16.09.2018 16:00 | Mladost (C) | 3 : 1 | Šumadija | |||||
16.09
10:00
Radnički
Omladinac
2
3
|
16.09.2018 10:00 | Radnički | 2 : 3 | Omladinac | |||||
16.09
16:00
Mladost (B)
Lisović
2
3
|
16.09.2018 16:00 | Mladost (B) | 2 : 3 | Lisović |
16.09
16:00
Kosmaj
Kosmajac
1
0
|
16.09.2018 16:00 | Kosmaj | 1 : 0 | Kosmajac | |||||
16.09
16:00
Kovačevac
Boleč
0
6
|
16.09.2018 16:00 | Kovačevac | 0 : 6 | Boleč | |||||
16.09
16:00
Velika Krsna
Selo Mladenovac
3
1
|
16.09.2018 16:00 | Velika Krsna | 3 : 1 | Selo Mladenovac | |||||
16.09
16:00
Rabrovac
Pudarci
2
2
|
16.09.2018 16:00 | Rabrovac | 2 : 2 | Pudarci | |||||
16.09
16:00
Ropočevo
Vrčin
2
3
|
16.09.2018 16:00 | Ropočevo | 2 : 3 | Vrčin |
16.09
16:00
Jedinstvo (K)
Backovac Junajted
1
1
|
16.09.2018 16:00 | Jedinstvo (K) | 1 : 1 | Backovac Junajted | |||||
16.09
16:00
Jedinstvo (GG)
Slatina
0
1
|
16.09.2018 16:00 | Jedinstvo (GG) | 0 : 1 | Slatina | |||||
16.09
16:00
Omladinac
Ovčar
1
0
|
16.09.2018 16:00 | Omladinac | 1 : 0 | Ovčar | |||||
16.09
16:00
Napredak
Rudar
2
2
|
16.09.2018 16:00 | Napredak | 2 : 2 | Rudar | |||||
16.09
16:00
Ozrem
Mladost
1
4
|
16.09.2018 16:00 | Ozrem | 1 : 4 | Mladost | |||||
16.09
16:00
Jedinstvo (P)
Spartak
2
3
|
16.09.2018 16:00 | Jedinstvo (P) | 2 : 3 | Spartak | |||||
16.09
16:00
Zadrugar
Rakova
1
1
|
16.09.2018 16:00 | Zadrugar | 1 : 1 | Rakova |
16.09
16:00
Radnik
Rudar
3
0
|
16.09.2018 16:00 | Radnik | 3 : 0 | Rudar | |||||
16.09
16:00
Mataruge
Kraljevo Hajduk
1
1
|
16.09.2018 16:00 | Mataruge | 1 : 1 | Kraljevo Hajduk | |||||
16.09
16:00
Budućnost
Gruža
0
3
|
16.09.2018 16:00 | Budućnost | 0 : 3 | Gruža | |||||
16.09
16:00
OFK Ras
Lasta
3
2
|
16.09.2018 16:00 | OFK Ras | 3 : 2 | Lasta | |||||
16.09
16:00
Ibar
Napredak
1
2
|
16.09.2018 16:00 | Ibar | 1 : 2 | Napredak | |||||
16.09
11:00
Proleter
Omladinac
2
1
|
16.09.2018 11:00 | Proleter | 2 : 1 | Omladinac | |||||
16.09
16:00
Stubal
Popovići Vrnjci
5
1
|
16.09.2018 16:00 | Stubal | 5 : 1 | Popovići Vrnjci | |||||
16.09
16:00
Ribnica
Granit
2
2
|
16.09.2018 16:00 | Ribnica | 2 : 2 | Granit |
16.09
16:00
Donji Kopaonik
13. April
0
1
|
16.09.2018 16:00 | Donji Kopaonik | 0 : 1 | 13. April | |||||
16.09
16:00
Vinogradar
Poljoprivrednik
5
0
|
16.09.2018 16:00 | Vinogradar | 5 : 0 | Poljoprivrednik | |||||
16.09
16:00
FUD
Čitluk
1
0
|
16.09.2018 16:00 | FUD | 1 : 0 | Čitluk | |||||
16.09
16:00
Meševo
Mladost (DK)
4
1
|
16.09.2018 16:00 | Meševo | 4 : 1 | Mladost (DK) | |||||
16.09
16:00
Mačkovac
Blagotin
3
1
|
16.09.2018 16:00 | Mačkovac | 3 : 1 | Blagotin |
16.09
16:00
Duško
Mladi Borac
1
1
|
16.09.2018 16:00 | Duško | 1 : 1 | Mladi Borac | |||||
16.09
16:00
Dušan Silni
Jedinstvo 1945 (VL)
0
0
|
16.09.2018 16:00 | Dušan Silni | 0 : 0 | Jedinstvo 1945 (VL) | |||||
16.09
16:00
Mladost (PR)
Mladost (DD)
2
0
|
16.09.2018 16:00 | Mladost (PR) | 2 : 0 | Mladost (DD) | |||||
16.09
16:00
Podrinje
Jevremovac
5
1
|
16.09.2018 16:00 | Podrinje | 5 : 1 | Jevremovac | |||||
16.09
16:00
Sloga (LŠ)
Jedinstvo (MZ)
2
3
|
16.09.2018 16:00 | Sloga (LŠ) | 2 : 3 | Jedinstvo (MZ) | |||||
16.09
16:00
Sloga (BO)
Jedinstvo (ŠT)
2
0
|
16.09.2018 16:00 | Sloga (BO) | 2 : 0 | Jedinstvo (ŠT) | |||||
16.09
16:00
Cer
Sindjelić
3
1
|
16.09.2018 16:00 | Cer | 3 : 1 | Sindjelić | |||||
16.09
16:00
Hajduk Stanko
Karađorđe
7
0
|
16.09.2018 16:00 | Hajduk Stanko | 7 : 0 | Karađorđe |
16.09
16:00
Vulturul
Strela
0
5
|
16.09.2018 16:00 | Vulturul | 0 : 5 | Strela | |||||
16.09
16:00
Dolina
Radnički (B)
1
2
|
16.09.2018 16:00 | Dolina | 1 : 2 | Radnički (B) | |||||
16.09
16:00
Vojvodina (S)
Dunav
3
2
|
16.09.2018 16:00 | Vojvodina (S) | 3 : 2 | Dunav | |||||
16.09
16:00
Crvena zvezda
Partizan (U)
0
2
|
16.09.2018 16:00 | Crvena zvezda | 0 : 2 | Partizan (U) | |||||
16.09
16:00
Polet
Jugoslavija
4
1
|
16.09.2018 16:00 | Polet | 4 : 1 | Jugoslavija | |||||
16.09
16:00
Sloga (BNS)
Jedinstvo Stević
1
0
|
16.09.2018 16:00 | Sloga (BNS) | 1 : 0 | Jedinstvo Stević | |||||
16.09
16:00
Spartak 1911
Borac (St)
2
1
|
16.09.2018 16:00 | Spartak 1911 | 2 : 1 | Borac (St) | |||||
16.09
16:00
Potporanj
Partizan (G)
2
1
|
16.09.2018 16:00 | Potporanj | 2 : 1 | Partizan (G) |
16.09
16:00
Budućnost
Sloga (B)
2
0
|
16.09.2018 16:00 | Budućnost | 2 : 0 | Sloga (B) | |||||
16.09
16:00
Rudar (K)
Obilić
4
3
|
16.09.2018 16:00 | Rudar (K) | 4 : 3 | Obilić | |||||
16.09
16:00
Pomoravlje
Mlava (ML)
4
1
|
16.09.2018 16:00 | Pomoravlje | 4 : 1 | Mlava (ML) | |||||
16.09
16:00
Omladinac (Š)
Borac (K)
3
0
|
16.09.2018 16:00 | Omladinac (Š) | 3 : 0 | Borac (K) |
16.09
16:00
Radnički 1924
Morava (Ž)
1
7
|
16.09.2018 16:00 | Radnički 1924 | 1 : 7 | Morava (Ž) | |||||
16.09
16:00
Rasovača
Doljevac
4
1
|
16.09.2018 16:00 | Rasovača | 4 : 1 | Doljevac | |||||
16.09
16:00
Moravac
Radnički 1947
2
0
|
16.09.2018 16:00 | Moravac | 2 : 0 | Radnički 1947 | |||||
16.09
16:00
Naisus 1977
Padina
2
0
|
16.09.2018 16:00 | Naisus 1977 | 2 : 0 | Padina | |||||
16.09
16:00
Palilula
Moravac
3
2
|
16.09.2018 16:00 | Palilula | 3 : 2 | Moravac | |||||
16.09
16:00
Crvena zvezda
Elid
2
2
|
16.09.2018 16:00 | Crvena zvezda | 2 : 2 | Elid |
16.09
15:30
Sloboda
Osipaonica
2
1
|
16.09.2018 15:30 | Sloboda | 2 : 1 | Osipaonica | |||||
16.09
15:30
Cerovac
Crvena zvezda
0
1
|
16.09.2018 15:30 | Cerovac | 0 : 1 | Crvena zvezda | |||||
16.09
15:30
SASK
Bresje Superior
1
2
|
16.09.2018 15:30 | SASK | 1 : 2 | Bresje Superior | |||||
16.09
15:30
Sloga (M)
Polet
1
3
|
16.09.2018 15:30 | Sloga (M) | 1 : 3 | Polet | |||||
16.09
15:30
Pobeda
Mladi radnik
3
0
|
16.09.2018 15:30 | Pobeda | 3 : 0 | Mladi radnik | |||||
16.09
15:30
Železničar Kusadak
Podunavac
5
3
|
16.09.2018 15:30 | Železničar Kusadak | 5 : 3 | Podunavac | |||||
16.09
15:30
Proleter 1947
Plana
1
0
|
16.09.2018 15:30 | Proleter 1947 | 1 : 0 | Plana |
16.09
11:00
Ključ
BSK
2
2
|
16.09.2018 11:00 | Ključ | 2 : 2 | BSK | |||||
16.09
16:00
Radnički (K)
Blizna
2
2
|
16.09.2018 16:00 | Radnički (K) | 2 : 2 | Blizna | |||||
16.09
16:00
Branik
Krivelj
4
0
|
16.09.2018 16:00 | Branik | 4 : 0 | Krivelj | |||||
16.09
11:00
Sloga
Nemetali
2
0
|
16.09.2018 11:00 | Sloga | 2 : 0 | Nemetali |
16.09
16:00
Spartak
Jastreb
2
0
|
16.09.2018 16:00 | Spartak | 2 : 0 | Jastreb | |||||
16.09
16:00
Jug Bogdan
Pobeda
8
0
|
16.09.2018 16:00 | Jug Bogdan | 8 : 0 | Pobeda | |||||
16.09
16:00
Borac
NS Tatko
0
3
|
16.09.2018 16:00 | Borac | 0 : 3 | NS Tatko | |||||
16.09
16:00
Omladinac
Partizanski put
3
0
|
16.09.2018 16:00 | Omladinac | 3 : 0 | Partizanski put | |||||
16.09
16:00
Kaćuša
Svetlost Badnjevac
1
2
|
16.09.2018 16:00 | Kaćuša | 1 : 2 | Svetlost Badnjevac | |||||
16.09
16:00
Dobrič
Kosovac
0
3
|
16.09.2018 16:00 | Dobrič | 0 : 3 | Kosovac | |||||
16.09
16:00
Dundjerski
Akademija 10
1
5
|
16.09.2018 16:00 | Dundjerski | 1 : 5 | Akademija 10 |
16.09
15:00
ZSK
Tvrdojevac
5
3
|
16.09.2018 15:00 | ZSK | 5 : 3 | Tvrdojevac | |||||
16.09
15:00
Sovljak
Kolubara 2
0
0
|
16.09.2018 15:00 | Sovljak | 0 : 0 | Kolubara 2 | |||||
16.09
15:00
Iskra
Rubribreza
3
1
|
16.09.2018 15:00 | Iskra | 3 : 1 | Rubribreza | |||||
16.09
15:00
Trlić
Ribnikar
3
1
|
16.09.2018 15:00 | Trlić | 3 : 1 | Ribnikar |
16.09
16:00
Jedinstvo
21. oktobar
2
0
|
16.09.2018 16:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | 21. oktobar | |||||
16.09
16:00
Šumadinac (KG)
OFK Bagremar
1
3
|
16.09.2018 16:00 | Šumadinac (KG) | 1 : 3 | OFK Bagremar | |||||
16.09
16:00
Pobeda 1926
Mladost (P)
1
1
|
16.09.2018 16:00 | Pobeda 1926 | 1 : 1 | Mladost (P) | |||||
16.09
16:00
Korićani
Erdoglija 1931
0
0
|
16.09.2018 16:00 | Korićani | 0 : 0 | Erdoglija 1931 | |||||
16.09
16:00
Jadran
Srbija
1
4
|
16.09.2018 16:00 | Jadran | 1 : 4 | Srbija | |||||
16.09
16:00
Borac (D)
Budućnost
3
1
|
16.09.2018 16:00 | Borac (D) | 3 : 1 | Budućnost | |||||
16.09
16:00
Sloboda
Slavija
1
0
|
16.09.2018 16:00 | Sloboda | 1 : 0 | Slavija |
16.09
16:00
Čajetina
Omladinac
6
2
|
16.09.2018 16:00 | Čajetina | 6 : 2 | Omladinac | |||||
16.09
11:00
Ariljska rampa
Polet
0
1
|
16.09.2018 11:00 | Ariljska rampa | 0 : 1 | Polet | |||||
16.09
16:00
Lazarica
Jasen
2
3
|
16.09.2018 16:00 | Lazarica | 2 : 3 | Jasen | |||||
16.09
16:00
Savinac
Višesava
2
1
|
16.09.2018 16:00 | Savinac | 2 : 1 | Višesava | |||||
16.09
11:00
Lauš
Perućac
2
4
|
16.09.2018 11:00 | Lauš | 2 : 4 | Perućac | |||||
16.09
16:00
Ježevica
Sečica
1
1
|
16.09.2018 16:00 | Ježevica | 1 : 1 | Sečica |
16.09
16:00
Polet
Jedinstvo (G)
3
2
|
16.09.2018 16:00 | Polet | 3 : 2 | Jedinstvo (G) | |||||
16.09
16:00
OFK Morava
Vučje
0
2
|
16.09.2018 16:00 | OFK Morava | 0 : 2 | Vučje | |||||
16.09
16:00
Kumarevo 65
Šumadija
0
0
|
16.09.2018 16:00 | Kumarevo 65 | 0 : 0 | Šumadija | |||||
16.09
16:00
Umac
Železničar
2
1
|
16.09.2018 16:00 | Umac | 2 : 1 | Železničar | |||||
16.09
16:00
Bobište
Sloga
4
1
|
16.09.2018 16:00 | Bobište | 4 : 1 | Sloga | |||||
16.09
16:00
Čekmin
Mladi borac
2
0
|
16.09.2018 16:00 | Čekmin | 2 : 0 | Mladi borac | |||||
16.09
16:00
Progres
Zloćudovo
5
1
|
16.09.2018 16:00 | Progres | 5 : 1 | Zloćudovo | |||||
16.09
16:00
OFK Brza
Mladost 1959
2
0
|
16.09.2018 16:00 | OFK Brza | 2 : 0 | Mladost 1959 |
16.09
16:00
Radnički 1946
OFK Rtanj
3
0
|
16.09.2018 16:00 | Radnički 1946 | 3 : 0 | OFK Rtanj | |||||
16.09
16:00
Trebič
Malinik
1
2
|
16.09.2018 16:00 | Trebič | 1 : 2 | Malinik | |||||
16.09
16:00
Kosovo
Sloga (M)
3
0
|
16.09.2018 16:00 | Kosovo | 3 : 0 | Sloga (M) | |||||
16.09
16:00
Graničar
Ozren
1
1
|
16.09.2018 16:00 | Graničar | 1 : 1 | Ozren | |||||
16.09
16:00
OFK 019
OFK Knjaz
3
0
|
16.09.2018 16:00 | OFK 019 | 3 : 0 | OFK Knjaz |
16.09
16:00
Mladost
Senjak
0
5
|
16.09.2018 16:00 | Mladost | 0 : 5 | Senjak | |||||
16.09
16:00
Sloga
Gnjilan
1
1
|
16.09.2018 16:00 | Sloga | 1 : 1 | Gnjilan | |||||
16.09
16:00
Rajko Mitić
Spartak
11
0
|
16.09.2018 16:00 | Rajko Mitić | 11 : 0 | Spartak |
16.09
16:00
Mladost (DK)
Jedinstvo (GM)
0
2
|
16.09.2018 16:00 | Mladost (DK) | 0 : 2 | Jedinstvo (GM) | |||||
16.09
16:00
Crvena zastava
Sloboda
1
1
|
16.09.2018 16:00 | Crvena zastava | 1 : 1 | Sloboda | |||||
16.09
16:00
Palilulac
Omladinac (GK)
1
1
|
16.09.2018 16:00 | Palilulac | 1 : 1 | Omladinac (GK) | |||||
16.09
16:00
Vrtište
Stevan Nešticki
4
2
|
16.09.2018 16:00 | Vrtište | 4 : 2 | Stevan Nešticki | |||||
16.09
16:00
Čegar 2013
Vulkan 1963
2
3
|
16.09.2018 16:00 | Čegar 2013 | 2 : 3 | Vulkan 1963 | |||||
16.09
16:00
Morava
Proleter
2
0
|
16.09.2018 16:00 | Morava | 2 : 0 | Proleter | |||||
16.09
11:00
Rudar
Budućnost
3
0
|
16.09.2018 11:00 | Rudar | 3 : 0 | Budućnost |
16.09
16:00
Čelik
Ternoci
1
1
|
16.09.2018 16:00 | Čelik | 1 : 1 | Ternoci | |||||
16.09
16:00
Levosoje
Vihor
0
4
|
16.09.2018 16:00 | Levosoje | 0 : 4 | Vihor | |||||
16.09
16:00
BSK Bujanovac
Nebeski Andjeli
2
7
|
16.09.2018 16:00 | BSK Bujanovac | 2 : 7 | Nebeski Andjeli | |||||
16.09
16:00
Pavlovac
Trešnjevka
3
0
|
16.09.2018 16:00 | Pavlovac | 3 : 0 | Trešnjevka | |||||
16.09
16:00
Lugina
FSU Južna pruga
7
1
|
16.09.2018 16:00 | Lugina | 7 : 1 | FSU Južna pruga |
16.09
16:00
Joševa
Gunjevac
3
0
|
16.09.2018 16:00 | Joševa | 3 : 0 | Gunjevac | |||||
16.09
16:00
Vrelo
Kalenić
0
5
|
16.09.2018 16:00 | Vrelo | 0 : 5 | Kalenić | |||||
16.09
16:00
Polet (DL)
Pambukovica
5
1
|
16.09.2018 16:00 | Polet (DL) | 5 : 1 | Pambukovica | |||||
16.09
16:00
Čučuge
Dimitrije Tucović
0
1
|
16.09.2018 16:00 | Čučuge | 0 : 1 | Dimitrije Tucović | |||||
16.09
16:00
Šarbane
Mladost
3
0
|
16.09.2018 16:00 | Šarbane | 3 : 0 | Mladost | |||||
16.09
16:00
Polet (T)
Crvena Jabuka
5
0
|
16.09.2018 16:00 | Polet (T) | 5 : 0 | Crvena Jabuka | |||||
16.09
16:00
OFK Paljuvi
Rudar
3
1
|
16.09.2018 16:00 | OFK Paljuvi | 3 : 1 | Rudar |
16.09
16:30
Jedinstvo
Belo Polje
0
0
|
16.09.2018 16:30 | Jedinstvo | 0 : 0 | Belo Polje | |||||
16.09
16:30
Polet
Krtinska
1
0
|
16.09.2018 16:30 | Polet | 1 : 0 | Krtinska |
16.09
16:30
Susek
Titel
3
2
|
16.09.2018 16:30 | Susek | 3 : 2 | Titel | |||||
16.09
16:30
Dinamo
Borac
2
0
|
16.09.2018 16:30 | Dinamo | 2 : 0 | Borac | |||||
16.09
16:30
Obilić
Moskva
6
0
|
16.09.2018 16:30 | Obilić | 6 : 0 | Moskva | |||||
16.09
16:30
Čenej
Hajduk
5
1
|
16.09.2018 16:30 | Čenej | 5 : 1 | Hajduk |
16.09
16:00
Janošik
Vojvodina (CC)
3
3
|
16.09.2018 16:00 | Janošik | 3 : 3 | Vojvodina (CC) | |||||
16.09
16:00
Karaš (J)
Partizan (K)
2
0
|
16.09.2018 16:00 | Karaš (J) | 2 : 0 | Partizan (K) | |||||
16.09
16:00
Ševac
Dobrica
2
1
|
16.09.2018 16:00 | Ševac | 2 : 1 | Dobrica | |||||
16.09
16:00
Sloga (M)
Borac (VS)
1
2
|
16.09.2018 16:00 | Sloga (M) | 1 : 2 | Borac (VS) | |||||
16.09
16:00
Karaš (K)
Borac (VG)
4
1
|
16.09.2018 16:00 | Karaš (K) | 4 : 1 | Borac (VG) | |||||
16.09
16:00
Hajdučica
Vinogradar
4
0
|
16.09.2018 16:00 | Hajdučica | 4 : 0 | Vinogradar | |||||
16.09
16:00
Budućnost (A)
Ratar
4
1
|
16.09.2018 16:00 | Budućnost (A) | 4 : 1 | Ratar |
16.09
16:00
Sloga (D)
Garevina
2
3
|
16.09.2018 16:00 | Sloga (D) | 2 : 3 | Garevina | |||||
16.09
16:00
14. Oktobar
Kamenorezac 76
6
0
|
16.09.2018 16:00 | 14. Oktobar | 6 : 0 | Kamenorezac 76 | |||||
16.09
16:00
Ušće
Velika Drenova
8
0
|
16.09.2018 16:00 | Ušće | 8 : 0 | Velika Drenova | |||||
16.09
16:00
Mladost
Borac
3
0
|
16.09.2018 16:00 | Mladost | 3 : 0 | Borac | |||||
16.09
16:00
Omladinac
Rubin
2
4
|
16.09.2018 16:00 | Omladinac | 2 : 4 | Rubin | |||||
16.09
16:00
Polet 57
Beli Orlovi
5
1
|
16.09.2018 16:00 | Polet 57 | 5 : 1 | Beli Orlovi |
16.09
16:00
Ursule
Partizan
0
3
|
16.09.2018 16:00 | Ursule | 0 : 3 | Partizan | |||||
16.09
16:00
Jedinstvo (D)
Sloga
2
1
|
16.09.2018 16:00 | Jedinstvo (D) | 2 : 1 | Sloga | |||||
16.09
16:00
Šumadinac
Morava
1
1
|
16.09.2018 16:00 | Šumadinac | 1 : 1 | Morava | |||||
16.09
16:00
Morava
Blagotin
11
1
|
16.09.2018 16:00 | Morava | 11 : 1 | Blagotin | |||||
16.09
16:00
Mladost (T)
Sinđelić 1934
5
2
|
16.09.2018 16:00 | Mladost (T) | 5 : 2 | Sinđelić 1934 |
16.09
16:00
Rudar (SR)
Mladost (GM)
5
3
|
16.09.2018 16:00 | Rudar (SR) | 5 : 3 | Mladost (GM) | |||||
16.09
16:00
Borac 1805
15. Avgust 1950
4
7
|
16.09.2018 16:00 | Borac 1805 | 4 : 7 | 15. Avgust 1950 | |||||
16.09
16:00
Orlovi
Napredak
4
0
|
16.09.2018 16:00 | Orlovi | 4 : 0 | Napredak | |||||
16.09
16:00
Mladost (J)
Beljanica
9
0
|
16.09.2018 16:00 | Mladost (J) | 9 : 0 | Beljanica | |||||
16.09
16:00
Budućnost
Moravac 2015
2
2
|
16.09.2018 16:00 | Budućnost | 2 : 2 | Moravac 2015 |
16.09
11:00
Žabari
Milenko Pavlović
4
0
|
16.09.2018 11:00 | Žabari | 4 : 0 | Milenko Pavlović | |||||
16.09
11:00
Jadar 2013
Komanice
4
5
|
16.09.2018 11:00 | Jadar 2013 | 4 : 5 | Komanice | |||||
16.09
16:00
Mladost (VK)
Rakac Stave
2
2
|
16.09.2018 16:00 | Mladost (VK) | 2 : 2 | Rakac Stave | |||||
16.09
16:00
Polet
Rajac
3
2
|
16.09.2018 16:00 | Polet | 3 : 2 | Rajac | |||||
16.09
16:00
Stari drugari
Junior Novo Naselje
0
2
|
16.09.2018 16:00 | Stari drugari | 0 : 2 | Junior Novo Naselje | |||||
16.09
16:00
Popadić
Lukavac
2
1
|
16.09.2018 16:00 | Popadić | 2 : 1 | Lukavac | |||||
16.09
16:00
Mladost (L)
Borac
1
0
|
16.09.2018 16:00 | Mladost (L) | 1 : 0 | Borac |
16.09
11:00
13. Maj
Mladi Proleter
3
2
|
16.09.2018 11:00 | 13. Maj | 3 : 2 | Mladi Proleter | |||||
16.09
16:00
Novi Beograd
Busije
0
1
|
16.09.2018 16:00 | Novi Beograd | 0 : 1 | Busije | |||||
16.09
16:00
BUSK
Rekreativo 011
1
1
|
16.09.2018 16:00 | BUSK | 1 : 1 | Rekreativo 011 | |||||
16.09
10:00
Šećeranac Ada
Sparta Železnik
4
1
|
16.09.2018 10:00 | Šećeranac Ada | 4 : 1 | Sparta Železnik | |||||
16.09
16:00
Posavac Tišma
Umka
1
0
|
16.09.2018 16:00 | Posavac Tišma | 1 : 0 | Umka | |||||
16.09
12:00
011
Dedinje
2
1
|
16.09.2018 12:00 | 011 | 2 : 1 | Dedinje |
16.09
16:00
Siti Sport Klub
PKB Padinska Skela
0
0
|
16.09.2018 16:00 | Siti Sport Klub | 0 : 0 | PKB Padinska Skela | |||||
16.09
16:00
Heroj Polet
Minel
2
0
|
16.09.2018 16:00 | Heroj Polet | 2 : 0 | Minel | |||||
16.09
16:00
Lepušnica
Zuce
3
1
|
16.09.2018 16:00 | Lepušnica | 3 : 1 | Zuce | |||||
16.09
16:00
Pinosava
Pionir
2
1
|
16.09.2018 16:00 | Pinosava | 2 : 1 | Pionir | |||||
16.09
16:00
Poštar
Sveti Stefan
3
1
|
16.09.2018 16:00 | Poštar | 3 : 1 | Sveti Stefan |
16.09
16:30
Sloga (V)
Mladost
3
0
|
16.09.2018 16:30 | Sloga (V) | 3 : 0 | Mladost | |||||
16.09
16:30
Donji Srem 2015
Graničar
1
0
|
16.09.2018 16:30 | Donji Srem 2015 | 1 : 0 | Graničar | |||||
16.09
16:30
Sloga (Č)
OFK Zeka Buljubaša
2
4
|
16.09.2018 16:30 | Sloga (Č) | 2 : 4 | OFK Zeka Buljubaša | |||||
16.09
16:30
BSK
Fruškogorac
5
0
|
16.09.2018 16:30 | BSK | 5 : 0 | Fruškogorac | |||||
16.09
16:30
Napredak
Mitros
4
0
|
16.09.2018 16:30 | Napredak | 4 : 0 | Mitros | |||||
16.09
16:30
Hajduk
Obilić 1993
1
1
|
16.09.2018 16:30 | Hajduk | 1 : 1 | Obilić 1993 | |||||
16.09
16:30
Krušedol
Šumar
2
0
|
16.09.2018 16:30 | Krušedol | 2 : 0 | Šumar | |||||
16.09
16:30
OFK Bikić
Fruška Gora
2
0
|
16.09.2018 16:30 | OFK Bikić | 2 : 0 | Fruška Gora |
16.09
16:30
Rudar 2012
Djurinci
1
5
|
16.09.2018 16:30 | Rudar 2012 | 1 : 5 | Djurinci | |||||
16.09
14:00
Mladost (MI)
Vojvoda
3
0
|
16.09.2018 14:00 | Mladost (MI) | 3 : 0 | Vojvoda | |||||
16.09
16:30
Nemenikuće
OFK Slatina
2
1
|
16.09.2018 16:30 | Nemenikuće | 2 : 1 | OFK Slatina | |||||
16.09
14:00
Popović
Sibnica
7
0
|
16.09.2018 14:00 | Popović | 7 : 0 | Sibnica |
16.09
16:00
Partizan
Borac (V)
2
7
|
16.09.2018 16:00 | Partizan | 2 : 7 | Borac (V) | |||||
16.09
16:00
Progorelica
Zvezda
1
1
|
16.09.2018 16:00 | Progorelica | 1 : 1 | Zvezda | |||||
16.09
16:00
Mineral 2015
Bogutovačka Banja
1
3
|
16.09.2018 16:00 | Mineral 2015 | 1 : 3 | Bogutovačka Banja | |||||
16.09
11:00
Metalac
Mlada krila
1
3
|
16.09.2018 11:00 | Metalac | 1 : 3 | Mlada krila | |||||
16.09
16:00
Tavnik
Jedinstvo (D)
2
1
|
16.09.2018 16:00 | Tavnik | 2 : 1 | Jedinstvo (D) | |||||
16.09
16:00
Lazac
Jedinstvo (G)
1
2
|
16.09.2018 16:00 | Lazac | 1 : 2 | Jedinstvo (G) |
16.09
15:30
Mladost (R)
Karađorđe 2013 (Viš)
3
1
|
16.09.2018 15:30 | Mladost (R) | 3 : 1 | Karađorđe 2013 (Viš) | |||||
16.09
15:30
Partizan
BSK
2
0
|
16.09.2018 15:30 | Partizan | 2 : 0 | BSK | |||||
16.09
15:30
Badnjevac
Omladinac-Šumadinac
0
2
|
16.09.2018 15:30 | Badnjevac | 0 : 2 | Omladinac-Šumadinac | |||||
16.09
15:30
Udarnik Trska 1947
Sloga (M)
0
4
|
16.09.2018 15:30 | Udarnik Trska 1947 | 0 : 4 | Sloga (M) |
16.09
16:00
Veliki Borak
Guncate
3
1
|
16.09.2018 16:00 | Veliki Borak | 3 : 1 | Guncate | |||||
16.09
16:00
Velika Mostanica
Barajevo
2
2
|
16.09.2018 16:00 | Velika Mostanica | 2 : 2 | Barajevo |
16.09
16:00
Velika Reka
Milan Orlić
0
2
|
16.09.2018 16:00 | Velika Reka | 0 : 2 | Milan Orlić | |||||
16.09
16:00
7. Juli
Jadar (ST)
2
1
|
16.09.2018 16:00 | 7. Juli | 2 : 1 | Jadar (ST) | |||||
16.09
16:00
Prva Iskra
Antimon
2
2
|
16.09.2018 16:00 | Prva Iskra | 2 : 2 | Antimon | |||||
16.09
16:00
Mladost
Sloga
5
2
|
16.09.2018 16:00 | Mladost | 5 : 2 | Sloga | |||||
16.09
16:00
Borac
Vidojevica
0
3
|
16.09.2018 16:00 | Borac | 0 : 3 | Vidojevica | |||||
16.09
16:00
Jadar 1961 (GD)
Rudar
2
2
|
16.09.2018 16:00 | Jadar 1961 (GD) | 2 : 2 | Rudar |
16.09
15:30
Kopljari
Radoje Domanović
6
2
|
16.09.2018 15:30 | Kopljari | 6 : 2 | Radoje Domanović | |||||
16.09
15:30
Mladost (J)
Kralj Petar I
4
2
|
16.09.2018 15:30 | Mladost (J) | 4 : 2 | Kralj Petar I | |||||
16.09
15:30
Sloga
B 2000
3
2
|
16.09.2018 15:30 | Sloga | 3 : 2 | B 2000 | |||||
16.09
15:30
Jasenica
Ranilović
8
1
|
16.09.2018 15:30 | Jasenica | 8 : 1 | Ranilović | |||||
16.09
15:30
Trešnjevica
Šamot
3
0
|
16.09.2018 15:30 | Trešnjevica | 3 : 0 | Šamot | |||||
16.09
11:00
Brezovac
Borac
3
0
|
16.09.2018 11:00 | Brezovac | 3 : 0 | Borac | |||||
16.09
15:30
Vrbica
Šumadinac (S)
1
5
|
16.09.2018 15:30 | Vrbica | 1 : 5 | Šumadinac (S) |
16.09
16:00
Milanovo
Radnički
3
0
|
16.09.2018 16:00 | Milanovo | 3 : 0 | Radnički | |||||
16.09
16:00
Radnik Sušica
Plantaža
0
0
|
16.09.2018 16:00 | Radnik Sušica | 0 : 0 | Plantaža | |||||
16.09
11:00
Veliko Trnjane
Gradac
0
2
|
16.09.2018 11:00 | Veliko Trnjane | 0 : 2 | Gradac | |||||
16.09
16:00
Sloboda
Jedinstvo (Š)
2
0
|
16.09.2018 16:00 | Sloboda | 2 : 0 | Jedinstvo (Š) | |||||
16.09
16:00
Real
Lemind 1953
5
3
|
16.09.2018 16:00 | Real | 5 : 3 | Lemind 1953 | |||||
16.09
16:00
Moravac
Marjan MB
0
1
|
16.09.2018 16:00 | Moravac | 0 : 1 | Marjan MB | |||||
16.09
11:00
Bratstvo
BSK
3
0
|
16.09.2018 11:00 | Bratstvo | 3 : 0 | BSK |
16.09
16:00
Budućnost (PD)
Drina
1
3
|
16.09.2018 16:00 | Budućnost (PD) | 1 : 3 | Drina | |||||
16.09
16:00
Napredak
Budućnost 1929 (ZM)
0
1
|
16.09.2018 16:00 | Napredak | 0 : 1 | Budućnost 1929 (ZM) | |||||
16.09
16:00
Majur
Cer
4
0
|
16.09.2018 16:00 | Majur | 4 : 0 | Cer | |||||
16.09
16:00
Premijer
Zadrugar
4
2
|
16.09.2018 16:00 | Premijer | 4 : 2 | Zadrugar |
16.09
16:00
Mladost
Vojvoda Stepa Stepanović
6
3
|
16.09.2018 16:00 | Mladost | 6 : 3 | Vojvoda Stepa Stepanović | |||||
16.09
16:00
Dobrava
Vlašić
2
3
|
16.09.2018 16:00 | Dobrava | 2 : 3 | Vlašić | |||||
16.09
16:00
Rankovac
Pričinović
1
1
|
16.09.2018 16:00 | Rankovac | 1 : 1 | Pričinović | |||||
16.09
16:00
Trešnjevka
Sloga (KR)
3
0
|
16.09.2018 16:00 | Trešnjevka | 3 : 0 | Sloga (KR) | |||||
16.09
16:00
Šipurske livade
Sloga (MA)
5
1
|
16.09.2018 16:00 | Šipurske livade | 5 : 1 | Sloga (MA) | |||||
16.09
11:00
Provo 2015
Radnički
0
2
|
16.09.2018 11:00 | Provo 2015 | 0 : 2 | Radnički |
16.09
16:00
AFK
Hajduk
0
0
|
16.09.2018 16:00 | AFK | 0 : 0 | Hajduk | |||||
16.09
16:00
Graničar
Tornjoš
0
4
|
16.09.2018 16:00 | Graničar | 0 : 4 | Tornjoš | |||||
16.09
16:00
Horgoš 1911
Jedinstvo (SK)
4
0
|
16.09.2018 16:00 | Horgoš 1911 | 4 : 0 | Jedinstvo (SK) | |||||
16.09
16:00
Jadran
Potisje
0
4
|
16.09.2018 16:00 | Jadran | 0 : 4 | Potisje | |||||
16.09
16:00
Čoka
Tisa
3
1
|
16.09.2018 16:00 | Čoka | 3 : 1 | Tisa | |||||
16.09
16:00
Tromedja
Slavija
0
2
|
16.09.2018 16:00 | Tromedja | 0 : 2 | Slavija | |||||
16.09
16:00
Jedinstvo (M)
Bačka
1
3
|
16.09.2018 16:00 | Jedinstvo (M) | 1 : 3 | Bačka |
16.09
16:00
Borac
Maglić
0
11
|
16.09.2018 16:00 | Borac | 0 : 11 | Maglić | |||||
16.09
16:00
Bačka (D)
Sloga
3
0
|
16.09.2018 16:00 | Bačka (D) | 3 : 0 | Sloga | |||||
16.09
16:00
Bački Hajduk
Budućnost
2
1
|
16.09.2018 16:00 | Bački Hajduk | 2 : 1 | Budućnost | |||||
16.09
16:00
Slavija
Naša Zvezda
4
4
|
16.09.2018 16:00 | Slavija | 4 : 4 | Naša Zvezda | |||||
16.09
16:00
Mladost
Krivanj
1
2
|
16.09.2018 16:00 | Mladost | 1 : 2 | Krivanj |
16.09
16:00
Napredak 1934
Žitkovica 2017
2
1
|
16.09.2018 16:00 | Napredak 1934 | 2 : 1 | Žitkovica 2017 | |||||
16.09
16:00
Dizel
Sirakovo
2
1
|
16.09.2018 16:00 | Dizel | 2 : 1 | Sirakovo | |||||
16.09
16:00
Sloga (L)
Mladost (B)
3
0
|
16.09.2018 16:00 | Sloga (L) | 3 : 0 | Mladost (B) | |||||
16.09
16:00
Desine
Vihor
2
3
|
16.09.2018 16:00 | Desine | 2 : 3 | Vihor | |||||
16.09
16:00
Žika Marković Uča
Stig 1955
3
2
|
16.09.2018 16:00 | Žika Marković Uča | 3 : 2 | Stig 1955 | |||||
16.09
16:00
Sloga (M)
Polet (B)
4
1
|
16.09.2018 16:00 | Sloga (M) | 4 : 1 | Polet (B) |
16.09
16:00
Rade Milošević
Napredak 1936
0
1
|
16.09.2018 16:00 | Rade Milošević | 0 : 1 | Napredak 1936 | |||||
16.09
16:00
Radnički (K)
Jasenovac
3
3
|
16.09.2018 16:00 | Radnički (K) | 3 : 3 | Jasenovac | |||||
16.09
16:00
BSK
Manastirica
0
4
|
16.09.2018 16:00 | BSK | 0 : 4 | Manastirica | |||||
16.09
16:00
Zadrugar (T)
Sloga 1952
6
0
|
16.09.2018 16:00 | Zadrugar (T) | 6 : 0 | Sloga 1952 | |||||
16.09
16:00
Bata Bulić
Napredak (S)
1
1
|
16.09.2018 16:00 | Bata Bulić | 1 : 1 | Napredak (S) | |||||
16.09
16:00
Jedinstvo (K)
Omladinac (B)
0
2
|
16.09.2018 16:00 | Jedinstvo (K) | 0 : 2 | Omladinac (B) |
16.09
16:00
Pobeda
Sloboda
2
2
|
16.09.2018 16:00 | Pobeda | 2 : 2 | Sloboda | |||||
16.09
16:00
Tomislavci
Budućnost
0
0
|
16.09.2018 16:00 | Tomislavci | 0 : 0 | Budućnost | |||||
16.09
16:00
Mladost (R)
Mladost Radost
0
8
|
16.09.2018 16:00 | Mladost (R) | 0 : 8 | Mladost Radost | |||||
16.09
16:00
Jedinstvo
Obilić
3
2
|
16.09.2018 16:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Obilić |
16.09
16:00
Sloga
Šumadija (MC)
2
1
|
16.09.2018 16:00 | Sloga | 2 : 1 | Šumadija (MC) | |||||
16.09
16:00
Vreoci
Mladi Borac
4
0
|
16.09.2018 16:00 | Vreoci | 4 : 0 | Mladi Borac |
16.09
16:00
Lokomotiva
Omladinac
0
0
|
16.09.2018 16:00 | Lokomotiva | 0 : 0 | Omladinac | |||||
16.09
16:00
Koča Andjelković
Milutinovac
8
1
|
16.09.2018 16:00 | Koča Andjelković | 8 : 1 | Milutinovac | |||||
16.09
16:00
Mala Vrbica
Napredak
1
2
|
16.09.2018 16:00 | Mala Vrbica | 1 : 2 | Napredak |
16.09
16:00
Ivanča
Borac
2
1
|
16.09.2018 16:00 | Ivanča | 2 : 1 | Borac | |||||
16.09
16:00
Omladinac
Šepšin
0
2
|
16.09.2018 16:00 | Omladinac | 0 : 2 | Šepšin | |||||
16.09
16:00
Sloga
Napredak
3
6
|
16.09.2018 16:00 | Sloga | 3 : 6 | Napredak | |||||
16.09
16:00
Markovac
OFK Student
1
1
|
16.09.2018 16:00 | Markovac | 1 : 1 | OFK Student |
16.09
16:00
Jedinstvo
Stari Tamiš
2
1
|
16.09.2018 16:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Stari Tamiš | |||||
16.09
16:00
Mladost
Kolonija
2
8
|
16.09.2018 16:00 | Mladost | 2 : 8 | Kolonija | |||||
16.09
16:00
Dolovo
Borac
5
0
|
16.09.2018 16:00 | Dolovo | 5 : 0 | Borac | |||||
16.09
16:00
BSK Bavanište
Omladinac
0
1
|
16.09.2018 16:00 | BSK Bavanište | 0 : 1 | Omladinac | |||||
16.09
16:00
Proleter
Budućnost
1
1
|
16.09.2018 16:00 | Proleter | 1 : 1 | Budućnost |
16.09
16:00
Tempo
Glogonj
1
2
|
16.09.2018 16:00 | Tempo | 1 : 2 | Glogonj | |||||
16.09
16:00
Unirea
Omladinac 1927
4
3
|
16.09.2018 16:00 | Unirea | 4 : 3 | Omladinac 1927 | |||||
16.09
16:00
Pobeda
Slavia
1
2
|
16.09.2018 16:00 | Pobeda | 1 : 2 | Slavia | |||||
16.09
16:00
Vojlovica 2018
Mundial
0
4
|
16.09.2018 16:00 | Vojlovica 2018 | 0 : 4 | Mundial |
16.09
16:00
Planinac
Budućnost
1
2
|
16.09.2018 16:00 | Planinac | 1 : 2 | Budućnost | |||||
16.09
16:00
Mladost (A)
Morava (K)
4
1
|
16.09.2018 16:00 | Mladost (A) | 4 : 1 | Morava (K) | |||||
16.09
16:00
Vujan
BIP
2
3
|
16.09.2018 16:00 | Vujan | 2 : 3 | BIP | |||||
16.09
16:00
Mršinci
Malba
1
0
|
16.09.2018 16:00 | Mršinci | 1 : 0 | Malba |
16.09
15:30
Drugovac
Petrijevac
0
3
|
16.09.2018 15:30 | Drugovac | 0 : 3 | Petrijevac | |||||
16.09
15:30
7. Juli
Omladinac
0
4
|
16.09.2018 15:30 | 7. Juli | 0 : 4 | Omladinac |
16.09
15:30
Jezava
Vrbovac
3
0
|
16.09.2018 15:30 | Jezava | 3 : 0 | Vrbovac | |||||
16.09
15:30
Skobalj
OFK Slavija
4
0
|
16.09.2018 15:30 | Skobalj | 4 : 0 | OFK Slavija | |||||
16.09
15:30
Vučak
Hajduk Veljko 1934
3
0
|
16.09.2018 15:30 | Vučak | 3 : 0 | Hajduk Veljko 1934 |
16.09
16:00
Jerma
Lokomotiva
2
2
|
16.09.2018 16:00 | Jerma | 2 : 2 | Lokomotiva | |||||
16.09
16:00
Temac
Rongo Siti
5
2
|
16.09.2018 16:00 | Temac | 5 : 2 | Rongo Siti | |||||
16.09
16:00
Veliki Suvodol
Napredak
0
7
|
16.09.2018 16:00 | Veliki Suvodol | 0 : 7 | Napredak |
16.09
16:00
Omladinac (B)
Mladost
4
1
|
16.09.2018 16:00 | Omladinac (B) | 4 : 1 | Mladost | |||||
16.09
16:00
Zadrugar
Omladinac (D)
1
0
|
16.09.2018 16:00 | Zadrugar | 1 : 0 | Omladinac (D) | |||||
16.09
16:00
Hajduk
Partizan
1
1
|
16.09.2018 16:00 | Hajduk | 1 : 1 | Partizan | |||||
16.09
16:00
Kordun
Terekveš
4
0
|
16.09.2018 16:00 | Kordun | 4 : 0 | Terekveš | |||||
16.09
16:00
OFK Šikara
Jedinstvo
6
4
|
16.09.2018 16:00 | OFK Šikara | 6 : 4 | Jedinstvo | |||||
16.09
16:00
Aleksa Šantić
Dunav
4
1
|
16.09.2018 16:00 | Aleksa Šantić | 4 : 1 | Dunav |
16.09
11:00
Škriljac
Borac
3
0
|
16.09.2018 11:00 | Škriljac | 3 : 0 | Borac | |||||
16.09
11:00
Jastrebac
OFK Draževac
5
1
|
16.09.2018 11:00 | Jastrebac | 5 : 1 | OFK Draževac | |||||
16.09
16:00
Ratar
OFK Sloga
2
7
|
16.09.2018 16:00 | Ratar | 2 : 7 | OFK Sloga |
16.09
16:00
Žednik
Hajduk
3
0
|
16.09.2018 16:00 | Žednik | 3 : 0 | Hajduk | |||||
16.09
16:00
Solid
Bikovo
2
1
|
16.09.2018 16:00 | Solid | 2 : 1 | Bikovo | |||||
16.09
16:00
Elektrovojvodina
Lokomotiva
0
3
|
16.09.2018 16:00 | Elektrovojvodina | 0 : 3 | Lokomotiva | |||||
16.09
16:00
Čantavir
Udarnik Višnjevac
2
3
|
16.09.2018 16:00 | Čantavir | 2 : 3 | Udarnik Višnjevac |
16.09
16:00
Takovski Ustanak
Omladinac
3
1
|
16.09.2018 16:00 | Takovski Ustanak | 3 : 1 | Omladinac | |||||
16.09
16:00
Brezak
FC Stella Rossa
3
0
|
16.09.2018 16:00 | Brezak | 3 : 0 | FC Stella Rossa | |||||
16.09
16:00
Šumadija
Jablanica
6
1
|
16.09.2018 16:00 | Šumadija | 6 : 1 | Jablanica | |||||
16.09
16:00
Donja Vrbava
Šilopaj
7
2
|
16.09.2018 16:00 | Donja Vrbava | 7 : 2 | Šilopaj |
16.09
15:30
Jasenica
Mladost 1948
4
2
|
16.09.2018 15:30 | Jasenica | 4 : 2 | Mladost 1948 |
16.09
16:30
Gradina
Voćar
3
5
|
16.09.2018 16:30 | Gradina | 3 : 5 | Voćar | |||||
16.09
16:30
Brezova
Dedinje Junajted
1
5
|
16.09.2018 16:30 | Brezova | 1 : 5 | Dedinje Junajted | |||||
16.09
16:30
Radnički
Prilike
6
1
|
16.09.2018 16:30 | Radnički | 6 : 1 | Prilike | |||||
16.09
16:30
Jelica
Gorušica
2
3
|
16.09.2018 16:30 | Jelica | 2 : 3 | Gorušica |
16.09
Kriva Reka
Tara
|
16.09.2018 | Kriva Reka | : | Tara |
16.09
16:30
Konjuh
Kapidžija
0
2
|
16.09.2018 16:30 | Konjuh | 0 : 2 | Kapidžija | |||||
16.09
16:30
Naupare
Čarapan
9
2
|
16.09.2018 16:30 | Naupare | 9 : 2 | Čarapan | |||||
16.09
11:00
Mladost VPD
Bukovica
3
0
|
16.09.2018 11:00 | Mladost VPD | 3 : 0 | Bukovica | |||||
16.09
16:30
Parunovac
Rasina
3
1
|
16.09.2018 16:30 | Parunovac | 3 : 1 | Rasina | |||||
16.09
16:30
Žabare
Gornji Stepoš
0
5
|
16.09.2018 16:30 | Žabare | 0 : 5 | Gornji Stepoš | |||||
16.09
11:00
Mudrakovac
Sebečevac
1
2
|
16.09.2018 11:00 | Mudrakovac | 1 : 2 | Sebečevac |
16.09
16:30
Mladost
Palilulac
0
3
|
16.09.2018 16:30 | Mladost | 0 : 3 | Palilulac | |||||
16.09
16:30
Sloga
Hajduk
0
1
|
16.09.2018 16:30 | Sloga | 0 : 1 | Hajduk |
16.09
16:30
Seljak
Zastava
3
5
|
16.09.2018 16:30 | Seljak | 3 : 5 | Zastava | |||||
16.09
16:30
Sloga Lužnice 2016
Divostin
1
1
|
16.09.2018 16:30 | Sloga Lužnice 2016 | 1 : 1 | Divostin | |||||
16.09
16:30
OFK Žeželj
Košutnjak
4
1
|
16.09.2018 16:30 | OFK Žeželj | 4 : 1 | Košutnjak | |||||
16.09
16:30
Vinogradi DB
Kolonija
2
0
|
16.09.2018 16:30 | Vinogradi DB | 2 : 0 | Kolonija | |||||
16.09
16:30
Ćava
Bratstvo 1975
7
0
|
16.09.2018 16:30 | Ćava | 7 : 0 | Bratstvo 1975 |
16.09
16:30
Trešnjica
Glumač
0
2
|
16.09.2018 16:30 | Trešnjica | 0 : 2 | Glumač | |||||
16.09
16:30
Duškovci
Dobrinjac
4
2
|
16.09.2018 16:30 | Duškovci | 4 : 2 | Dobrinjac | |||||
16.09
16:30
Napredak
Bakionica
1
3
|
16.09.2018 16:30 | Napredak | 1 : 3 | Bakionica | |||||
16.09
16:30
Borac
Plavi Tok
1
2
|
16.09.2018 16:30 | Borac | 1 : 2 | Plavi Tok | |||||
16.09
16:30
Blagaja
Avijatičar
0
1
|
16.09.2018 16:30 | Blagaja | 0 : 1 | Avijatičar |
16.09
16:00
Spartak
Rujnik
3
0
|
16.09.2018 16:00 | Spartak | 3 : 0 | Rujnik | |||||
16.09
16:00
Durlan Siti
Supovac
1
2
|
16.09.2018 16:00 | Durlan Siti | 1 : 2 | Supovac | |||||
16.09
16:00
Sloga 1948
Aluminjum
2
2
|
16.09.2018 16:00 | Sloga 1948 | 2 : 2 | Aluminjum | |||||
16.09
16:00
Delijski Vis
Čegar 1946
0
0
|
16.09.2018 16:00 | Delijski Vis | 0 : 0 | Čegar 1946 | |||||
16.09
16:00
Jasenovik 2018
Radnički 1936
1
2
|
16.09.2018 16:00 | Jasenovik 2018 | 1 : 2 | Radnički 1936 |
16.09
16:00
Mekiš
Knežica
1
1
|
16.09.2018 16:00 | Mekiš | 1 : 1 | Knežica | |||||
16.09
11:00
10. februar
Toplica
1
3
|
16.09.2018 11:00 | 10. februar | 1 : 3 | Toplica | |||||
16.09
11:00
Marina Kutina
Taskovići
6
1
|
16.09.2018 11:00 | Marina Kutina | 6 : 1 | Taskovići |
16.09
16:00
Podunavac
Zaklopača
0
5
|
16.09.2018 16:00 | Podunavac | 0 : 5 | Zaklopača |
16.09
11:00
Polet
Mrovska
1
3
|
16.09.2018 11:00 | Polet | 1 : 3 | Mrovska | |||||
16.09
11:00
Mladost (Z)
Sparta
2
2
|
16.09.2018 11:00 | Mladost (Z) | 2 : 2 | Sparta | |||||
16.09
11:00
Skupljen 2013
Dragojevac
2
1
|
16.09.2018 11:00 | Skupljen 2013 | 2 : 1 | Dragojevac | |||||
16.09
11:00
Hajduk
Verko
0
2
|
16.09.2018 11:00 | Hajduk | 0 : 2 | Verko | |||||
16.09
11:00
Torpedo
Petrovac 74
0
2
|
16.09.2018 11:00 | Torpedo | 0 : 2 | Petrovac 74 |
16.09
16:30
OFK Juhor 2016
BSK Buljane
3
1
|
16.09.2018 16:30 | OFK Juhor 2016 | 3 : 1 | BSK Buljane | |||||
16.09
16:30
Popovac
Napredak
0
1
|
16.09.2018 16:30 | Popovac | 0 : 1 | Napredak | |||||
16.09
16:30
Sloga
Jedinstvo
1
1
|
16.09.2018 16:30 | Sloga | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
16.09
16:30
Donja Mutnica
Radnik
5
1
|
16.09.2018 16:30 | Donja Mutnica | 5 : 1 | Radnik | |||||
16.09
16:30
ISK Izvor
Heroj
2
2
|
16.09.2018 16:30 | ISK Izvor | 2 : 2 | Heroj |
16.09
11:00
Miločajac
Sloga Obrva
2
0
|
16.09.2018 11:00 | Miločajac | 2 : 0 | Sloga Obrva | |||||
16.09
16:30
Stara Čaršija
Morava
2
0
|
16.09.2018 16:30 | Stara Čaršija | 2 : 0 | Morava | |||||
16.09
16:30
Šumadija
Mladost 1925
0
1
|
16.09.2018 16:30 | Šumadija | 0 : 1 | Mladost 1925 | |||||
16.09
16:30
Braća Vuković
Zgodačica
3
0
|
16.09.2018 16:30 | Braća Vuković | 3 : 0 | Zgodačica |
16.09
16:30
Mladost 1981
Jedinstvo 2017
1
3
|
16.09.2018 16:30 | Mladost 1981 | 1 : 3 | Jedinstvo 2017 | |||||
16.09
16:30
Studen Vitez
Koštam Polje
0
4
|
16.09.2018 16:30 | Studen Vitez | 0 : 4 | Koštam Polje |
16.09
10:00
Napredak
Veternica
0
1
|
16.09.2018 10:00 | Napredak | 0 : 1 | Veternica | |||||
16.09
11:00
FSU Borac 2018
Gornje Sinkovce
2
2
|
16.09.2018 11:00 | FSU Borac 2018 | 2 : 2 | Gornje Sinkovce |
16.09
11:00
OFK Jelen
Bojić
2
0
|
16.09.2018 11:00 | OFK Jelen | 2 : 0 | Bojić | |||||
16.09
11:00
Galeb
Mladost Svileuva
1
0
|
16.09.2018 11:00 | Galeb | 1 : 0 | Mladost Svileuva | |||||
16.09
11:00
Mladost Slatina
Volujac
1
3
|
16.09.2018 11:00 | Mladost Slatina | 1 : 3 | Volujac | |||||
16.09
11:00
Jedinstvo
Zablaće
1
2
|
16.09.2018 11:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Zablaće | |||||
16.09
11:00
OFK Varna
Korman
3
1
|
16.09.2018 11:00 | OFK Varna | 3 : 1 | Korman |
16.09
11:00
Bair
Napredak
2
2
|
16.09.2018 11:00 | Bair | 2 : 2 | Napredak | |||||
16.09
11:00
Mladost (MM)
Stojan Lazarac
4
2
|
16.09.2018 11:00 | Mladost (MM) | 4 : 2 | Stojan Lazarac |
16.09
16:00
OFK Radnički
Mladi radnik
1
0
|
16.09.2018 16:00 | OFK Radnički | 1 : 0 | Mladi radnik | |||||
16.09
16:00
OFK Burovo
Dimitrije Tucović
0
2
|
16.09.2018 16:00 | OFK Burovo | 0 : 2 | Dimitrije Tucović |
16.09
16:00
Dražmirovac
Trnava
2
2
|
16.09.2018 16:00 | Dražmirovac | 2 : 2 | Trnava | |||||
16.09
16:00
Crni Vrh
GFK Tabane
1
1
|
16.09.2018 16:00 | Crni Vrh | 1 : 1 | GFK Tabane | |||||
16.09
16:00
Belica
Sloboda
1
3
|
16.09.2018 16:00 | Belica | 1 : 3 | Sloboda | |||||
16.09
16:00
Mladost
Dobra Voda
0
7
|
16.09.2018 16:00 | Mladost | 0 : 7 | Dobra Voda |
16.09
16:00
Morava 1932
Batovac
1
5
|
16.09.2018 16:00 | Morava 1932 | 1 : 5 | Batovac | |||||
16.09
16:00
BSK 1931
Sopot
2
2
|
16.09.2018 16:00 | BSK 1931 | 2 : 2 | Sopot | |||||
16.09
16:00
Proleter 1932
Moravac 1933
4
1
|
16.09.2018 16:00 | Proleter 1932 | 4 : 1 | Moravac 1933 | |||||
16.09
16:00
Ljubičevo
Sloga (Ć)
4
0
|
16.09.2018 16:00 | Ljubičevo | 4 : 0 | Sloga (Ć) |
16.09
16:00
Vojvoda Milenko
Pobeda (SK)
0
3
|
16.09.2018 16:00 | Vojvoda Milenko | 0 : 3 | Pobeda (SK) | |||||
16.09
16:00
Beli Orao
Sloga (D)
4
0
|
16.09.2018 16:00 | Beli Orao | 4 : 0 | Sloga (D) | |||||
16.09
16:00
Sloga 1936
Zemljoradnik
2
1
|
16.09.2018 16:00 | Sloga 1936 | 2 : 1 | Zemljoradnik | |||||
16.09
16:00
Mlava (B)
Napredak (B)
1
0
|
16.09.2018 16:00 | Mlava (B) | 1 : 0 | Napredak (B) |
16.09
11:00
Kolubara
Brgule
2
2
|
16.09.2018 11:00 | Kolubara | 2 : 2 | Brgule | |||||
16.09
11:00
Murgaš
Omladinac
0
3
|
16.09.2018 11:00 | Murgaš | 0 : 3 | Omladinac | |||||
16.09
11:00
OFK Stublenica
Zvizdar
3
4
|
16.09.2018 11:00 | OFK Stublenica | 3 : 4 | Zvizdar | |||||
16.09
11:00
Budućnost 1995
OFK Takovo
5
0
|
16.09.2018 11:00 | Budućnost 1995 | 5 : 0 | OFK Takovo | |||||
16.09
11:00
Dokmir
Sloga
4
1
|
16.09.2018 11:00 | Dokmir | 4 : 1 | Sloga | |||||
16.09
11:00
Jedinstvo
Vukona
1
5
|
16.09.2018 11:00 | Jedinstvo | 1 : 5 | Vukona |
16.09
16:00
Dinamo 1923
Telečka
2
0
|
16.09.2018 16:00 | Dinamo 1923 | 2 : 0 | Telečka | |||||
16.09
16:00
Dinamo (S)
Jedinstvo Lemeš
1
1
|
16.09.2018 16:00 | Dinamo (S) | 1 : 1 | Jedinstvo Lemeš |
16.09
16:00
Krilaš
Borac
2
0
|
16.09.2018 16:00 | Krilaš | 2 : 0 | Borac |
16.09
11:00
Rudar 1947
Vukan
1
5
|
16.09.2018 11:00 | Rudar 1947 | 1 : 5 | Vukan | |||||
16.09
11:00
Melnica
Zabrđe 1936
0
2
|
16.09.2018 11:00 | Melnica | 0 : 2 | Zabrđe 1936 |
16.09
10:00
Jedinstvo
Bečevica
3
0
|
16.09.2018 10:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Bečevica |
16.09
16:30
Partizan
Ljubinić
6
0
|
16.09.2018 16:30 | Partizan | 6 : 0 | Ljubinić |
16.09
16:00
Dračić 2018
OFK Senjak
2
2
|
16.09.2018 16:00 | Dračić 2018 | 2 : 2 | OFK Senjak | |||||
16.09
16:00
Kotešica
Sloga Gorić
1
1
|
16.09.2018 16:00 | Kotešica | 1 : 1 | Sloga Gorić | |||||
16.09
16:00
Zadrugar
Bujačić
1
6
|
16.09.2018 16:00 | Zadrugar | 1 : 6 | Bujačić | |||||
16.09
16:00
OFK Povlen
Beloševac
0
2
|
16.09.2018 16:00 | OFK Povlen | 0 : 2 | Beloševac |
16.09
16:30
Srem
OFK Brestač
3
2
|
16.09.2018 16:30 | Srem | 3 : 2 | OFK Brestač | |||||
16.09
16:30
Kameni
Sremac
2
5
|
16.09.2018 16:30 | Kameni | 2 : 5 | Sremac | |||||
16.09
16:30
Vitez
Hajduk
3
1
|
16.09.2018 16:30 | Vitez | 3 : 1 | Hajduk | |||||
16.09
16:30
Mladost
Lovac
0
3
|
16.09.2018 16:30 | Mladost | 0 : 3 | Lovac |
16.09
16:00
Vladimirovac
Gaj
0
3
|
16.09.2018 16:00 | Vladimirovac | 0 : 3 | Gaj |
16.09
15:00
Toplica
Proleter
8
1
|
16.09.2018 15:00 | Toplica | 8 : 1 | Proleter | |||||
16.09
15:00
Gornji Lajkovac
Joks Junajted
1
3
|
16.09.2018 15:00 | Gornji Lajkovac | 1 : 3 | Joks Junajted | |||||
16.09
12:00
Babajić
Tolić
6
1
|
16.09.2018 12:00 | Babajić | 6 : 1 | Tolić |
16.09
16:00
Mladi Borac
Resavac
0
4
|
16.09.2018 16:00 | Mladi Borac | 0 : 4 | Resavac | |||||
16.09
16:00
Resava
Sinđelić
0
3
|
16.09.2018 16:00 | Resava | 0 : 3 | Sinđelić | |||||
16.09
12:00
Rudar
Mladi Radnik
3
2
|
16.09.2018 12:00 | Rudar | 3 : 2 | Mladi Radnik |
16.09
16:00
Strmovo 1968
Proleter
1
0
|
16.09.2018 16:00 | Strmovo 1968 | 1 : 0 | Proleter | |||||
16.09
16:00
Ratkovac
Sloga
3
1
|
16.09.2018 16:00 | Ratkovac | 3 : 1 | Sloga | |||||
16.09
11:00
Kolubara
Nepričava
2
1
|
16.09.2018 11:00 | Kolubara | 2 : 1 | Nepričava |
16.09
16:00
Napredak
Borac
7
0
|
16.09.2018 16:00 | Napredak | 7 : 0 | Borac | |||||
16.09
16:00
OFK Bačinci
Omladinac
3
0
|
16.09.2018 16:00 | OFK Bačinci | 3 : 0 | Omladinac | |||||
16.09
16:00
Sinđelić
Erdevik 2017
2
1
|
16.09.2018 16:00 | Sinđelić | 2 : 1 | Erdevik 2017 | |||||
16.09
16:00
OFK Bingula
Jednota
0
4
|
16.09.2018 16:00 | OFK Bingula | 0 : 4 | Jednota | |||||
16.09
16:00
Graničar
Jedinstvo (M)
0
0
|
16.09.2018 16:00 | Graničar | 0 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
16.09
16:00
Sremac
Jedinstvo (LJ)
7
0
|
16.09.2018 16:00 | Sremac | 7 : 0 | Jedinstvo (LJ) |
16.09
16:00
Planinac
Sloga
1
2
|
16.09.2018 16:00 | Planinac | 1 : 2 | Sloga | |||||
16.09
16:00
Trgovački
Srem (SM)
2
1
|
16.09.2018 16:00 | Trgovački | 2 : 1 | Srem (SM) | |||||
16.09
16:00
Zmaj
Borac (R)
1
1
|
16.09.2018 16:00 | Zmaj | 1 : 1 | Borac (R) | |||||
16.09
16:00
Graničar
Poletarac
3
0
|
16.09.2018 16:00 | Graničar | 3 : 0 | Poletarac | |||||
16.09
16:00
Srem (SR)
Borac (VR)
2
1
|
16.09.2018 16:00 | Srem (SR) | 2 : 1 | Borac (VR) |
16.09
16:00
Sloga (K)
Borac
2
0
|
16.09.2018 16:00 | Sloga (K) | 2 : 0 | Borac | |||||
16.09
16:00
Sloga (M)
Radnički
1
1
|
16.09.2018 16:00 | Sloga (M) | 1 : 1 | Radnički | |||||
16.09
16:00
Planinac
Car Uroš
0
2
|
16.09.2018 16:00 | Planinac | 0 : 2 | Car Uroš | |||||
16.09
16:00
Fruškogorac
Dunav
1
2
|
16.09.2018 16:00 | Fruškogorac | 1 : 2 | Dunav |
16.09
16:00
Jedinstvo
Hrtkovci
0
6
|
16.09.2018 16:00 | Jedinstvo | 0 : 6 | Hrtkovci | |||||
16.09
16:00
Vojvodina
Fruškogorac
1
1
|
16.09.2018 16:00 | Vojvodina | 1 : 1 | Fruškogorac | |||||
16.09
16:00
Polet
Jedinstvo (R)
1
1
|
16.09.2018 16:00 | Polet | 1 : 1 | Jedinstvo (R) | |||||
16.09
16:00
Borac
Jedinstvo (P)
3
2
|
16.09.2018 16:00 | Borac | 3 : 2 | Jedinstvo (P) | |||||
16.09
16:00
27. Oktobar
Graničar
2
0
|
16.09.2018 16:00 | 27. Oktobar | 2 : 0 | Graničar |
16.09
11:00
Mladost 2015
Dvorane
2
5
|
16.09.2018 11:00 | Mladost 2015 | 2 : 5 | Dvorane | |||||
16.09
16:30
Gaglovo
Grkljane
3
1
|
16.09.2018 16:30 | Gaglovo | 3 : 1 | Grkljane | |||||
16.09
11:00
Polet (Š)
Kruševica
3
2
|
16.09.2018 11:00 | Polet (Š) | 3 : 2 | Kruševica |
16.09
11:00
Budućnost MI
Mladost (R)
3
3
|
16.09.2018 11:00 | Budućnost MI | 3 : 3 | Mladost (R) | |||||
16.09
11:00
Krćevac 04
Budućnost (B)
2
4
|
16.09.2018 11:00 | Krćevac 04 | 2 : 4 | Budućnost (B) | |||||
16.09
11:00
Kalipolje
Maskar
3
2
|
16.09.2018 11:00 | Kalipolje | 3 : 2 | Maskar |
16.09
16:00
Jelav
Granit
2
3
|
16.09.2018 16:00 | Jelav | 2 : 3 | Granit | |||||
16.09
16:00
Sloga
Luk
4
1
|
16.09.2018 16:00 | Sloga | 4 : 1 | Luk | |||||
16.09
16:00
Hajduk
TE Gučevo
3
0
|
16.09.2018 16:00 | Hajduk | 3 : 0 | TE Gučevo |
16.09
16:00
Dunavac
Sloga
1
0
|
16.09.2018 16:00 | Dunavac | 1 : 0 | Sloga | |||||
16.09
16:00
Mirko Tomić
Srednjevo
0
0
|
16.09.2018 16:00 | Mirko Tomić | 0 : 0 | Srednjevo | |||||
16.09
16:00
Stiški Kurjak
Mladi Borac
3
0
|
16.09.2018 16:00 | Stiški Kurjak | 3 : 0 | Mladi Borac | |||||
16.09
16:00
Pek
Ram
1
2
|
16.09.2018 16:00 | Pek | 1 : 2 | Ram | |||||
16.09
16:00
Kumane
Baštovan 2015
2
1
|
16.09.2018 16:00 | Kumane | 2 : 1 | Baštovan 2015 |
16.09
11:00
Stig (C)
Napredak 1927
1
2
|
16.09.2018 11:00 | Stig (C) | 1 : 2 | Napredak 1927 | |||||
16.09
11:00
Jedinstvo (S)
Stig (MC)
4
1
|
16.09.2018 11:00 | Jedinstvo (S) | 4 : 1 | Stig (MC) | |||||
16.09
11:00
Sloga 1945
BSK 1924
0
2
|
16.09.2018 11:00 | Sloga 1945 | 0 : 2 | BSK 1924 |
16.09
15:30
Mladost (CK)
Mladi borac 2018
4
1
|
16.09.2018 15:30 | Mladost (CK) | 4 : 1 | Mladi borac 2018 |
16.09
16:00
Bukorovac
Hajduk
2
0
|
16.09.2018 16:00 | Bukorovac | 2 : 0 | Hajduk | |||||
16.09
16:00
Kremenac
Azbest
3
4
|
16.09.2018 16:00 | Kremenac | 3 : 4 | Azbest |
16.09
16:00
PSS-192
Bresje
3
1
|
16.09.2018 16:00 | PSS-192 | 3 : 1 | Bresje | |||||
16.09
16:00
OFK Dragoševac
Lipar
2
1
|
16.09.2018 16:00 | OFK Dragoševac | 2 : 1 | Lipar |
16.09
16:30
GOŠK
Mladost
1
3
|
16.09.2018 16:30 | GOŠK | 1 : 3 | Mladost | |||||
16.09
19:30
Željezničar
Radnik
1
0
|
16.09.2018 19:30 | Željezničar | 1 : 0 | Radnik |
16.09
15:30
Dečić
OFK Mladost Lješkopolje 1970
2
0
|
16.09.2018 15:30 | Dečić | 2 : 0 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | |||||
16.09
15:30
Jedinstvo
Berane
2
0
|
16.09.2018 15:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Berane | |||||
16.09
15:30
Kom
Jezero
0
0
|
16.09.2018 15:30 | Kom | 0 : 0 | Jezero | |||||
16.09
15:30
Otrant
Bokelj
0
0
|
16.09.2018 15:30 | Otrant | 0 : 0 | Bokelj | |||||
16.09
15:30
Arsenal
Igalo
0
0
|
16.09.2018 15:30 | Arsenal | 0 : 0 | Igalo |
16.09
12:00
Polet Stars
Adria
5
0
|
16.09.2018 12:00 | Polet Stars | 5 : 0 | Adria | |||||
16.09
16:30
Karioke
Bratstvo
0
4
|
16.09.2018 16:30 | Karioke | 0 : 4 | Bratstvo | |||||
16.09
16:00
Zabjelo
Crvena stijena
3
1
|
16.09.2018 16:00 | Zabjelo | 3 : 1 | Crvena stijena | |||||
16.09
15:30
Gorštak
Ribnica
1
0
|
16.09.2018 15:30 | Gorštak | 1 : 0 | Ribnica |
16.09
16:00
Gusinje
Pljevlja 97
1
1
|
16.09.2018 16:00 | Gusinje | 1 : 1 | Pljevlja 97 | |||||
16.09
16:00
Polimlje
Komovi
1
2
|
16.09.2018 16:00 | Polimlje | 1 : 2 | Komovi | |||||
16.09
16:00
Ibar
Petnjica
2
0
|
16.09.2018 16:00 | Ibar | 2 : 0 | Petnjica |
16.09
16:00
Cetinje
Hajduk
2
1
|
16.09.2018 16:00 | Cetinje | 2 : 1 | Hajduk |
16.09
14:30
Wolverhampton
Burnley
1
0
|
16.09.2018 14:30 | Wolverhampton | 1 : 0 | Burnley | |||||
16.09
17:00
Everton
West Ham United
1
3
|
16.09.2018 17:00 | Everton | 1 : 3 | West Ham United |
16.09
18:30
Real Valladolid
Deportivo Alavés
0
1
|
16.09.2018 18:30 | Real Valladolid | 0 : 1 | Deportivo Alavés | |||||
16.09
16:15
Espanyol
Levante
1
0
|
16.09.2018 16:15 | Espanyol | 1 : 0 | Levante | |||||
16.09
12:00
Leganés
Villarreal
0
1
|
16.09.2018 12:00 | Leganés | 0 : 1 | Villarreal | |||||
16.09
20:45
Sevilla
Getafe
0
2
|
16.09.2018 20:45 | Sevilla | 0 : 2 | Getafe |
16.09
15:30
Werder
Nürnberg
1
1
|
16.09.2018 15:30 | Werder | 1 : 1 | Nürnberg | |||||
16.09
18:00
Freiburg
Stuttgart
3
3
|
16.09.2018 18:00 | Freiburg | 3 : 3 | Stuttgart |
16.09
20:30
Cagliari
Milan
1
1
|
16.09.2018 20:30 | Cagliari | 1 : 1 | Milan | |||||
16.09
18:00
Empoli
Lazio
0
1
|
16.09.2018 18:00 | Empoli | 0 : 1 | Lazio | |||||
16.09
15:00
Genoa
Bologna
1
0
|
16.09.2018 15:00 | Genoa | 1 : 0 | Bologna | |||||
16.09
15:00
Juventus
Sassuolo
2
1
|
16.09.2018 15:00 | Juventus | 2 : 1 | Sassuolo | |||||
16.09
12:30
Roma
Chievo
2
2
|
16.09.2018 12:30 | Roma | 2 : 2 | Chievo | |||||
16.09
15:00
Udinese
Torino
1
1
|
16.09.2018 15:00 | Udinese | 1 : 1 | Torino |
16.09
17:00
Bordeaux
Nîmes
3
3
|
16.09.2018 17:00 | Bordeaux | 3 : 3 | Nîmes | |||||
16.09
21:00
Olympique Marseille
Guingamp
4
0
|
16.09.2018 21:00 | Olympique Marseille | 4 : 0 | Guingamp | |||||
16.09
15:00
Nantes
Reims
0
0
|
16.09.2018 15:00 | Nantes | 0 : 0 | Reims |
16.09
19:00
Voždovac
Čukarički
1
3
|
16.09.2018 19:00 | Voždovac | 1 : 3 | Čukarički | |||||
16.09
16:00
Spartak ŽK
Napredak
0
1
|
16.09.2018 16:00 | Spartak ŽK | 0 : 1 | Napredak |
16.09
16:00
Sinđelić
Radnički 1923
2
0
|
16.09.2018 16:00 | Sinđelić | 2 : 0 | Radnički 1923 | |||||
16.09
16:00
Zlatibor
Borac
2
0
|
16.09.2018 16:00 | Zlatibor | 2 : 0 | Borac | |||||
16.09
16:00
Javor Matis
Sloboda
2
0
|
16.09.2018 16:00 | Javor Matis | 2 : 0 | Sloboda | |||||
16.09
16:00
OFK Žarkovo
Trajal
0
1
|
16.09.2018 16:00 | OFK Žarkovo | 0 : 1 | Trajal |
16.09
18:00
Crvena zvezda
Radnički 1923
3
1
|
16.09.2018 18:00 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Radnički 1923 |
16.09
16:30
Karađorđe
Kolibri
4
3
|
16.09.2018 16:30 | Karađorđe | 4 : 3 | Kolibri | |||||
16.09
13:30
Mačva
Polet
5
1
|
16.09.2018 13:30 | Mačva | 5 : 1 | Polet | |||||
16.09
15:30
Lavice Dubočica
Zemun
2
5
|
16.09.2018 15:30 | Lavice Dubočica | 2 : 5 | Zemun |
16.09
13:00
Budućnost Krušik 2014
Mladost
0
4
|
16.09.2018 13:00 | Budućnost Krušik 2014 | 0 : 4 | Mladost | |||||
16.09
13:00
Sloboda (U)
Loznica
6
3
|
16.09.2018 13:00 | Sloboda (U) | 6 : 3 | Loznica | |||||
16.09
13:00
Sloga (K)
Karađorđe
3
1
|
16.09.2018 13:00 | Sloga (K) | 3 : 1 | Karađorđe | |||||
16.09
13:00
Smederevo 1924
Borac
1
0
|
16.09.2018 13:00 | Smederevo 1924 | 1 : 0 | Borac | |||||
16.09
13:00
Mačva
Sloga (P)
5
1
|
16.09.2018 13:00 | Mačva | 5 : 1 | Sloga (P) | |||||
16.09
13:00
Mladi radnik 1926
Šumadija (A)
1
4
|
16.09.2018 13:00 | Mladi radnik 1926 | 1 : 4 | Šumadija (A) | |||||
16.09
13:00
Metalac
Javor Matis
3
1
|
16.09.2018 13:00 | Metalac | 3 : 1 | Javor Matis |
16.09
10:00
Proleter (NS)
Radnički (Z)
0
2
|
16.09.2018 10:00 | Proleter (NS) | 0 : 2 | Radnički (Z) | |||||
16.09
10:00
Bačka 1901
Petar Puača
2
1
|
16.09.2018 10:00 | Bačka 1901 | 2 : 1 | Petar Puača |
16.09
10:00
Dinamo
Real
3
0
|
16.09.2018 10:00 | Dinamo | 3 : 0 | Real | |||||
16.09
11:00
Šampion Nais
SFS Borac
|
16.09.2018 11:00 | Šampion Nais | : | SFS Borac | |||||
16.09
14:00
Radnik
Jagodina Tabane
2
0
|
16.09.2018 14:00 | Radnik | 2 : 0 | Jagodina Tabane |
16.09
10:00
Mladost (BJ)
Crvena zvezda
3
1
|
16.09.2018 10:00 | Mladost (BJ) | 3 : 1 | Crvena zvezda |
16.09
10:00
Index
Cement
6
1
|
16.09.2018 10:00 | Index | 6 : 1 | Cement | |||||
16.09
10:00
Radnički (NP)
Borac (Sa)
3
0
|
16.09.2018 10:00 | Radnički (NP) | 3 : 0 | Borac (Sa) |
16.09
16:00
Čukarički
Trajal
3
0
|
16.09.2018 16:00 | Čukarički | 3 : 0 | Trajal | |||||
16.09
16:00
Radnički (N)
Partizan
1
0
|
16.09.2018 16:00 | Radnički (N) | 1 : 0 | Partizan | |||||
16.09
11:00
Dinamo (P)
Spartak ŽK
0
1
|
16.09.2018 11:00 | Dinamo (P) | 0 : 1 | Spartak ŽK | |||||
16.09
14:00
OFK Beograd
Rad
1
1
|
16.09.2018 14:00 | OFK Beograd | 1 : 1 | Rad | |||||
16.09
11:00
Vojvodina
Internacional
6
3
|
16.09.2018 11:00 | Vojvodina | 6 : 3 | Internacional |
16.09
11:00
Budućnost Krušik 2014
Mladost (L)
2
0
|
16.09.2018 11:00 | Budućnost Krušik 2014 | 2 : 0 | Mladost (L) | |||||
16.09
11:00
Šumadija 1903
Loznica
0
2
|
16.09.2018 11:00 | Šumadija 1903 | 0 : 2 | Loznica | |||||
16.09
11:00
Sloga (K)
Jedinstvo (Ub)
3
0
|
16.09.2018 11:00 | Sloga (K) | 3 : 0 | Jedinstvo (Ub) | |||||
16.09
11:00
Smederevo 1924
Borac
4
4
|
16.09.2018 11:00 | Smederevo 1924 | 4 : 4 | Borac | |||||
16.09
11:00
Mačva
Sloga (P)
6
0
|
16.09.2018 11:00 | Mačva | 6 : 0 | Sloga (P) | |||||
16.09
11:00
Mladi radnik 1926
Šumadija (A)
3
2
|
16.09.2018 11:00 | Mladi radnik 1926 | 3 : 2 | Šumadija (A) | |||||
16.09
11:00
Metalac (GM)
Javor Matis
4
0
|
16.09.2018 11:00 | Metalac (GM) | 4 : 0 | Javor Matis |
16.09
10:00
OFK Bačka (BP)
Radnički (S)
1
2
|
16.09.2018 10:00 | OFK Bačka (BP) | 1 : 2 | Radnički (S) | |||||
16.09
10:00
Bečkerek 023
Proleter 2006
0
3
|
16.09.2018 10:00 | Bečkerek 023 | 0 : 3 | Proleter 2006 | |||||
16.09
12:00
Bačka 1901
Petar Puača
4
3
|
16.09.2018 12:00 | Bačka 1901 | 4 : 3 | Petar Puača |
16.09
10:00
Sinđelić
Timok 1919
0
1
|
16.09.2018 10:00 | Sinđelić | 0 : 1 | Timok 1919 | |||||
16.09
10:00
Dinamo
Jagodina Tabane
2
1
|
16.09.2018 10:00 | Dinamo | 2 : 1 | Jagodina Tabane | |||||
16.09
11:00
Lider MGM
Radnički (P)
4
1
|
16.09.2018 11:00 | Lider MGM | 4 : 1 | Radnički (P) | |||||
16.09
11:00
Napredak
Radnički (N)
2
1
|
16.09.2018 11:00 | Napredak | 2 : 1 | Radnički (N) |
16.09
12:00
Radnički
Šabac
3
1
|
16.09.2018 12:00 | Radnički | 3 : 1 | Šabac | |||||
16.09
10:00
Jadar 07
Omladinac 2014
1
7
|
16.09.2018 10:00 | Jadar 07 | 1 : 7 | Omladinac 2014 |
16.09
13:00
Kabel
Slavija
1
0
|
16.09.2018 13:00 | Kabel | 1 : 0 | Slavija | |||||
16.09
11:00
Cement
Petrika
0
3
|
16.09.2018 11:00 | Cement | 0 : 3 | Petrika |
16.09
10:00
Omladinac
Radnički (SM)
0
0
|
16.09.2018 10:00 | Omladinac | 0 : 0 | Radnički (SM) | |||||
16.09
10:00
GFK Sloven
Srem
1
2
|
16.09.2018 10:00 | GFK Sloven | 1 : 2 | Srem |
16.09
12:00
ČSK Pivara
Bečej 1918
0
1
|
16.09.2018 12:00 | ČSK Pivara | 0 : 1 | Bečej 1918 | |||||
16.09
12:00
OFK Vrbas
Srbobran
2
0
|
16.09.2018 12:00 | OFK Vrbas | 2 : 0 | Srbobran |
16.09
13:00
Sloboda
Voždovac
1
0
|
16.09.2018 13:00 | Sloboda | 1 : 0 | Voždovac | |||||
16.09
10:00
Brodarac
Crvena Zvezda
2
0
|
16.09.2018 10:00 | Brodarac | 2 : 0 | Crvena Zvezda | |||||
16.09
14:00
Čukarički
Radnički (Z)
4
0
|
16.09.2018 14:00 | Čukarički | 4 : 0 | Radnički (Z) | |||||
16.09
16:00
Real Niš
Partizan
1
2
|
16.09.2018 16:00 | Real Niš | 1 : 2 | Partizan | |||||
16.09
11:00
Teleoptik
Spartak ŽK
2
1
|
16.09.2018 11:00 | Teleoptik | 2 : 1 | Spartak ŽK | |||||
16.09
16:30
OFK Beograd
Rad
5
3
|
16.09.2018 16:30 | OFK Beograd | 5 : 3 | Rad | |||||
16.09
13:00
Vojvodina
Zemun
2
0
|
16.09.2018 13:00 | Vojvodina | 2 : 0 | Zemun | |||||
16.09
13:00
Apolon 4
Kiker
3
0
|
16.09.2018 13:00 | Apolon 4 | 3 : 0 | Kiker |
16.09
11:00
BSK Borča MK
Brodarac MK
1
2
|
16.09.2018 11:00 | BSK Borča MK | 1 : 2 | Brodarac MK | |||||
16.09
15:00
Radnički (NB) MK
Zemun MK
0
1
|
16.09.2018 15:00 | Radnički (NB) MK | 0 : 1 | Zemun MK |
16.09
10:30
Kikinda 1909
Radnički (K)
1
3
|
16.09.2018 10:30 | Kikinda 1909 | 1 : 3 | Radnički (K) | |||||
16.09
10:00
Radnički (Z)
Mladost (L)
9
0
|
16.09.2018 10:00 | Radnički (Z) | 9 : 0 | Mladost (L) | |||||
16.09
10:00
OFK Vršac
Coerver junior FA
0
0
|
16.09.2018 10:00 | OFK Vršac | 0 : 0 | Coerver junior FA | |||||
16.09
10:00
Proleter 2006
Železničar
0
8
|
16.09.2018 10:00 | Proleter 2006 | 0 : 8 | Železničar |
16.09
10:00
Jedinstvo (SP)
Index
0
1
|
16.09.2018 10:00 | Jedinstvo (SP) | 0 : 1 | Index | |||||
16.09
10:00
Radnički (SM)
Prof. Bolesnikov
1
4
|
16.09.2018 10:00 | Radnički (SM) | 1 : 4 | Prof. Bolesnikov | |||||
16.09
12:00
Radnički (NP)
RFK N.S. 1921
0
4
|
16.09.2018 12:00 | Radnički (NP) | 0 : 4 | RFK N.S. 1921 |
16.09
11:00
Mladi radnik 1940
Budućnost
7
0
|
16.09.2018 11:00 | Mladi radnik 1940 | 7 : 0 | Budućnost |
16.09
10:00
Đurđin
Tavankut
2
10
|
16.09.2018 10:00 | Đurđin | 2 : 10 | Tavankut | |||||
16.09
14:00
Čantavir
Vinogradar
3
2
|
16.09.2018 14:00 | Čantavir | 3 : 2 | Vinogradar |
16.09
10:00
TSC
OFK Bačka
0
0
|
16.09.2018 10:00 | TSC | 0 : 0 | OFK Bačka | |||||
16.09
10:00
Bečej 1918
Njerš Ištvan
5
1
|
16.09.2018 10:00 | Bečej 1918 | 5 : 1 | Njerš Ištvan | |||||
16.09
10:00
Radnički (S)
CFK
1
1
|
16.09.2018 10:00 | Radnički (S) | 1 : 1 | CFK |
16.09
11:00
Karaš (J)
Sloga
2
10
|
16.09.2018 11:00 | Karaš (J) | 2 : 10 | Sloga |
16.09
09:00
Dinamo 1945
Dolina
1
3
|
16.09.2018 09:00 | Dinamo 1945 | 1 : 3 | Dolina |
16.09
Respekt
Pčelinjo
1
4
|
16.09.2018 | Respekt | 1 : 4 | Pčelinjo |
16.09
09:00
Kolubara 1
Kalimero
5
1
|
16.09.2018 09:00 | Kolubara 1 | 5 : 1 | Kalimero | |||||
16.09
10:00
Akademija fudbala
Mladost (B)
0
1
|
16.09.2018 10:00 | Akademija fudbala | 0 : 1 | Mladost (B) | |||||
16.09
11:00
Kolubara 2
Sloboda 2
5
3
|
16.09.2018 11:00 | Kolubara 2 | 5 : 3 | Sloboda 2 | |||||
16.09
09:00
Omladinac
Mladost (C)
11
0
|
16.09.2018 09:00 | Omladinac | 11 : 0 | Mladost (C) | |||||
16.09
10:00
Napredak
Sloboda 1
0
2
|
16.09.2018 10:00 | Napredak | 0 : 2 | Sloboda 1 | |||||
16.09
11:00
Železničar
Borac
11
0
|
16.09.2018 11:00 | Železničar | 11 : 0 | Borac |
16.09
09:00
Omladinac
Kolubara 1
1
7
|
16.09.2018 09:00 | Omladinac | 1 : 7 | Kolubara 1 | |||||
16.09
09:50
Real 1
Real 2
3
3
|
16.09.2018 09:50 | Real 1 | 3 : 3 | Real 2 | |||||
16.09
10:40
Kalimero
Akademija fudbala 1
3
8
|
16.09.2018 10:40 | Kalimero | 3 : 8 | Akademija fudbala 1 |
16.09
18:00
Metalac
Naftagas
31
27
|
16.09.2018 18:00 | Metalac | 31 : 27 | Naftagas | |||||
16.09
19:30
Radnički
Somborelektro
22
31
|
16.09.2018 19:30 | Radnički | 22 : 31 | Somborelektro | |||||
16.09
17:00
Slavija
Vojvoda Stepa
40
21
|
16.09.2018 17:00 | Slavija | 40 : 21 | Vojvoda Stepa | |||||
16.09
18:00
Potisje Pleteks
Pančevo
35
32
|
16.09.2018 18:00 | Potisje Pleteks | 35 : 32 | Pančevo | |||||
16.09
19:00
Senta
PIK Prigrevica
29
39
|
16.09.2018 19:00 | Senta | 29 : 39 | PIK Prigrevica |