10.12
13:00
Šumadija 1934
Partizan
2
2
|
10.12.2017 13:00 | Šumadija 1934 | 2 : 2 | Partizan | |||||
10.12
13:00
Mladost
Ćava
2
2
|
10.12.2017 13:00 | Mladost | 2 : 2 | Ćava | |||||
10.12
13:00
Zastava
Sloboda
1
3
|
10.12.2017 13:00 | Zastava | 1 : 3 | Sloboda | |||||
10.12
13:00
Budućnost
Jedinstvo
6
1
|
10.12.2017 13:00 | Budućnost | 6 : 1 | Jedinstvo | |||||
10.12
13:00
Korićani
Jadran
2
1
|
10.12.2017 13:00 | Korićani | 2 : 1 | Jadran | |||||
10.12
13:00
Kolonija
Sloga (D)
0
3
|
10.12.2017 13:00 | Kolonija | 0 : 3 | Sloga (D) | |||||
10.12
13:00
Kutlovo
Erdoglija 1931
2
1
|
10.12.2017 13:00 | Kutlovo | 2 : 1 | Erdoglija 1931 | |||||
10.12
13:00
Šumadinac (KG)
Srbija
2
8
|
10.12.2017 13:00 | Šumadinac (KG) | 2 : 8 | Srbija | |||||
10.12
13:00
Vodojaža
Borac (D)
3
0
|
10.12.2017 13:00 | Vodojaža | 3 : 0 | Borac (D) |
10.12
13:00
Arbanasce
Jugovići
3
1
|
10.12.2017 13:00 | Arbanasce | 3 : 1 | Jugovići | |||||
10.12
13:00
Sloga
Koprijan
3
0
|
10.12.2017 13:00 | Sloga | 3 : 0 | Koprijan | |||||
10.12
13:00
Borac
Baličevac
1
0
|
10.12.2017 13:00 | Borac | 1 : 0 | Baličevac | |||||
10.12
13:00
Padina
Banaćanin
2
0
|
10.12.2017 13:00 | Padina | 2 : 0 | Banaćanin |
10.12
13:00
Vitez
Sarajevo
0
3
|
10.12.2017 13:00 | Vitez | 0 : 3 | Sarajevo | |||||
10.12
13:00
Borac
Široki Brijeg
2
1
|
10.12.2017 13:00 | Borac | 2 : 1 | Široki Brijeg | |||||
10.12
14:00
Željezničar
Radnik
3
2
|
10.12.2017 14:00 | Željezničar | 3 : 2 | Radnik | |||||
10.12
13:00
Mladost
Krupa
1
1
|
10.12.2017 13:00 | Mladost | 1 : 1 | Krupa |
10.12
13:00
Budućnost
Iskra
0
1
|
10.12.2017 13:00 | Budućnost | 0 : 1 | Iskra | |||||
10.12
13:00
Dečić
Zeta
1
2
|
10.12.2017 13:00 | Dečić | 1 : 2 | Zeta | |||||
10.12
13:00
Grbalj
OFK Petrovac
0
0
|
10.12.2017 13:00 | Grbalj | 0 : 0 | OFK Petrovac | |||||
10.12
13:00
Kom
Sutjeska
0
1
|
10.12.2017 13:00 | Kom | 0 : 1 | Sutjeska |
10.12
15:15
Liverpool
Everton
1
1
|
10.12.2017 15:15 | Liverpool | 1 : 1 | Everton | |||||
10.12
17:30
Manchester Utd
Manchester City
1
2
|
10.12.2017 17:30 | Manchester Utd | 1 : 2 | Manchester City | |||||
10.12
13:00
Southampton
Arsenal
1
1
|
10.12.2017 13:00 | Southampton | 1 : 1 | Arsenal |
10.12
12:00
Real Sociedad
Málaga
0
2
|
10.12.2017 12:00 | Real Sociedad | 0 : 2 | Málaga | |||||
10.12
18:30
Levante
Athletic Club
1
2
|
10.12.2017 18:30 | Levante | 1 : 2 | Athletic Club | |||||
10.12
20:45
Villarreal
Barcelona
0
2
|
10.12.2017 20:45 | Villarreal | 0 : 2 | Barcelona | |||||
10.12
16:15
Real Betis
Atlético Madrid
0
1
|
10.12.2017 16:15 | Real Betis | 0 : 1 | Atlético Madrid |
10.12
13:30
Köln
Freiburg
3
4
|
10.12.2017 13:30 | Köln | 3 : 4 | Freiburg | |||||
10.12
18:00
Augsburg
Hertha BSC
1
1
|
10.12.2017 18:00 | Augsburg | 1 : 1 | Hertha BSC | |||||
10.12
15:30
Hannover 96
Hoffenheim
2
0
|
10.12.2017 15:30 | Hannover 96 | 2 : 0 | Hoffenheim |
10.12
12:30
Chievo
Roma
0
0
|
10.12.2017 12:30 | Chievo | 0 : 0 | Roma | |||||
10.12
20:45
Milan
Bologna
2
1
|
10.12.2017 20:45 | Milan | 2 : 1 | Bologna | |||||
10.12
15:00
Napoli
Fiorentina
0
0
|
10.12.2017 15:00 | Napoli | 0 : 0 | Fiorentina | |||||
10.12
18:00
Sassuolo
Crotone
2
1
|
10.12.2017 18:00 | Sassuolo | 2 : 1 | Crotone | |||||
10.12
15:00
SPAL
Verona
2
2
|
10.12.2017 15:00 | SPAL | 2 : 2 | Verona | |||||
10.12
15:00
Udinese
Benevento
2
0
|
10.12.2017 15:00 | Udinese | 2 : 0 | Benevento |
10.12
15:00
Amiens SC
Lyon
1
2
|
10.12.2017 15:00 | Amiens SC | 1 : 2 | Lyon | |||||
10.12
21:00
Marseille
Saint-Étienne
3
0
|
10.12.2017 21:00 | Marseille | 3 : 0 | Saint-Étienne | |||||
10.12
17:00
Nantes
Nice
1
2
|
10.12.2017 17:00 | Nantes | 1 : 2 | Nice |
10.12
16:30
Crvena zvezda
Borac
3
0
|
10.12.2017 16:30 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Borac | |||||
10.12
14:00
Napredak
Partizan
2
1
|
10.12.2017 14:00 | Napredak | 2 : 1 | Partizan |
10.12
18:30
Jagodina
Radnički 1950
67
77
|
10.12.2017 18:30 | Jagodina | 67 : 77 | Radnički 1950 | |||||
10.12
18:00
Student
Napredak Junior
72
63
|
10.12.2017 18:00 | Student | 72 : 63 | Napredak Junior |
10.12
19:00
Sokobanja
Radan
85
52
|
10.12.2017 19:00 | Sokobanja | 85 : 52 | Radan | |||||
10.12
18:00
Mladost Vesna
Niš
52
87
|
10.12.2017 18:00 | Mladost Vesna | 52 : 87 | Niš | |||||
10.12
18:30
Bor RTB
Morava
113
91
|
10.12.2017 18:30 | Bor RTB | 113 : 91 | Morava |
10.12
13:30
Borac
BKK Radnički
76
72
|
10.12.2017 13:30 | Borac | 76 : 72 | BKK Radnički | |||||
10.12
20:00
BASK
Radnički (O)
88
82
|
10.12.2017 20:00 | BASK | 88 : 82 | Radnički (O) | |||||
10.12
20:00
Astra
Torlak
59
85
|
10.12.2017 20:00 | Astra | 59 : 85 | Torlak |
10.12
20:30
Crvenka
Petrovgrad
68
87
|
10.12.2017 20:30 | Crvenka | 68 : 87 | Petrovgrad | |||||
10.12
16:30
Spartak OKK
Sloboda (NS)
55
72
|
10.12.2017 16:30 | Spartak OKK | 55 : 72 | Sloboda (NS) | |||||
10.12
17:00
Bagljaš
Karađorđevo
75
92
|
10.12.2017 17:00 | Bagljaš | 75 : 92 | Karađorđevo | |||||
10.12
18:00
Star
Budućnost (NS)
80
77
|
10.12.2017 18:00 | Star | 80 : 77 | Budućnost (NS) |
10.12
18:00
Stara Pazova
Jadran
82
92
|
10.12.2017 18:00 | Stara Pazova | 82 : 92 | Jadran | |||||
10.12
14:00
Lokomotiva 2016
Jedinstvo
64
95
|
10.12.2017 14:00 | Lokomotiva 2016 | 64 : 95 | Jedinstvo | |||||
10.12
17:30
Železničar
Šimanovci
100
78
|
10.12.2017 17:30 | Železničar | 100 : 78 | Šimanovci | |||||
10.12
16:00
Opovo 99
Dinamo
58
77
|
10.12.2017 16:00 | Opovo 99 | 58 : 77 | Dinamo |
10.12
14:30
Šabac
Vladimirci
82
72
|
10.12.2017 14:30 | Šabac | 82 : 72 | Vladimirci | |||||
10.12
13:00
Mix
Student 014
72
73
|
10.12.2017 13:00 | Mix | 72 : 73 | Student 014 |
10.12
20:00
Play off
Užice
88
77
|
10.12.2017 20:00 | Play off | 88 : 77 | Užice | |||||
10.12
18:00
Morava
Ivanjica
68
84
|
10.12.2017 18:00 | Morava | 68 : 84 | Ivanjica | |||||
10.12
15:00
GM-032
Sloga
75
47
|
10.12.2017 15:00 | GM-032 | 75 : 47 | Sloga |
10.12
16:00
Bane
Sloga (PM)
84
70
|
10.12.2017 16:00 | Bane | 84 : 70 | Sloga (PM) | |||||
10.12
19:30
Stari Ras
Sloga Elite
86
94
|
10.12.2017 19:30 | Stari Ras | 86 : 94 | Sloga Elite |
10.12
14:00
Actavis Academy
Hisar
85
80
|
10.12.2017 14:00 | Actavis Academy | 85 : 80 | Hisar | |||||
10.12
15:00
Kuršumlija
Hajduk Veljko
55
74
|
10.12.2017 15:00 | Kuršumlija | 55 : 74 | Hajduk Veljko | |||||
10.12
12:00
Đerdap
Pusta Reka
65
91
|
10.12.2017 12:00 | Đerdap | 65 : 91 | Pusta Reka | |||||
10.12
19:00
Mladost
Zicer
50
80
|
10.12.2017 19:00 | Mladost | 50 : 80 | Zicer |
10.12
16:20
Cerak
Barajevo
95
81
|
10.12.2017 16:20 | Cerak | 95 : 81 | Barajevo | |||||
10.12
17:20
Borča 2
Vizura
80
60
|
10.12.2017 17:20 | Borča 2 | 80 : 60 | Vizura | |||||
10.12
16:20
Zvezdara
Umka 2009
98
94
|
10.12.2017 16:20 | Zvezdara | 98 : 94 | Umka 2009 | |||||
10.12
17:00
Vitez
Grocka
77
71
|
10.12.2017 17:00 | Vitez | 77 : 71 | Grocka | |||||
10.12
12:50
Sava
Veba Basket
99
61
|
10.12.2017 12:50 | Sava | 99 : 61 | Veba Basket |
10.12
17:00
MZT Skopje Aerodrom
Mornar
69
72
|
10.12.2017 17:00 | MZT Skopje Aerodrom | 69 : 72 | Mornar |
10.12
13:00
Mladost Admiral
Sloga
74
64
|
10.12.2017 13:00 | Mladost Admiral | 74 : 64 | Sloga |
10.12
17:00
Novi Pazar
Konstantin
92
53
|
10.12.2017 17:00 | Novi Pazar | 92 : 53 | Konstantin |
10.12
12:30
Play Off Ultra
Beroe
68
76
|
10.12.2017 12:30 | Play Off Ultra | 68 : 76 | Beroe |
10.12
20:45
Šumadija
Crvena zvezda
47
82
|
10.12.2017 20:45 | Šumadija | 47 : 82 | Crvena zvezda |
10.12
16:30
Antena
Partizan
1
3
|
10.12.2017 16:30 | Antena | 1 : 3 | Partizan | |||||
10.12
14:30
Bukovica Putevi
Gračanica
3
0
|
10.12.2017 14:30 | Bukovica Putevi | 3 : 0 | Gračanica | |||||
10.12
15:00
Gračac
Ribnica 2
3
2
|
10.12.2017 15:00 | Gračac | 3 : 2 | Ribnica 2 |
10.12
17:00
MOK Topličanin 97
Desetka
1
3
|
10.12.2017 17:00 | MOK Topličanin 97 | 1 : 3 | Desetka | |||||
10.12
15:00
Topličanin
Vranje
3
2
|
10.12.2017 15:00 | Topličanin | 3 : 2 | Vranje |
10.12
18:30
Sombor
Proleter
0
3
|
10.12.2017 18:30 | Sombor | 0 : 3 | Proleter | |||||
10.12
20:00
Maglić 1953
Dunav Volley
0
3
|
10.12.2017 20:00 | Maglić 1953 | 0 : 3 | Dunav Volley | |||||
10.12
18:00
Hercegovina
Šid
1
3
|
10.12.2017 18:00 | Hercegovina | 1 : 3 | Šid |
10.12
19:00
Šumadija
Rudar
0
3
|
10.12.2017 19:00 | Šumadija | 0 : 3 | Rudar | |||||
10.12
19:00
Jedinstvo
Mladi Radnik 2
3
0
|
10.12.2017 19:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Mladi Radnik 2 |
10.12
19:00
Klek Srbijašume
Železničar (Bg)
2
3
|
10.12.2017 19:00 | Klek Srbijašume | 2 : 3 | Železničar (Bg) |
10.12
16:00
Borac
Užice
1
3
|
10.12.2017 16:00 | Borac | 1 : 3 | Užice |
10.12
16:00
Aleksinac
Desetka
0
3
|
10.12.2017 16:00 | Aleksinac | 0 : 3 | Desetka | |||||
10.12
17:00
Zaječar
Pirot
3
0
|
10.12.2017 17:00 | Zaječar | 3 : 0 | Pirot |
10.12
16:00
Tutin
Trstenik
3
0
|
10.12.2017 16:00 | Tutin | 3 : 0 | Trstenik | |||||
10.12
17:00
Mokra Gora
Crnokosa Artos
2
3
|
10.12.2017 17:00 | Mokra Gora | 2 : 3 | Crnokosa Artos | |||||
10.12
14:00
Novi Pazar
Bambi volej
0
3
|
10.12.2017 14:00 | Novi Pazar | 0 : 3 | Bambi volej |
10.12
17:00
Panonija
Novi Sad
3
1
|
10.12.2017 17:00 | Panonija | 3 : 1 | Novi Sad | |||||
10.12
17:00
Mladost (NP)
Elan Volej
3
1
|
10.12.2017 17:00 | Mladost (NP) | 3 : 1 | Elan Volej |
10.12
14:30
Tehničar
Ribnica
2
3
|
10.12.2017 14:30 | Tehničar | 2 : 3 | Ribnica |
10.12
17:00
Lazarevac
Lucky Star
0
3
|
10.12.2017 17:00 | Lazarevac | 0 : 3 | Lucky Star |
10.12
Topličanin
Vlasina
3
0
|
10.12.2017 | Topličanin | 3 : 0 | Vlasina | |||||
10.12
12:00
ŽOK Topličanin
Dubočica
0
3
|
10.12.2017 12:00 | ŽOK Topličanin | 0 : 3 | Dubočica |
10.12
17:00
Slavija
Novi Sad 2
3
1
|
10.12.2017 17:00 | Slavija | 3 : 1 | Novi Sad 2 | |||||
10.12
15:30
Merkur
NS Volej tim
1
3
|
10.12.2017 15:30 | Merkur | 1 : 3 | NS Volej tim |
10.12
21:00
Avala
Pionir
3
0
|
10.12.2017 21:00 | Avala | 3 : 0 | Pionir | |||||
10.12
20:40
Partizan 2
Obilić
3
2
|
10.12.2017 20:40 | Partizan 2 | 3 : 2 | Obilić |
10.12
14:00
21. maj
Feniks Čukarički
0
3
|
10.12.2017 14:00 | 21. maj | 0 : 3 | Feniks Čukarički |
10.12
18:00
Ub
Futog
3
0
|
10.12.2017 18:00 | Ub | 3 : 0 | Futog | |||||
10.12
17:00
Omladinac
Valjevo
3
2
|
10.12.2017 17:00 | Omladinac | 3 : 2 | Valjevo |
10.12
13:45
Kraguj-Radnički
Ivanjica
1
3
|
10.12.2017 13:45 | Kraguj-Radnički | 1 : 3 | Ivanjica | |||||
10.12
17:00
Borac (Ča)
Spartak (Lj)
2
3
|
10.12.2017 17:00 | Borac (Ča) | 2 : 3 | Spartak (Lj) |
10.12
14:40
Radnicki
Imlek
0
3
|
10.12.2017 14:40 | Radnicki | 0 : 3 | Imlek | |||||
10.12
12:50
Beograd
Dunav
3
0
|
10.12.2017 12:50 | Beograd | 3 : 0 | Dunav | |||||
10.12
11:00
Sterija
Lucky Star
3
2
|
10.12.2017 11:00 | Sterija | 3 : 2 | Lucky Star | |||||
10.12
11:00
AS Batajnica
Roda
3
0
|
10.12.2017 11:00 | AS Batajnica | 3 : 0 | Roda | |||||
10.12
12:50
Crvena zvezda
AS
3
0
|
10.12.2017 12:50 | Crvena zvezda | 3 : 0 | AS | |||||
10.12
16:30
Blok Aut
Volleyland
3
2
|
10.12.2017 16:30 | Blok Aut | 3 : 2 | Volleyland | |||||
10.12
14:40
Partizan
Kralj
3
1
|
10.12.2017 14:40 | Partizan | 3 : 1 | Kralj |
10.12
16:30
Lucky Star 2
SPAS
2
3
|
10.12.2017 16:30 | Lucky Star 2 | 2 : 3 | SPAS | |||||
10.12
12:20
Vizurine Ajkulice
Železnik 2012
0
3
|
10.12.2017 12:20 | Vizurine Ajkulice | 0 : 3 | Železnik 2012 | |||||
10.12
12:20
Feniks Čukarički
Volleyland 2
0
3
|
10.12.2017 12:20 | Feniks Čukarički | 0 : 3 | Volleyland 2 | |||||
10.12
14:05
Akademija Singidunum
Novi Beograd
3
0
|
10.12.2017 14:05 | Akademija Singidunum | 3 : 0 | Novi Beograd |
10.12
19:00
Trepča
Prva Petoletka
22
20
|
10.12.2017 19:00 | Trepča | 22 : 20 | Prva Petoletka |
10.12
20:30
BASK Soko
Partizan 2
26
30
|
10.12.2017 20:30 | BASK Soko | 26 : 30 | Partizan 2 | |||||
10.12
18:30
Metaloplastika 2
Smederevo
36
28
|
10.12.2017 18:30 | Metaloplastika 2 | 36 : 28 | Smederevo |
10.12
20:00
Hisar
Žitorađa
30
35
|
10.12.2017 20:00 | Hisar | 30 : 35 | Žitorađa | |||||
10.12
19:00
Radnički
Jastrebac
35
28
|
10.12.2017 19:00 | Radnički | 35 : 28 | Jastrebac | |||||
10.12
19:00
Aleksinac
ORK Bor
35
37
|
10.12.2017 19:00 | Aleksinac | 35 : 37 | ORK Bor |
10.12
16:00
Vojvoda Stepa
Dalmatinac
36
30
|
10.12.2017 16:00 | Vojvoda Stepa | 36 : 30 | Dalmatinac | |||||
10.12
16:00
Titel
Nova Pazova 1957
19
34
|
10.12.2017 16:00 | Titel | 19 : 34 | Nova Pazova 1957 | |||||
10.12
15:30
ORK Pančevo
Metalac
42
26
|
10.12.2017 15:30 | ORK Pančevo | 42 : 26 | Metalac |
10.12
18:00
Mokra gora 2
Karađorđe 2
10
0
|
10.12.2017 18:00 | Mokra gora 2 | 10 : 0 | Karađorđe 2 |
10.12
15:30
Jagodina 2
Đerdap
34
26
|
10.12.2017 15:30 | Jagodina 2 | 34 : 26 | Đerdap | |||||
10.12
20:00
Topličanin
Rtanj
43
15
|
10.12.2017 20:00 | Topličanin | 43 : 15 | Rtanj | |||||
10.12
19:30
Žitorađa
Dubočica
40
20
|
10.12.2017 19:30 | Žitorađa | 40 : 20 | Dubočica |
10.12
VGSK
Kolubara
20
21
|
10.12.2017 | VGSK | 20 : 21 | Kolubara | |||||
10.12
Singidunum
Voždovac 1955 2
27
30
|
10.12.2017 | Singidunum | 27 : 30 | Voždovac 1955 2 |
10.12
Beograd
Banjica
6
23
|
10.12.2017 | Beograd | 6 : 23 | Banjica |
10.12
19:30
Pirot
Kalča
1
1
|
10.12.2017 19:30 | Pirot | 1 : 1 | Kalča | |||||
10.12
19:00
Deus
Samo pravo
9
8
|
10.12.2017 19:00 | Deus | 9 : 8 | Samo pravo |
10.12
17:30
Mićko trend
Leteći Holandjanin
7
7
|
10.12.2017 17:30 | Mićko trend | 7 : 7 | Leteći Holandjanin | |||||
10.12
17:00
Srbobran
Tisa
2
3
|
10.12.2017 17:00 | Srbobran | 2 : 3 | Tisa | |||||
10.12
19:00
Kraljevićevo
Novi Sad
7
3
|
10.12.2017 19:00 | Kraljevićevo | 7 : 3 | Novi Sad | |||||
10.12
18:00
Bečej 2003
Tango
3
1
|
10.12.2017 18:00 | Bečej 2003 | 3 : 1 | Tango |
10.12
19:00
Zlatar 033
Partenon
6
3
|
10.12.2017 19:00 | Zlatar 033 | 6 : 3 | Partenon |
10.12
14:00
Konjarnik
Palež
5
7
|
10.12.2017 14:00 | Konjarnik | 5 : 7 | Palež |