Radnički upisao tri boda protiv Dunava

14.09.2019 ZR KLIK

U okviru 5.kola Srpske lige grupa “Vojvodina” fudbaleri Radničkog, nakon tri prvenstvene utakmice, upisali su tri boda pobedom nad ekipom Dunava iz Starih Banovaca rezultatom 2:0.

Igrači Radničkog od samog starta utakmice kontrolisali su meč i već u 17. minutu došli do prednosti preko mladog Ćirića. U drugom poluvremenu  konačan rezultat i tačku na ovaj meč postavio je iskusni Milivojev u 67.minutu.

U sledećem kolu fudbaleri Radničkog igraju u gostima protiv ekipe Hajduka iz Kule.

RADNIČKI: Radović, Milin, Grbić, Jovanov, Lalatović, Radosavljević, Milivojev, Lazić, Avdić, Ćirić, Savanović. Zamenici: Krstinić, Krmar, Bićanin,Ranđelović, Kiš, Dučić, Matić.

Dunav: Vukmirović, Kačavenda, Javorac, Nikolčić, Jakšič, Bajić, Mirčetić, Krkobabić, Džanić, Cvjetinović, Basrak. Zamenici: Nedović, Dujić, Šarac, Đokić, Lazić, Dobresko, Čeprnja.