Kad igra i daje golove Nikola Đorđević, pirotsko Jedinstvo pobeđuje!

24.03.2019 plusonline.rs

Iako su u većem delu prvog poluvremena bili bolji tim i stvorili viÅ”e povoljnih prilika, domaći su prvi primili gol. Bila je to druga prilika za nekoliko minuta za fudbalere iz Bojnika. UspeÅ”nu kombinaciju zavrÅ”io je reciznim udarcem iskosa sa leve strane StaniÅ”ić.Ā

Da Jedinstvo igra kada igra i pogadja Nikola Djordjević, videlo se pred kraj prvog poluvremena. Za tri minuta Djordjević je preokrenuo rezultat i otvorio put svojoj ekipi do pobede.Ā

U nastavku domaći su i dalje bili nadmoćniji, gostima kao da je ponestalo snage, tako da je rezultat mogao da bude ubedljiviji. PovredjenogĀ Nikolu Djordjevića,Ā zamenio jeĀ Mančić,Ā koji je snažnim udarcem iz blizine postavio konačan rezultat.Ā

Nikola Djordjević,Ā može da služi za primer igračima. Iz Beograda, gde radi, nastoji da dolazi na utakmice u želji da pomogne. Ljubav i drugarstvo, ističeĀ Nikola, ā€œvezujuā€Ā ga za ovaj Klub.Ā

Bojan Panajotović,Ā trener naÅ”eg tima, ponovo ističe da ima problema oko sastava. Ima igrača koji zbog obaveza na poslu, na fakultetu ili su povredjeni često ne mogu da igraju.

Ā U 19. kolu Jedinstvo gostuje ekipi Pčinje.

Zona JugĀ 18.kolo: Jedinstvo ā€“ Pusta Reka BojnikĀ Ā 3:1 ( 2:1)

Jedinstvo: NemanjaĀ Ā Djordjević 8,Ā Ā Petković 7, PeÅ”ić 7, Lz.Filipović 7, Krstić 8, Vasić 8, Lk.Filipović 7, Kostić 7, (BoÅ”ković), Nikola .Djordjević 9(Manćić 7)MiloÅ”ević 7, Vidanović 7 ( Jovanović).

Strelci: 0:1Ā Ā StaniÅ”ić u 36.minutu, 1:1 Nikola Djordjević 40.min. 2:1 Nikola Djordjević 43. Min.Ā Ā 3:1Ā Ā Mančić u 62.min.

Ā Igrač utakmice: Nikola Djordjević ā€“ Jedinstvo Pirot