Šepšin
0 0 pre 8 godina
2 komentara
MarkoMarkovic
@marcodivaio Da li možeš da saznaš rezultate utakmica Mladenovačke lige petlića, odigrane 14. maja u Kovačevcu. Hvala.
pre 8 godina 0 · 0
Marcodivaio
MARKOVAC 4 (1) IVANCA 0 (0) Gledalaca oko 50.SUDIJA: Prodanovic Stefan (Mladenovac), Djordjevic Goran(Mladenovac), Cokic Dusan (Mladenovac) STRELCI: Marko Jovanovic u 27 mintu,Marko Trifunovic u 64 minutu,Milos Cavic u 88 i 90 minutu.ZUTI KARTONI: Petar Stepanovic,Milan Milosevic,Mladen Jankovic (IVANCA) MARKOVAC:Ilic,Pupovac,Lakicevic,Lazarevic(Jakovljevic),Aleksic,Vukicevic,Trifunovic,Vladovic(Marinkovic),Jovanovic,Popovic(Lekic),Cavic IVANCA:Milovanovic,Radovanovic,Mijailovic,Milosevic,Jankovic,Stamenkovic,Stepanovic,Milanovic,Pavlovic,Milosevic M,Arsic Markovcani su posle duzeg vremena bili u najacem sastavu ,sto je i donelo dominaciju na terenu i zasluzenu pobedu.Markovac je naceo Ivancu u 27 minutu ,kada je Vukicevicev sut zaustavila precka ali na pravom mestu je bio Jovanovic i potvrdio gol.Ivanca je koliko toliko parirala ali bez pravih sansi,Markovac je imao inicijativu i pregrst sansi ,koje nije uspeo realizovati,do poluvremena je ostalo 1-0.Drugo poluvreme je pocelo u dosta slabijem ritmu,domacini su bili zadovoljni igrom ali i ne rezultatom tako da su se sanse redjale i u 64 minutu prednost za domace je povisio sutem sa 18 metara Trifunovic,lopta do gola je zakacila jednog igraca Ivance i promenila pravac.Publika na stadionu Carevo polje je mogla biti zadovoljna prikazanom igrom,jer bilo dosta lepih poteza i sansi.Tacku na ovaj mec je stavio Cavic sa dva gola u finisu utakmice u 88 i 90 minutu,prvi je rutinski realizovao na asistenciju Lekica u donji levi golmanov ugao a do sledeceg njegovog gola cekalo se samo 2 minuta kada je Jovanovic izvrsio presing na zadnju liniju Ivance presekao loptu i spojio Cavica sa golom ,kojim nije bilo tesko postici gol.Jedna dinamicna utakmica a takodje fer i korektna.Domacini su zasluzeno slavili i sada cekaju derbi mec sa Sumadijom (Jagnjilo) koji ce odlucivati o direktnom plasamanu u visi rang.