Ribnikar
0 0 pre 8 godina
1 komentara
Jonlija D.
Борац 3-1 FK Rajac Kadina Luka Јуче је одиграна утакмица 17 ог кола међуопштинксе лиге, Колубара запад.Борац је угостио екипу Рајца,која је пре овог кола била на 6-ој позицији са 21-им бодом,као и Борац. Екипа домаћина дошла је до водства у 15-ом минуту,поготком Djordje Dragojevic после изведеног слободног ударца са 17 метара. Гости су се брзо вратили у меч,одличним поготком са 30-ак метара у 24-ом минуту. После примљеног гола,Борац је кренуо жустрије у напад,па је после одличног продора и центра шута Mladen Nikic, на другој стативи био је искусни Mitar Vujić који није има већих проблема да са два метра пошаље лопту иза леђа голмана готујуће екипе.Био је то 38-и минут у току и ново водство Борца 2-1. Друго полувреме је настављено у истом ритму, До коначних 3-1 Борац долази после центар-шута Драгојевић, играч гостујуће екипе неспретно реагује у свом шеснаестерцу и погађа мрежу свога голмана.Играо се 63мин. До краја утамице било је шанси на обе стране,али није било више погодака.Борац је овом победом престигао Рајац и сада се он налази на 6-ом месту са 24 бода.