12.05
16:30
Loznica
FAP
0
0
|
12.05.2018 16:30 | Loznica | 0 : 0 | FAP | |||||
12.05
16:30
KaraÄorÄe
Mokra Gora
1
4
|
12.05.2018 16:30 | KaraÄorÄe | 1 : 4 | Mokra Gora | |||||
12.05
16:30
Å umadija (A)
Proleter Mihajlovac
1
0
|
12.05.2018 16:30 | Å umadija (A) | 1 : 0 | Proleter Mihajlovac | |||||
12.05
16:30
Tutin
Å umadija 1903
1
0
|
12.05.2018 16:30 | Tutin | 1 : 0 | Å umadija 1903 | |||||
12.05
16:30
Zlatibor
Jedinstvo Putevi
4
1
|
12.05.2018 16:30 | Zlatibor | 4 : 1 | Jedinstvo Putevi |
12.05
16:30
Trstenik PPT
Rtanj
1
3
|
12.05.2018 16:30 | Trstenik PPT | 1 : 3 | Rtanj | |||||
12.05
16:30
Ozren
OFK SinÄeliÄ
2
2
|
12.05.2018 16:30 | Ozren | 2 : 2 | OFK SinÄeliÄ | |||||
12.05
16:30
Jedinstvo (P)
Trajal
1
1
|
12.05.2018 16:30 | Jedinstvo (P) | 1 : 1 | Trajal | |||||
12.05
16:30
Timok
Pukovac
3
0
|
12.05.2018 16:30 | Timok | 3 : 0 | Pukovac | |||||
12.05
16:30
Tabane 1970
Jedinstvo (B)
1
1
|
12.05.2018 16:30 | Tabane 1970 | 1 : 1 | Jedinstvo (B) | |||||
12.05
16:30
Dunav
Moravac Orion
1
0
|
12.05.2018 16:30 | Dunav | 1 : 0 | Moravac Orion | |||||
12.05
16:30
RadniÄki (S)
BuduÄnost (P)
1
0
|
12.05.2018 16:30 | RadniÄki (S) | 1 : 0 | BuduÄnost (P) |
12.05
16:30
Bratstvo 1946
BeÄej 1918
2
2
|
12.05.2018 16:30 | Bratstvo 1946 | 2 : 2 | BeÄej 1918 | |||||
12.05
16:30
Odžaci
Dinamo 1945
3
2
|
12.05.2018 16:30 | Odžaci | 3 : 2 | Dinamo 1945 | |||||
12.05
16:30
Cement
Crvena zvezda (NS)
1
2
|
12.05.2018 16:30 | Cement | 1 : 2 | Crvena zvezda (NS) | |||||
12.05
16:30
Omladinac (NB)
Mladost (BJ)
4
1
|
12.05.2018 16:30 | Omladinac (NB) | 4 : 1 | Mladost (BJ) | |||||
12.05
16:30
RadniÄki (ZR)
Borac (S)
0
2
|
12.05.2018 16:30 | RadniÄki (ZR) | 0 : 2 | Borac (S) | |||||
12.05
16:30
BaÄka 1901
RadniÄki (NP)
0
1
|
12.05.2018 16:30 | BaÄka 1901 | 0 : 1 | RadniÄki (NP) | |||||
12.05
16:30
RadniÄki (SM)
RadniÄki (Å )
6
0
|
12.05.2018 16:30 | RadniÄki (SM) | 6 : 0 | RadniÄki (Å ) |
12.05
16:30
Sopot
Jedinstvo
2
0
|
12.05.2018 16:30 | Sopot | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
12.05
16:30
Lokomotiva
Prva Iskra
4
1
|
12.05.2018 16:30 | Lokomotiva | 4 : 1 | Prva Iskra | |||||
12.05
16:30
Kolubara
BSK BorÄa
0
3
|
12.05.2018 16:30 | Kolubara | 0 : 3 | BSK BorÄa | |||||
12.05
11:00
GSP Polet DorÄol
Žarkovo
1
1
|
12.05.2018 11:00 | GSP Polet DorÄol | 1 : 1 | Žarkovo | |||||
12.05
16:30
OFK Beograd
Stepojevac Vaga
7
0
|
12.05.2018 16:30 | OFK Beograd | 7 : 0 | Stepojevac Vaga | |||||
12.05
16:30
RadniÄki (O)
BSK Batajnica
5
0
|
12.05.2018 16:30 | RadniÄki (O) | 5 : 0 | BSK Batajnica | |||||
12.05
16:30
IMT
RadniÄki (NB)
1
2
|
12.05.2018 16:30 | IMT | 1 : 2 | RadniÄki (NB) |
12.05
16:30
RadniÄki (K)
Sloga (K)
3
0
|
12.05.2018 16:30 | RadniÄki (K) | 3 : 0 | Sloga (K) |
12.05
16:30
VGSK
Napredak
1
0
|
12.05.2018 16:30 | VGSK | 1 : 0 | Napredak | |||||
12.05
16:30
Sloga 33
Proleter 1976
3
3
|
12.05.2018 16:30 | Sloga 33 | 3 : 3 | Proleter 1976 | |||||
12.05
16:30
Mladi borac
Morava (VP)
0
1
|
12.05.2018 16:30 | Mladi borac | 0 : 1 | Morava (VP) |
12.05
17:00
Borac
Sevojno
7
0
|
12.05.2018 17:00 | Borac | 7 : 0 | Sevojno | |||||
12.05
16:30
Sloga (BB)
Ribnica
3
0
|
12.05.2018 16:30 | Sloga (BB) | 3 : 0 | Ribnica | |||||
12.05
16:30
OFK OseÄina
Spartak
1
4
|
12.05.2018 16:30 | OFK OseÄina | 1 : 4 | Spartak | |||||
12.05
16:30
BuduÄnost
OFK Divci
0
1
|
12.05.2018 16:30 | BuduÄnost | 0 : 1 | OFK Divci |
12.05
16:30
Nebeski Andjeli
BuduÄnost (O)
1
0
|
12.05.2018 16:30 | Nebeski Andjeli | 1 : 0 | BuduÄnost (O) | |||||
12.05
16:30
Sloga (L)
Pusta Reka
2
0
|
12.05.2018 16:30 | Sloga (L) | 2 : 0 | Pusta Reka | |||||
12.05
16:30
Vranjska Banja
Balkanski
1
2
|
12.05.2018 16:30 | Vranjska Banja | 1 : 2 | Balkanski |
12.05
16:30
BSK
MaloŔiŔte
2
1
|
12.05.2018 16:30 | BSK | 2 : 1 | MaloŔiŔte | |||||
12.05
16:30
Brodoremont
Kablovi
0
1
|
12.05.2018 16:30 | Brodoremont | 0 : 1 | Kablovi |
12.05
16:30
OFK TopliÄanin
Jastrebac
3
2
|
12.05.2018 16:30 | OFK TopliÄanin | 3 : 2 | Jastrebac | |||||
12.05
16:30
Morava 1918
Župa
0
2
|
12.05.2018 16:30 | Morava 1918 | 0 : 2 | Župa | |||||
12.05
16:30
Sloga (D)
OFK Kosanica
1
0
|
12.05.2018 16:30 | Sloga (D) | 1 : 0 | OFK Kosanica |
12.05
16:30
OFK VrŔac
Kikinda 1909
3
0
|
12.05.2018 16:30 | OFK VrŔac | 3 : 0 | Kikinda 1909 | |||||
12.05
16:30
Begej
Polet
8
0
|
12.05.2018 16:30 | Begej | 8 : 0 | Polet | |||||
12.05
16:30
Sloboda (NK)
Mladost (O)
0
2
|
12.05.2018 16:30 | Sloboda (NK) | 0 : 2 | Mladost (O) | |||||
12.05
16:30
Proleter
RadniÄki (K)
4
1
|
12.05.2018 16:30 | Proleter | 4 : 1 | RadniÄki (K) | |||||
12.05
16:30
Sloga
BuduÄnost
2
1
|
12.05.2018 16:30 | Sloga | 2 : 1 | BuduÄnost |
12.05
10:00
Hajduk (Ä)
Borac (NS)
2
3
|
12.05.2018 10:00 | Hajduk (Ä) | 2 : 3 | Borac (NS) | |||||
12.05
16:30
OFK Slavija
Sloga (T)
2
0
|
12.05.2018 16:30 | OFK Slavija | 2 : 0 | Sloga (T) |
12.05
16:30
Mladost Apa
Tekstilac
2
0
|
12.05.2018 16:30 | Mladost Apa | 2 : 0 | Tekstilac | |||||
12.05
16:30
Srbobran
Preporod
9
0
|
12.05.2018 16:30 | Srbobran | 9 : 0 | Preporod | |||||
12.05
16:30
Sloga (Ä)
Mladost (BP)
1
0
|
12.05.2018 16:30 | Sloga (Ä) | 1 : 0 | Mladost (BP) |
12.05
16:30
BuduÄnost
Rakovica
4
1
|
12.05.2018 16:30 | BuduÄnost | 4 : 1 | Rakovica | |||||
12.05
16:30
LeŔtane
Srem
2
4
|
12.05.2018 16:30 | LeŔtane | 2 : 4 | Srem | |||||
12.05
16:30
Napredak
Crvena Zvezda
2
1
|
12.05.2018 16:30 | Napredak | 2 : 1 | Crvena Zvezda |
12.05
17:00
Krajina
Vojvodina (B)
8
0
|
12.05.2018 17:00 | Krajina | 8 : 0 | Vojvodina (B) |
12.05
17:00
Jedinstvo SteviÄ
Vojvodina (S)
9
1
|
12.05.2018 17:00 | Jedinstvo SteviÄ | 9 : 1 | Vojvodina (S) |
12.05
17:00
1. Maj Ruma
Ljukovo
6
0
|
12.05.2018 17:00 | 1. Maj Ruma | 6 : 0 | Ljukovo | |||||
12.05
17:00
Rudar
Podrinje
1
3
|
12.05.2018 17:00 | Rudar | 1 : 3 | Podrinje |
12.05
17:00
Crvenka
Hercegovac
5
0
|
12.05.2018 17:00 | Crvenka | 5 : 0 | Hercegovac | |||||
12.05
17:00
StaniÅ”iÄ
ŽAK
5
0
|
12.05.2018 17:00 | StaniÅ”iÄ | 5 : 0 | ŽAK |
12.05
17:00
Panonija IM Topola
Proleter (NJ)
1
4
|
12.05.2018 17:00 | Panonija IM Topola | 1 : 4 | Proleter (NJ) |
12.05
16:30
Zlot
BSK
5
0
|
12.05.2018 16:30 | Zlot | 5 : 0 | BSK | |||||
12.05
16:30
PoreÄ
RadniÄki
2
0
|
12.05.2018 16:30 | PoreÄ | 2 : 0 | RadniÄki | |||||
12.05
16:30
Krivelj
Brestovac
0
4
|
12.05.2018 16:30 | Krivelj | 0 : 4 | Brestovac |
12.05
16:30
Borac (O)
Å umadinac
2
6
|
12.05.2018 16:30 | Borac (O) | 2 : 6 | Å umadinac | |||||
12.05
16:30
PKB (PS)
PoŔtar Zvezdara
0
4
|
12.05.2018 16:30 | PKB (PS) | 0 : 4 | PoŔtar Zvezdara |
12.05
16:30
Velika Krsna
Selo Mladenovac
2
1
|
12.05.2018 16:30 | Velika Krsna | 2 : 1 | Selo Mladenovac |
12.05
17:00
SindjeliÄ
Cer
5
2
|
12.05.2018 17:00 | SindjeliÄ | 5 : 2 | Cer | |||||
12.05
17:00
Jevremovac
Mladi Borac
4
3
|
12.05.2018 17:00 | Jevremovac | 4 : 3 | Mladi Borac |
12.05
17:00
Äitluk
Ribnik
2
3
|
12.05.2018 17:00 | Äitluk | 2 : 3 | Ribnik |
12.05
16:30
TrgovaÄki
Polet (SD)
3
3
|
12.05.2018 16:30 | TrgovaÄki | 3 : 3 | Polet (SD) | |||||
12.05
16:30
Mladost (B)
Radnik
3
4
|
12.05.2018 16:30 | Mladost (B) | 3 : 4 | Radnik |
12.05
16:30
Borac
Padež
2
1
|
12.05.2018 16:30 | Borac | 2 : 1 | Padež | |||||
12.05
16:30
Zadrugar
Jedinstvo
0
3
|
12.05.2018 16:30 | Zadrugar | 0 : 3 | Jedinstvo |
12.05
17:00
Omladinac
BuduÄnost
1
0
|
12.05.2018 17:00 | Omladinac | 1 : 0 | BuduÄnost |
12.05
16:30
Prvi partizan
Lazarica
2
0
|
12.05.2018 16:30 | Prvi partizan | 2 : 0 | Lazarica |
12.05
16:30
Banjani
Mladost
1
2
|
12.05.2018 16:30 | Banjani | 1 : 2 | Mladost | |||||
12.05
16:30
OFK JabuÄje
ZSK
3
0
|
12.05.2018 16:30 | OFK JabuÄje | 3 : 0 | ZSK | |||||
12.05
16:30
Pepeljevac
Ribnikar
3
1
|
12.05.2018 16:30 | Pepeljevac | 3 : 1 | Ribnikar | |||||
12.05
16:30
Vrelo Sport
Iskra
8
3
|
12.05.2018 16:30 | Vrelo Sport | 8 : 3 | Iskra |
12.05
17:00
Äava
Jadran
0
1
|
12.05.2018 17:00 | Äava | 0 : 1 | Jadran |
12.05
17:00
Morava (Ž)
Moravac (Ä)
5
0
|
12.05.2018 17:00 | Morava (Ž) | 5 : 0 | Moravac (Ä) |
12.05
16:30
Vulkan 1963
Crvena zastava
4
5
|
12.05.2018 16:30 | Vulkan 1963 | 4 : 5 | Crvena zastava |
12.05
17:00
RFK Novi Sad 1921
Tatra
2
2
|
12.05.2018 17:00 | RFK Novi Sad 1921 | 2 : 2 | Tatra | |||||
12.05
17:00
FruŔkogorski partizan
ŽSK
3
1
|
12.05.2018 17:00 | FruŔkogorski partizan | 3 : 1 | ŽSK | |||||
12.05
17:00
Veternik
Jedinstvo (G)
6
1
|
12.05.2018 17:00 | Veternik | 6 : 1 | Jedinstvo (G) | |||||
12.05
17:00
Å ajkaÅ” 1908
OFK Futog
3
0
|
12.05.2018 17:00 | Å ajkaÅ” 1908 | 3 : 0 | OFK Futog |
12.05
17:00
Midžor
GraniÄar
6
0
|
12.05.2018 17:00 | Midžor | 6 : 0 | GraniÄar |
12.05
17:00
Polet
Dundjerski
3
4
|
12.05.2018 17:00 | Polet | 3 : 4 | Dundjerski |
12.05
15:00
Rudar
Mineralac
6
4
|
12.05.2018 15:00 | Rudar | 6 : 4 | Mineralac | |||||
12.05
13:00
Morava
Izmornik
3
0
|
12.05.2018 13:00 | Morava | 3 : 0 | Izmornik |
12.05
15:00
RadniÄki
GraÄanica
0
3
|
12.05.2018 15:00 | RadniÄki | 0 : 3 | GraÄanica | |||||
12.05
15:00
GraÄanica
Brezovica
1
1
|
12.05.2018 15:00 | GraÄanica | 1 : 1 | Brezovica |
12.05
17:00
Grdica
Magnohrom
4
3
|
12.05.2018 17:00 | Grdica | 4 : 3 | Magnohrom | |||||
12.05
17:00
Mlada krila
Gruža
5
1
|
12.05.2018 17:00 | Mlada krila | 5 : 1 | Gruža |
12.05
17:00
Zenit
Ursule
4
5
|
12.05.2018 17:00 | Zenit | 4 : 5 | Ursule |
12.05
16:30
BUSK
Atakante
1
2
|
12.05.2018 16:30 | BUSK | 1 : 2 | Atakante |
12.05
17:00
Drina
Napredak
0
1
|
12.05.2018 17:00 | Drina | 0 : 1 | Napredak | |||||
12.05
17:00
BuduÄnost (PD)
Premijer
6
2
|
12.05.2018 17:00 | BuduÄnost (PD) | 6 : 2 | Premijer |
12.05
16:30
OFK BrÄanac
Kolubara 2
1
1
|
12.05.2018 16:30 | OFK BrÄanac | 1 : 1 | Kolubara 2 | |||||
12.05
16:30
Rajac
BujaÄiÄ
4
1
|
12.05.2018 16:30 | Rajac | 4 : 1 | BujaÄiÄ |
12.05
17:00
OFK Napredak 1929
Jedinstvo (B)
0
0
|
12.05.2018 17:00 | OFK Napredak 1929 | 0 : 0 | Jedinstvo (B) | |||||
12.05
17:00
Napredak 2012
Borac
5
1
|
12.05.2018 17:00 | Napredak 2012 | 5 : 1 | Borac |
12.05
16:30
Rastina 1918
Aleksa Å antiÄ
3
1
|
12.05.2018 16:30 | Rastina 1918 | 3 : 1 | Aleksa Å antiÄ |
12.05
16:30
Kralj Petar I
Jasenica
2
2
|
12.05.2018 16:30 | Kralj Petar I | 2 : 2 | Jasenica | |||||
12.05
16:30
Mladi rudar
B 2000
5
1
|
12.05.2018 16:30 | Mladi rudar | 5 : 1 | B 2000 |
12.05
17:00
ŽelezniÄar
FruŔkogorac
0
4
|
12.05.2018 17:00 | ŽelezniÄar | 0 : 4 | FruÅ”kogorac |
12.05
17:00
Hajduk
Tromedja
1
0
|
12.05.2018 17:00 | Hajduk | 1 : 0 | Tromedja |
12.05
16:30
Sloboda
Krivaja
1
3
|
12.05.2018 16:30 | Sloboda | 1 : 3 | Krivaja |
12.05
16:30
Rongo Siti
Pobeda
2
7
|
12.05.2018 16:30 | Rongo Siti | 2 : 7 | Pobeda | |||||
12.05
16:30
Jerma
Sloboda
5
3
|
12.05.2018 16:30 | Jerma | 5 : 3 | Sloboda | |||||
12.05
16:30
Napredak
Mladost
4
2
|
12.05.2018 16:30 | Napredak | 4 : 2 | Mladost |
12.05
16:30
VelereÄ 94
Donja Vrbava
3
0
|
12.05.2018 16:30 | VelereÄ 94 | 3 : 0 | Donja Vrbava |
12.05
17:30
Vreoci
Sloboda
4
5
|
12.05.2018 17:30 | Vreoci | 4 : 5 | Sloboda | |||||
12.05
17:30
Mladost (Ä)
Sloga
2
1
|
12.05.2018 17:30 | Mladost (Ä) | 2 : 1 | Sloga | |||||
12.05
17:30
Petka
Rudar
5
0
|
12.05.2018 17:30 | Petka | 5 : 0 | Rudar |
12.05
Palanka
BaÄinac
0
1
|
12.05.2018 | Palanka | 0 : 1 | BaÄinac | |||||
12.05
16:30
ŽelezniÄar
BuduÄnost
4
1
|
12.05.2018 16:30 | ŽelezniÄar | 4 : 1 | BuduÄnost | |||||
12.05
16:30
GlavaÅ”
Beli Orlovi
4
2
|
12.05.2018 16:30 | GlavaÅ” | 4 : 2 | Beli Orlovi |
12.05
16:30
Mladost 1948
Jasenica
2
3
|
12.05.2018 16:30 | Mladost 1948 | 2 : 3 | Jasenica | |||||
12.05
16:30
AF ÄokiÄ
Jedinstvo
1
2
|
12.05.2018 16:30 | AF ÄokiÄ | 1 : 2 | Jedinstvo |
12.05
17:00
Rtanj
Slemen
1
0
|
12.05.2018 17:00 | Rtanj | 1 : 0 | Slemen | |||||
12.05
17:00
Hajduk
Gol
2
0
|
12.05.2018 17:00 | Hajduk | 2 : 0 | Gol |
12.05
17:00
Malajnica
MiloŔevo
3
0
|
12.05.2018 17:00 | Malajnica | 3 : 0 | MiloŔevo | |||||
12.05
17:00
OFK TamniÄ
OFK Sikole
2
2
|
12.05.2018 17:00 | OFK TamniÄ | 2 : 2 | OFK Sikole | |||||
12.05
17:00
Slatina
Polet
5
1
|
12.05.2018 17:00 | Slatina | 5 : 1 | Polet | |||||
12.05
17:00
GraniÄar
Urovica
5
2
|
12.05.2018 17:00 | GraniÄar | 5 : 2 | Urovica |
12.05
17:00
Padina
Borac
4
2
|
12.05.2018 17:00 | Padina | 4 : 2 | Borac |
12.05
17:00
Kastrum
GrliŔte
3
0
|
12.05.2018 17:00 | Kastrum | 3 : 0 | GrliŔte | |||||
12.05
17:00
Nacional
Timok 1928
2
7
|
12.05.2018 17:00 | Nacional | 2 : 7 | Timok 1928 |
12.05
16:30
Badljevica
Lunjevac
2
0
|
12.05.2018 16:30 | Badljevica | 2 : 0 | Lunjevac |
12.05
Tisa 1933
Borac
5
0
|
12.05.2018 | Tisa 1933 | 5 : 0 | Borac | |||||
12.05
Proleter
Sloga
7
1
|
12.05.2018 | Proleter | 7 : 1 | Sloga | |||||
12.05
Mladost
KSK Konak 1926
1
1
|
12.05.2018 | Mladost | 1 : 1 | KSK Konak 1926 |
12.05
17:00
Mrovska
Sparta
3
1
|
12.05.2018 17:00 | Mrovska | 3 : 1 | Sparta | |||||
12.05
17:00
Jedinstvo 2014
Skupljen 2013
6
0
|
12.05.2018 17:00 | Jedinstvo 2014 | 6 : 0 | Skupljen 2013 |
12.05
17:00
BuduÄnost
BSK Buljane
4
3
|
12.05.2018 17:00 | BuduÄnost | 4 : 3 | BSK Buljane |
12.05
16:30
Gornje Sinkovce
Sloboda
1
6
|
12.05.2018 16:30 | Gornje Sinkovce | 1 : 6 | Sloboda |
12.05
16:30
Turekovac
Veliko Trnjane
2
2
|
12.05.2018 16:30 | Turekovac | 2 : 2 | Veliko Trnjane | |||||
12.05
16:30
Gornje Krajince
Todorovce
0
4
|
12.05.2018 16:30 | Gornje Krajince | 0 : 4 | Todorovce | |||||
12.05
16:30
Veternica
Nomanica
6
0
|
12.05.2018 16:30 | Veternica | 6 : 0 | Nomanica | |||||
12.05
16:30
Atletiko
Rudar 1973
8
0
|
12.05.2018 16:30 | Atletiko | 8 : 0 | Rudar 1973 |
12.05
17:00
BogutovaÄka Banja
Morava (M)
5
0
|
12.05.2018 17:00 | BogutovaÄka Banja | 5 : 0 | Morava (M) |
12.05
16:30
Rudar Kostolac 2008
LjubiÄevo
0
5
|
12.05.2018 16:30 | Rudar Kostolac 2008 | 0 : 5 | LjubiÄevo |
12.05
17:00
NaŔa Krajina
Mladost
1
1
|
12.05.2018 17:00 | NaŔa Krajina | 1 : 1 | Mladost | |||||
12.05
17:00
Sloga
Crvena zvezda
2
0
|
12.05.2018 17:00 | Sloga | 2 : 0 | Crvena zvezda | |||||
12.05
17:00
Solunac
Banat
0
3
|
12.05.2018 17:00 | Solunac | 0 : 3 | Banat | |||||
12.05
17:00
GraniÄar
Gaj
3
0
|
12.05.2018 17:00 | GraniÄar | 3 : 0 | Gaj |
12.05
16:30
Borac
Mladost (R)
3
1
|
12.05.2018 16:30 | Borac | 3 : 1 | Mladost (R) |
12.05
16:30
Napredak
Brana PaunoviÄ
2
0
|
12.05.2018 16:30 | Napredak | 2 : 0 | Brana PaunoviÄ | |||||
12.05
16:30
Jedinstvo
Vukan
3
1
|
12.05.2018 16:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Vukan |
12.05
17:30
Strmovo
Dimitrije TucoviÄ
1
1
|
12.05.2018 17:30 | Strmovo | 1 : 1 | Dimitrije TucoviÄ | |||||
12.05
17:30
Borac (A)
Mladi radnik
1
0
|
12.05.2018 17:30 | Borac (A) | 1 : 0 | Mladi radnik |
12.05
16:30
Burovac
Soko
2
1
|
12.05.2018 16:30 | Burovac | 2 : 1 | Soko | |||||
12.05
16:00
DragoÅ”
Radnik
3
4
|
12.05.2018 16:00 | DragoÅ” | 3 : 4 | Radnik |
12.05
Kotlenik
Sloga
0
2
|
12.05.2018 | Kotlenik | 0 : 2 | Sloga | |||||
12.05
Grivac
Mladost
4
4
|
12.05.2018 | Grivac | 4 : 4 | Mladost |
12.05
16:00
Borjak 2013
Topoljak
0
3
|
12.05.2018 16:00 | Borjak 2013 | 0 : 3 | Topoljak | |||||
12.05
16:00
Stevka Božurevka
RujiŔnik
2
3
|
12.05.2018 16:00 | Stevka Božurevka | 2 : 3 | RujiŔnik | |||||
12.05
16:00
Mladost
Kamenorezac 76
5
1
|
12.05.2018 16:00 | Mladost | 5 : 1 | Kamenorezac 76 | |||||
12.05
16:00
Omladinac
Omladinac
3
1
|
12.05.2018 16:00 | Omladinac | 3 : 1 | Omladinac | |||||
12.05
16:00
Vinogradar
Stara ÄarÅ”ija
2
2
|
12.05.2018 16:00 | Vinogradar | 2 : 2 | Stara ÄarÅ”ija |
12.05
16:30
Kumane
Srednjevo
3
2
|
12.05.2018 16:30 | Kumane | 3 : 2 | Srednjevo |
12.05
17:00
BuduÄnost
DobriÄevo
0
3
|
12.05.2018 17:00 | BuduÄnost | 0 : 3 | DobriÄevo |
12.05
Povratak otpisanih
Blagotin
2
3
|
12.05.2018 | Povratak otpisanih | 2 : 3 | Blagotin | |||||
12.05
GoŔa
Prosvetar
4
2
|
12.05.2018 | GoŔa | 4 : 2 | Prosvetar |
12.05
16:30
Borac
Vrelo 1971
1
2
|
12.05.2018 16:30 | Borac | 1 : 2 | Vrelo 1971 | |||||
12.05
16:30
BuduÄnost
Pobeda 1953
0
3
|
12.05.2018 16:30 | BuduÄnost | 0 : 3 | Pobeda 1953 |
12.05
16:30
Feniks
Mladost (B)
5
0
|
12.05.2018 16:30 | Feniks | 5 : 0 | Mladost (B) |
12.05
Parcane
Mladost
0
3
|
12.05.2018 | Parcane | 0 : 3 | Mladost |
12.05
17:00
Lomnica
Polet (Å )
7
2
|
12.05.2018 17:00 | Lomnica | 7 : 2 | Polet (Å ) |
12.05
17:00
Župski biseri
Mladost
|
12.05.2018 17:00 | Župski biseri | : | Mladost | |||||
12.05
17:00
Ratajac
BaŔtovan
|
12.05.2018 17:00 | Ratajac | : | BaŔtovan | |||||
12.05
17:00
ObiliÄ
Garevina
3
2
|
12.05.2018 17:00 | ObiliÄ | 3 : 2 | Garevina |
12.05
17:00
Äelik
Vitez
0
1
|
12.05.2018 17:00 | Äelik | 0 : 1 | Vitez | |||||
12.05
17:00
Sloboda
Mladost
2
3
|
12.05.2018 17:00 | Sloboda | 2 : 3 | Mladost | |||||
12.05
17:00
GOÅ K
Borac
1
0
|
12.05.2018 17:00 | GOÅ K | 1 : 0 | Borac |
12.05
17:00
Zvijezda 09
Tekstilac Kort
1
0
|
12.05.2018 17:00 | Zvijezda 09 | 1 : 0 | Tekstilac Kort | |||||
12.05
17:00
Slavija
Drina
1
0
|
12.05.2018 17:00 | Slavija | 1 : 0 | Drina | |||||
12.05
17:00
Podrinje
Rudar
0
4
|
12.05.2018 17:00 | Podrinje | 0 : 4 | Rudar |
12.05
17:00
Sloga
ŽeljezniÄar Sport Team
2
1
|
12.05.2018 17:00 | Sloga | 2 : 1 | ŽeljezniÄar Sport Team | |||||
12.05
17:00
Sloboda
Napredak
2
2
|
12.05.2018 17:00 | Sloboda | 2 : 2 | Napredak | |||||
12.05
17:00
Kozara
Sutjeska
1
0
|
12.05.2018 17:00 | Kozara | 1 : 0 | Sutjeska |
12.05
17:00
BuduÄnost
DeÄiÄ
3
1
|
12.05.2018 17:00 | BuduÄnost | 3 : 1 | DeÄiÄ | |||||
12.05
17:00
Iskra
Mladost
1
1
|
12.05.2018 17:00 | Iskra | 1 : 1 | Mladost | |||||
12.05
17:00
Kom
Rudar
0
2
|
12.05.2018 17:00 | Kom | 0 : 2 | Rudar | |||||
12.05
17:00
Sutjeska
Grbalj
1
1
|
12.05.2018 17:00 | Sutjeska | 1 : 1 | Grbalj | |||||
12.05
17:00
Zeta
OFK Petrovac
3
1
|
12.05.2018 17:00 | Zeta | 3 : 1 | OFK Petrovac |
12.05
17:00
Crvena stijena
Karioke
4
1
|
12.05.2018 17:00 | Crvena stijena | 4 : 1 | Karioke | |||||
12.05
17:00
Ribnica
Bratstvo
5
1
|
12.05.2018 17:00 | Ribnica | 5 : 1 | Bratstvo | |||||
12.05
17:00
BuduÄnost 2
GorŔtak
0
3
|
12.05.2018 17:00 | BuduÄnost 2 | 0 : 3 | GorÅ”tak |
12.05
18:30
Girona
Valencia
0
1
|
12.05.2018 18:30 | Girona | 0 : 1 | Valencia | |||||
12.05
18:30
AlavƩs
Athletic Club
3
1
|
12.05.2018 18:30 | AlavƩs | 3 : 1 | Athletic Club | |||||
12.05
18:30
La CoruƱa
Villarreal
2
4
|
12.05.2018 18:30 | La CoruƱa | 2 : 4 | Villarreal | |||||
12.05
20:45
Real Madrid
Celta Vigo
6
0
|
12.05.2018 20:45 | Real Madrid | 6 : 0 | Celta Vigo | |||||
12.05
18:30
Getafe
AtlƩtico Madrid
0
1
|
12.05.2018 18:30 | Getafe | 0 : 1 | AtlƩtico Madrid | |||||
12.05
18:30
Real Betis
Sevilla
2
2
|
12.05.2018 18:30 | Real Betis | 2 : 2 | Sevilla | |||||
12.05
18:30
Eibar
Las Palmas
1
0
|
12.05.2018 18:30 | Eibar | 1 : 0 | Las Palmas | |||||
12.05
16:15
Real Sociedad
LeganƩs
3
2
|
12.05.2018 16:15 | Real Sociedad | 3 : 2 | LeganƩs |
12.05
15:30
Bayern
Stuttgart
1
4
|
12.05.2018 15:30 | Bayern | 1 : 4 | Stuttgart | |||||
12.05
15:30
Hoffenheim
Borussia Dortmund
3
1
|
12.05.2018 15:30 | Hoffenheim | 3 : 1 | Borussia Dortmund | |||||
12.05
15:30
Hertha BSC
RB Leipzig
2
6
|
12.05.2018 15:30 | Hertha BSC | 2 : 6 | RB Leipzig | |||||
12.05
15:30
Freiburg
Augsburg
2
0
|
12.05.2018 15:30 | Freiburg | 2 : 0 | Augsburg | |||||
12.05
15:30
Schalke 04
Eintracht
1
0
|
12.05.2018 15:30 | Schalke 04 | 1 : 0 | Eintracht | |||||
12.05
15:30
Bayer Leverkusen
Hannover 96
3
2
|
12.05.2018 15:30 | Bayer Leverkusen | 3 : 2 | Hannover 96 | |||||
12.05
15:30
Hamburger SV
Borussia Mƶnchengladbach
2
1
|
12.05.2018 15:30 | Hamburger SV | 2 : 1 | Borussia Mƶnchengladbach | |||||
12.05
15:30
Mainz 05
Werder
1
2
|
12.05.2018 15:30 | Mainz 05 | 1 : 2 | Werder | |||||
12.05
15:30
Wolfsburg
Kƶln
4
1
|
12.05.2018 15:30 | Wolfsburg | 4 : 1 | Kƶln |
12.05
18:00
Benevento
Genoa
1
0
|
12.05.2018 18:00 | Benevento | 1 : 0 | Genoa | |||||
12.05
20:45
Internazionale
Sassuolo
1
2
|
12.05.2018 20:45 | Internazionale | 1 : 2 | Sassuolo |
12.05
21:00
Amiens SC
Metz
2
0
|
12.05.2018 21:00 | Amiens SC | 2 : 0 | Metz | |||||
12.05
21:00
Angers
Nantes
0
2
|
12.05.2018 21:00 | Angers | 0 : 2 | Nantes | |||||
12.05
21:00
Bordeaux
Toulouse
4
2
|
12.05.2018 21:00 | Bordeaux | 4 : 2 | Toulouse | |||||
12.05
21:00
Lille
Dijon
2
1
|
12.05.2018 21:00 | Lille | 2 : 1 | Dijon | |||||
12.05
21:00
Monaco
Saint-Ćtienne
1
0
|
12.05.2018 21:00 | Monaco | 1 : 0 | Saint-Ćtienne | |||||
12.05
21:00
Montpellier
Troyes
1
1
|
12.05.2018 21:00 | Montpellier | 1 : 1 | Troyes | |||||
12.05
21:00
Nice
Caen
4
1
|
12.05.2018 21:00 | Nice | 4 : 1 | Caen | |||||
12.05
21:00
PSG
Rennes
0
2
|
12.05.2018 21:00 | PSG | 0 : 2 | Rennes | |||||
12.05
21:00
Strasbourg
Lyon
3
2
|
12.05.2018 21:00 | Strasbourg | 3 : 2 | Lyon |
12.05
17:30
Lipolist
CuljkoviÄ
0
6
|
12.05.2018 17:30 | Lipolist | 0 : 6 | CuljkoviÄ |
12.05
19:00
Metalac
TSC
1
1
|
12.05.2018 19:00 | Metalac | 1 : 1 | TSC | |||||
12.05
17:00
Dinamo
Jagodina
3
0
|
12.05.2018 17:00 | Dinamo | 3 : 0 | Jagodina | |||||
12.05
17:00
Proleter
Novi Pazar
5
0
|
12.05.2018 17:00 | Proleter | 5 : 0 | Novi Pazar |
12.05
17:30
Vojvodina
Spartak
0
2
|
12.05.2018 17:30 | Vojvodina | 0 : 2 | Spartak |
12.05
17:00
Sloga RadniÄki
Napredak
2
0
|
12.05.2018 17:00 | Sloga RadniÄki | 2 : 0 | Napredak |
12.05
17:00
MaÄva
RadniÄki 2012
5
2
|
12.05.2018 17:00 | MaÄva | 5 : 2 | RadniÄki 2012 |
12.05
11:00
Voždovac
Spartak
3
5
|
12.05.2018 11:00 | Voždovac | 3 : 5 | Spartak | |||||
12.05
11:00
Internacional
InÄija
3
2
|
12.05.2018 11:00 | Internacional | 3 : 2 | InÄija | |||||
12.05
11:00
Rad
OFK Beograd
0
1
|
12.05.2018 11:00 | Rad | 0 : 1 | OFK Beograd | |||||
12.05
12:00
RadniÄki 1923
Moravac Orion
3
1
|
12.05.2018 12:00 | RadniÄki 1923 | 3 : 1 | Moravac Orion | |||||
12.05
19:30
Brodarac
Vojvodina
1
0
|
12.05.2018 19:30 | Brodarac | 1 : 0 | Vojvodina | |||||
12.05
13:00
Crvena zvezda
RadniÄki (N)
1
0
|
12.05.2018 13:00 | Crvena zvezda | 1 : 0 | RadniÄki (N) | |||||
12.05
11:00
RadniÄki (P)
Napredak
1
2
|
12.05.2018 11:00 | RadniÄki (P) | 1 : 2 | Napredak |
12.05
17:00
Siti Sport Klub
Lokomotiva
2
0
|
12.05.2018 17:00 | Siti Sport Klub | 2 : 0 | Lokomotiva | |||||
12.05
09:30
Zemun
BSK BorÄa
4
0
|
12.05.2018 09:30 | Zemun | 4 : 0 | BSK BorÄa | |||||
12.05
10:00
RadniÄki (NB)
RadniÄki (O)
4
0
|
12.05.2018 10:00 | RadniÄki (NB) | 4 : 0 | RadniÄki (O) | |||||
12.05
10:00
Bežanija
GrafiÄar
0
0
|
12.05.2018 10:00 | Bežanija | 0 : 0 | GrafiÄar | |||||
12.05
15:00
IM Rakovica
Brodarac 2
1
1
|
12.05.2018 15:00 | IM Rakovica | 1 : 1 | Brodarac 2 |
12.05
16:30
Smederevo 1924
Proleter Mihajlovac
4
2
|
12.05.2018 16:30 | Smederevo 1924 | 4 : 2 | Proleter Mihajlovac | |||||
12.05
16:30
Proleter 1947
Jasenica 2017
0
9
|
12.05.2018 16:30 | Proleter 1947 | 0 : 9 | Jasenica 2017 | |||||
12.05
16:30
Morava (VP)
Å umadija (A)
1
3
|
12.05.2018 16:30 | Morava (VP) | 1 : 3 | Å umadija (A) | |||||
12.05
16:30
Karadjordje
Mladi radnik 1926
3
3
|
12.05.2018 16:30 | Karadjordje | 3 : 3 | Mladi radnik 1926 | |||||
12.05
16:30
Mladi radnik 1940
Mladi borac
4
0
|
12.05.2018 16:30 | Mladi radnik 1940 | 4 : 0 | Mladi borac |
12.05
11:00
Žarkovo
VinÄa
3
0
|
12.05.2018 11:00 | Žarkovo | 3 : 0 | VinÄa | |||||
12.05
14:00
Trudbenik
Novi Beograd
0
2
|
12.05.2018 14:00 | Trudbenik | 0 : 2 | Novi Beograd |
12.05
10:00
Avala
GSP Polet
0
3
|
12.05.2018 10:00 | Avala | 0 : 3 | GSP Polet | |||||
12.05
17:30
Palilulac
BuduÄnost
14
0
|
12.05.2018 17:30 | Palilulac | 14 : 0 | BuduÄnost |
12.05
16:30
Dunav
Strela
2
4
|
12.05.2018 16:30 | Dunav | 2 : 4 | Strela |
12.05
13:00
Polet
Jedinstvo
5
3
|
12.05.2018 13:00 | Polet | 5 : 3 | Jedinstvo |
12.05
11:00
Napredak
SASK
3
2
|
12.05.2018 11:00 | Napredak | 3 : 2 | SASK | |||||
12.05
16:30
Polet
Podunavac
3
3
|
12.05.2018 16:30 | Polet | 3 : 3 | Podunavac |
12.05
11:00
Krila Krajine
TSC
0
3
|
12.05.2018 11:00 | Krila Krajine | 0 : 3 | TSC |
12.05
09:00
Rad MK
011 MK
3
0
|
12.05.2018 09:00 | Rad MK | 3 : 0 | 011 MK |
12.05
19:00
Voždovac 2 MO
Torlak MK
3
0
|
12.05.2018 19:00 | Voždovac 2 MO | 3 : 0 | Torlak MK | |||||
12.05
13:00
Bežanija MO
Borac MK
7
0
|
12.05.2018 13:00 | Bežanija MO | 7 : 0 | Borac MK | |||||
12.05
17:30
Crvena zvezda MML MK
Lokomotiva 2 MO
2
0
|
12.05.2018 17:30 | Crvena zvezda MML MK | 2 : 0 | Lokomotiva 2 MO |
12.05
14:00
Voždovac
Spartak
0
0
|
12.05.2018 14:00 | Voždovac | 0 : 0 | Spartak | |||||
12.05
11:00
Apolon 4
Kiker
2
3
|
12.05.2018 11:00 | Apolon 4 | 2 : 3 | Kiker | |||||
12.05
17:00
Brodarac
Vojvodina
2
3
|
12.05.2018 17:00 | Brodarac | 2 : 3 | Vojvodina |
12.05
11:00
Borac (NS)
Dinamo 1945
2
2
|
12.05.2018 11:00 | Borac (NS) | 2 : 2 | Dinamo 1945 | |||||
12.05
12:00
Vojvodina
TSC
1
0
|
12.05.2018 12:00 | Vojvodina | 1 : 0 | TSC |
12.05
13:00
RadniÄki (NB)
BorÄa
5
1
|
12.05.2018 13:00 | RadniÄki (NB) | 5 : 1 | BorÄa | |||||
12.05
11:00
Teleoptik
BSK 1925
5
0
|
12.05.2018 11:00 | Teleoptik | 5 : 0 | BSK 1925 |
12.05
08:30
Žarkovo
OLE
4
1
|
12.05.2018 08:30 | Žarkovo | 4 : 1 | OLE | |||||
12.05
13:00
DIF
GSP Polet
2
1
|
12.05.2018 13:00 | DIF | 2 : 1 | GSP Polet | |||||
12.05
11:00
Beograd 1929
BASK
2
6
|
12.05.2018 11:00 | Beograd 1929 | 2 : 6 | BASK |
12.05
Sloga
Morava
3
0
|
12.05.2018 | Sloga | 3 : 0 | Morava | |||||
12.05
16:30
7.juli
Radnik
0
2
|
12.05.2018 16:30 | 7.juli | 0 : 2 | Radnik |
12.05
10:00
Zmaj 1953
Prva Iskra
3
0
|
12.05.2018 10:00 | Zmaj 1953 | 3 : 0 | Prva Iskra | |||||
12.05
11:30
BuduÄnost
Novi Beograd
1
4
|
12.05.2018 11:30 | BuduÄnost | 1 : 4 | Novi Beograd |
12.05
16:30
OFK Ras
Rudar
1
3
|
12.05.2018 16:30 | OFK Ras | 1 : 3 | Rudar | |||||
12.05
11:00
Bane
RadniÄki 1923
1
3
|
12.05.2018 11:00 | Bane | 1 : 3 | RadniÄki 1923 |
12.05
RadniÄki (B)
Jugoslavija
3
0
|
12.05.2018 | RadniÄki (B) | 3 : 0 | Jugoslavija | |||||
12.05
11:00
Borac (Sa)
Sloga (BNS)
7
4
|
12.05.2018 11:00 | Borac (Sa) | 7 : 4 | Sloga (BNS) | |||||
12.05
15:30
Kolonija
Polet
11
0
|
12.05.2018 15:30 | Kolonija | 11 : 0 | Polet |
12.05
17:00
Vulturul
Banat
2
2
|
12.05.2018 17:00 | Vulturul | 2 : 2 | Banat | |||||
12.05
10:00
Sloga
Vojvodina
6
1
|
12.05.2018 10:00 | Sloga | 6 : 1 | Vojvodina |
12.05
10:00
Strelac
Zabrezje
4
4
|
12.05.2018 10:00 | Strelac | 4 : 4 | Zabrezje |
12.05
Senta
Tisa
6
1
|
12.05.2018 | Senta | 6 : 1 | Tisa |
12.05
12:00
BeÄkerek 023
ŽAK
2
0
|
12.05.2018 12:00 | BeÄkerek 023 | 2 : 0 | ŽAK | |||||
12.05
12:00
ŽelezniÄar (P)
Kikinda 1909
5
3
|
12.05.2018 12:00 | ŽelezniÄar (P) | 5 : 3 | Kikinda 1909 |
12.05
12:00
Petar PuaÄa
InÄija
3
4
|
12.05.2018 12:00 | Petar PuaÄa | 3 : 4 | InÄija |
12.05
10:00
BaÄka 1901
Hajduk Junior
5
0
|
12.05.2018 10:00 | BaÄka 1901 | 5 : 0 | Hajduk Junior |
12.05
14:00
Studenski grad MK
011 MK
0
5
|
12.05.2018 14:00 | Studenski grad MK | 0 : 5 | 011 MK | |||||
12.05
11:00
ÄukariÄki MK
Mladenovac MK
9
1
|
12.05.2018 11:00 | ÄukariÄki MK | 9 : 1 | Mladenovac MK | |||||
12.05
13:00
Rad MK
Brodarac MK
1
0
|
12.05.2018 13:00 | Rad MK | 1 : 0 | Brodarac MK | |||||
12.05
17:00
Voždovac MK
Crvena zvezda MK
0
4
|
12.05.2018 17:00 | Voždovac MK | 0 : 4 | Crvena zvezda MK | |||||
12.05
09:00
SinÄeliÄ MK
Zemun MK
2
2
|
12.05.2018 09:00 | SinÄeliÄ MK | 2 : 2 | Zemun MK |
12.05
09:30
Nord Star MK
Voždovac B MK
0
5
|
12.05.2018 09:30 | Nord Star MK | 0 : 5 | Voždovac B MK |
12.05
13:00
Jedinstvo MK
Rakovica MK
1
3
|
12.05.2018 13:00 | Jedinstvo MK | 1 : 3 | Rakovica MK | |||||
12.05
15:00
Rad V MK
Banja MK
3
0
|
12.05.2018 15:00 | Rad V MK | 3 : 0 | Banja MK | |||||
12.05
10:00
SremÄica MK
OFK Beograd MK
5
0
|
12.05.2018 10:00 | SremÄica MK | 5 : 0 | OFK Beograd MK | |||||
12.05
15:30
RadniÄki (NB) MK
Kosmaj MK
6
1
|
12.05.2018 15:30 | RadniÄki (NB) MK | 6 : 1 | Kosmaj MK | |||||
12.05
15:30
Bežanija MK
Institut MK
5
0
|
12.05.2018 15:30 | Bežanija MK | 5 : 0 | Institut MK | |||||
12.05
10:00
Sopot MK
Zemun MK
3
0
|
12.05.2018 10:00 | Sopot MK | 3 : 0 | Zemun MK |
12.05
10:00
Petar PuaÄa
Dinamo 1945
2
1
|
12.05.2018 10:00 | Petar PuaÄa | 2 : 1 | Dinamo 1945 | |||||
12.05
10:00
Vojvodina
RadniÄki (S)
6
0
|
12.05.2018 10:00 | Vojvodina | 6 : 0 | RadniÄki (S) |
12.05
09:00
ÄukariÄki
Rad
0
1
|
12.05.2018 09:00 | ÄukariÄki | 0 : 1 | Rad | |||||
12.05
11:00
Brodarac
011
3
3
|
12.05.2018 11:00 | Brodarac | 3 : 3 | 011 | |||||
12.05
09:00
Teleoptik
OFK Beograd
0
1
|
12.05.2018 09:00 | Teleoptik | 0 : 1 | OFK Beograd | |||||
12.05
09:30
Kolubara
Zemun
3
2
|
12.05.2018 09:30 | Kolubara | 3 : 2 | Zemun | |||||
12.05
13:00
Partizan
BSK 1925
15
0
|
12.05.2018 13:00 | Partizan | 15 : 0 | BSK 1925 |
12.05
15:00
SinÄeliÄ
OLE
3
2
|
12.05.2018 15:00 | SinÄeliÄ | 3 : 2 | OLE | |||||
12.05
09:00
RadniÄki (O)
Studentski Grad
8
0
|
12.05.2018 09:00 | RadniÄki (O) | 8 : 0 | Studentski Grad |
12.05
09:00
Napredak
Soko 2015
1
2
|
12.05.2018 09:00 | Napredak | 1 : 2 | Soko 2015 | |||||
12.05
Udarnik
Osipaonica
2
3
|
12.05.2018 | Udarnik | 2 : 3 | Osipaonica | |||||
12.05
Jedinstvo
ObiliÄ
10
1
|
12.05.2018 | Jedinstvo | 10 : 1 | ObiliÄ |
12.05
10:00
Selo Mladenovac
Beograd 1929
3
0
|
12.05.2018 10:00 | Selo Mladenovac | 3 : 0 | Beograd 1929 | |||||
12.05
10:00
Palilulac
BoleÄ
1
3
|
12.05.2018 10:00 | Palilulac | 1 : 3 | BoleÄ | |||||
12.05
11:00
Dunavac
VinÄa
3
0
|
12.05.2018 11:00 | Dunavac | 3 : 0 | VinÄa |
12.05
12:00
Avala 1939
Borac
3
1
|
12.05.2018 12:00 | Avala 1939 | 3 : 1 | Borac | |||||
12.05
10:00
Milutinac
Prva Iskra
0
6
|
12.05.2018 10:00 | Milutinac | 0 : 6 | Prva Iskra |
12.05
10:00
RadniÄki 1905
Spartak
3
3
|
12.05.2018 10:00 | RadniÄki 1905 | 3 : 3 | Spartak | |||||
12.05
11:00
NjerŔ IŔtvan
Arena Su
3
0
|
12.05.2018 11:00 | NjerŔ IŔtvan | 3 : 0 | Arena Su | |||||
12.05
13:00
BaÄka 1901
Tavankut
3
2
|
12.05.2018 13:00 | BaÄka 1901 | 3 : 2 | Tavankut | |||||
12.05
10:00
Preporod
Äantavir
2
4
|
12.05.2018 10:00 | Preporod | 2 : 4 | Äantavir |
12.05
10:00
Mundial
BAK
0
0
|
12.05.2018 10:00 | Mundial | 0 : 0 | BAK | |||||
12.05
11:30
Borac (St)
BAK
4
1
|
12.05.2018 11:30 | Borac (St) | 4 : 1 | BAK |
12.05
11:00
Proleter
Omladinac (D)
6
4
|
12.05.2018 11:00 | Proleter | 6 : 4 | Omladinac (D) | |||||
12.05
17:00
BSK
Mladost (O)
3
7
|
12.05.2018 17:00 | BSK | 3 : 7 | Mladost (O) |
12.05
10:00
Mladost (V)
Pobeda
0
0
|
12.05.2018 10:00 | Mladost (V) | 0 : 0 | Pobeda | |||||
12.05
17:00
Vojvodina (C)
Unirea
7
5
|
12.05.2018 17:00 | Vojvodina (C) | 7 : 5 | Unirea |
12.05
10:00
Buducnost
Belo Polje
2
4
|
12.05.2018 10:00 | Buducnost | 2 : 4 | Belo Polje |
12.05
10:00
Graficar
13. Maj
0
5
|
12.05.2018 10:00 | Graficar | 0 : 5 | 13. Maj |
12.05
AFK
TornjoÅ”
1
4
|
12.05.2018 | AFK | 1 : 4 | TornjoÅ” |
12.05
11:00
Petar Dobrnjac
Borac
0
3
|
12.05.2018 11:00 | Petar Dobrnjac | 0 : 3 | Borac |
12.05
10:00
BeÄkerek 023
ŽAK
2
1
|
12.05.2018 10:00 | BeÄkerek 023 | 2 : 1 | ŽAK | |||||
12.05
10:00
ŽelezniÄar (P)
Kikinda 1909
3
2
|
12.05.2018 10:00 | ŽelezniÄar (P) | 3 : 2 | Kikinda 1909 |
12.05
10:00
Arena SU
Hajduk Junior
3
2
|
12.05.2018 10:00 | Arena SU | 3 : 2 | Hajduk Junior | |||||
12.05
10:00
Tekstilac
TSC
0
0
|
12.05.2018 10:00 | Tekstilac | 0 : 0 | TSC |
12.05
17:00
Rad MK
BSK BorÄa MK
2
0
|
12.05.2018 17:00 | Rad MK | 2 : 0 | BSK BorÄa MK |
12.05
17:00
RadniÄki PDM MK
Olimpik MK
0
2
|
12.05.2018 17:00 | RadniÄki PDM MK | 0 : 2 | Olimpik MK |
12.05
15:00
Crvena zvezda MML MK
Jedinstvo MK
13
0
|
12.05.2018 15:00 | Crvena zvezda MML MK | 13 : 0 | Jedinstvo MK | |||||
12.05
19:00
Zemun B MK
Trijumf MK
5
3
|
12.05.2018 19:00 | Zemun B MK | 5 : 3 | Trijumf MK |
12.05
09:00
Brodarac 1947
BSK BorÄa
2
1
|
12.05.2018 09:00 | Brodarac 1947 | 2 : 1 | BSK BorÄa | |||||
12.05
12:30
Kolubara
RadniÄki (NB)
4
1
|
12.05.2018 12:30 | Kolubara | 4 : 1 | RadniÄki (NB) | |||||
12.05
12:00
OFK Beograd
BSK 1925
2
1
|
12.05.2018 12:00 | OFK Beograd | 2 : 1 | BSK 1925 |
12.05
09:30
TSC
Spartak '06
1
1
|
12.05.2018 09:30 | TSC | 1 : 1 | Spartak '06 | |||||
12.05
11:00
BajŔa
Arena SU
7
1
|
12.05.2018 11:00 | BajŔa | 7 : 1 | Arena SU |
12.05
14:30
Srem
Bežanija
2
2
|
12.05.2018 14:30 | Srem | 2 : 2 | Bežanija | |||||
12.05
09:30
Sindjelic 2012
BuduÄnost
0
2
|
12.05.2018 09:30 | Sindjelic 2012 | 0 : 2 | BuduÄnost | |||||
12.05
11:30
Lola
Jedinstvo
0
6
|
12.05.2018 11:30 | Lola | 0 : 6 | Jedinstvo |
12.05
09:00
Hajduk
Atakante
6
1
|
12.05.2018 09:00 | Hajduk | 6 : 1 | Atakante | |||||
12.05
10:00
Dunav
Beograd 1929
0
5
|
12.05.2018 10:00 | Dunav | 0 : 5 | Beograd 1929 |
12.05
17:00
Munja BariÄ
Karioke
3
2
|
12.05.2018 17:00 | Munja BariÄ | 3 : 2 | Karioke | |||||
12.05
10:00
Velika MoŔtanica
Heroj Polet
2
1
|
12.05.2018 10:00 | Velika MoŔtanica | 2 : 1 | Heroj Polet | |||||
12.05
12:00
Nord Star
Žarkovo
1
7
|
12.05.2018 12:00 | Nord Star | 1 : 7 | Žarkovo | |||||
12.05
11:00
Napredak
Lokomotiva
1
12
|
12.05.2018 11:00 | Napredak | 1 : 12 | Lokomotiva |
12.05
10:00
BoleÄ
Kormoran
4
0
|
12.05.2018 10:00 | BoleÄ | 4 : 0 | Kormoran |
12.05
13:00
GrafiÄar
Forza
5
2
|
12.05.2018 13:00 | GrafiÄar | 5 : 2 | Forza | |||||
12.05
12:00
Zemun
Varga
1
1
|
12.05.2018 12:00 | Zemun | 1 : 1 | Varga | |||||
12.05
17:00
DIF
Ada
0
3
|
12.05.2018 17:00 | DIF | 0 : 3 | Ada | |||||
12.05
17:30
GSP Polet
OFK Beograd
2
4
|
12.05.2018 17:30 | GSP Polet | 2 : 4 | OFK Beograd |
12.05
Urovci
Obrenovac 1905
3
2
|
12.05.2018 | Urovci | 3 : 2 | Obrenovac 1905 |
12.05
Zvezda
Omladinac
5
13
|
12.05.2018 | Zvezda | 5 : 13 | Omladinac | |||||
12.05
Posavina
Skela
4
0
|
12.05.2018 | Posavina | 4 : 0 | Skela | |||||
12.05
Krtinska
Buducnost
0
3
|
12.05.2018 | Krtinska | 0 : 3 | Buducnost |
12.05
18:30
TamiÅ”
Mladost
102
81
|
12.05.2018 18:30 | TamiÅ” | 102 : 81 | Mladost | |||||
12.05
19:00
Zlatibor
Crvena zvezda
75
89
|
12.05.2018 19:00 | Zlatibor | 75 : 89 | Crvena zvezda | |||||
12.05
19:00
Borac
Mega Basket
89
77
|
12.05.2018 19:00 | Borac | 89 : 77 | Mega Basket |
12.05
13:30
Feniks ÄukariÄki
Obrenovac
3
0
|
12.05.2018 13:30 | Feniks ÄukariÄki | 3 : 0 | Obrenovac | |||||
12.05
15:45
Volleyland
Akademija Singidunum
3
0
|
12.05.2018 15:45 | Volleyland | 3 : 0 | Akademija Singidunum |
12.05
20:00
KaraÄorÄe
RadniÄki 1964
24
35
|
12.05.2018 20:00 | KaraÄorÄe | 24 : 35 | RadniÄki 1964 | |||||
12.05
19:00
Novi Pazar
Planinka Prolom voda
35
33
|
12.05.2018 19:00 | Novi Pazar | 35 : 33 | Planinka Prolom voda | |||||
12.05
19:00
TopliÄanin
Vranje 1957
29
28
|
12.05.2018 19:00 | TopliÄanin | 29 : 28 | Vranje 1957 | |||||
12.05
19:00
Lokomotiva
Zlatar
35
33
|
12.05.2018 19:00 | Lokomotiva | 35 : 33 | Zlatar | |||||
12.05
18:00
Priboj
Bela Palanka
26
30
|
12.05.2018 18:00 | Priboj | 26 : 30 | Bela Palanka |
12.05
18:30
Srem SM
Apatin
24
39
|
12.05.2018 18:30 | Srem SM | 24 : 39 | Apatin | |||||
12.05
20:00
Crvena zvezda
Lavovi BP
29
38
|
12.05.2018 20:00 | Crvena zvezda | 29 : 38 | Lavovi BP | |||||
12.05
19:30
Hercegovina
Mladost (V)
38
32
|
12.05.2018 19:30 | Hercegovina | 38 : 32 | Mladost (V) |
12.05
20:00
Napredak
TrepÄa
41
35
|
12.05.2018 20:00 | Napredak | 41 : 35 | TrepÄa | |||||
12.05
17:00
Župa 54
Bane
27
20
|
12.05.2018 17:00 | Župa 54 | 27 : 20 | Bane | |||||
12.05
17:00
GoÄ Merkur
Pobednik
25
27
|
12.05.2018 17:00 | GoÄ Merkur | 25 : 27 | Pobednik | |||||
12.05
19:00
Omladinac
Mladost
18
27
|
12.05.2018 19:00 | Omladinac | 18 : 27 | Mladost |
12.05
19:00
RadniÄki
Rekreativo
34
32
|
12.05.2018 19:00 | RadniÄki | 34 : 32 | Rekreativo | |||||
12.05
15:30
BASK Soko
Smederevo
25
25
|
12.05.2018 15:30 | BASK Soko | 25 : 25 | Smederevo | |||||
12.05
19:00
SC Voždovac 2012
Partizan 2
32
27
|
12.05.2018 19:00 | SC Voždovac 2012 | 32 : 27 | Partizan 2 |
12.05
19:00
ŽitoraÄa
Aleksinac
42
31
|
12.05.2018 19:00 | ŽitoraÄa | 42 : 31 | Aleksinac | |||||
12.05
21:00
ORK Bor
Vlasotince
41
27
|
12.05.2018 21:00 | ORK Bor | 41 : 27 | Vlasotince |
12.05
17:00
RadniÄki 1958
Dalmatinac
39
25
|
12.05.2018 17:00 | RadniÄki 1958 | 39 : 25 | Dalmatinac | |||||
12.05
15:00
Zrenjanin
Titel
25
33
|
12.05.2018 15:00 | Zrenjanin | 25 : 33 | Titel | |||||
12.05
17:00
Metalac
Somborelektro
31
31
|
12.05.2018 17:00 | Metalac | 31 : 31 | Somborelektro | |||||
12.05
20:00
BuduÄnost
Slavija
32
30
|
12.05.2018 20:00 | BuduÄnost | 32 : 30 | Slavija | |||||
12.05
20:00
PIK Prigrevica
ORK PanÄevo
33
30
|
12.05.2018 20:00 | PIK Prigrevica | 33 : 30 | ORK PanÄevo |
12.05
17:30
Majdanpek
Jagodina
28
26
|
12.05.2018 17:30 | Majdanpek | 28 : 26 | Jagodina | |||||
12.05
17:30
Rembas
Mladost 1949
27
35
|
12.05.2018 17:30 | Rembas | 27 : 35 | Mladost 1949 | |||||
12.05
19:30
Rudar
Arif Knjaz 1957
32
27
|
12.05.2018 19:30 | Rudar | 32 : 27 | Arif Knjaz 1957 |
12.05
18:00
Radan
ŽelezniÄar 1949 - 2
15
36
|
12.05.2018 18:00 | Radan | 15 : 36 | ŽelezniÄar 1949 - 2 | |||||
12.05
16:00
Morava 84
Mladost
26
33
|
12.05.2018 16:00 | Morava 84 | 26 : 33 | Mladost |
12.05
17:00
GrafiÄar
Sombor
32
31
|
12.05.2018 17:00 | GrafiÄar | 32 : 31 | Sombor | |||||
12.05
18:30
GraniÄar
Rusin
30
20
|
12.05.2018 18:30 | GraniÄar | 30 : 20 | Rusin |
12.05
20:00
Senta
Jedinstvo
46
34
|
12.05.2018 20:00 | Senta | 46 : 34 | Jedinstvo |
12.05
18:30
Omladinac
Dolovo
28
25
|
12.05.2018 18:30 | Omladinac | 28 : 25 | Dolovo | |||||
12.05
18:00
Crepaja
Vladimirovac
28
11
|
12.05.2018 18:00 | Crepaja | 28 : 11 | Vladimirovac |
12.05
17:30
InÄija 2
RadniÄki
38
44
|
12.05.2018 17:30 | InÄija 2 | 38 : 44 | RadniÄki | |||||
12.05
18:00
Jedinstvo
Ruma
18
40
|
12.05.2018 18:00 | Jedinstvo | 18 : 40 | Ruma |
12.05
20:00
Spartak
Deronje
39
23
|
12.05.2018 20:00 | Spartak | 39 : 23 | Deronje | |||||
12.05
16:00
Mladost
RadniÄki
38
31
|
12.05.2018 16:00 | Mladost | 38 : 31 | RadniÄki |
12.05
17:00
Prijepolje
KoŔutnjak
32
24
|
12.05.2018 17:00 | Prijepolje | 32 : 24 | KoŔutnjak | |||||
12.05
18:00
Napredak 12
RadniÄki 1964
20
18
|
12.05.2018 18:00 | Napredak 12 | 20 : 18 | RadniÄki 1964 |
12.05
15:30
Naisa 2
Äerdap
40
29
|
12.05.2018 15:30 | Naisa 2 | 40 : 29 | Äerdap |
12.05
17:00
RadniÄki (O)
Metalac 2015
28
35
|
12.05.2018 17:00 | RadniÄki (O) | 28 : 35 | Metalac 2015 |
12.05
11:30
RadniÄki BG
Beograd 2
|
12.05.2018 11:30 | RadniÄki BG | : | Beograd 2 |
12.05
Å abac
Zemun Bosal
15
6
|
12.05.2018 | Å abac | 15 : 6 | Zemun Bosal | |||||
12.05
Valjevo Gorenje
Vojvodina
5
20
|
12.05.2018 | Valjevo Gorenje | 5 : 20 | Vojvodina | |||||
12.05
Partizan
KVK RadniÄki
16
5
|
12.05.2018 | Partizan | 16 : 5 | KVK RadniÄki | |||||
12.05
Nais
BVK Crvena zvezda
4
7
|
12.05.2018 | Nais | 4 : 7 | BVK Crvena zvezda |
12.05
20:00
MiÄko trend
Tisa
4
10
|
12.05.2018 20:00 | MiÄko trend | 4 : 10 | Tisa |
12.05
14:00
BRK Crvena Zvezda
Rad Mozzart
28
65
|
12.05.2018 14:00 | BRK Crvena Zvezda | 28 : 65 | Rad Mozzart |
12.05
17:00
Black Hornets
Golden Bears Bor
46
15
|
12.05.2018 17:00 | Black Hornets | 46 : 15 | Golden Bears Bor |
12.05
Royal Crowns Kraljevo
Knights Klek
35
0
|
12.05.2018 | Royal Crowns Kraljevo | 35 : 0 | Knights Klek |