07.05.2013 S.Blagojević

OFL Varvarin: Varvarin - Parcane 2:1

Popularni Baskijci iz Varvarina teško su došli do bodova protiv raspoloženih gostiju iz Parcana, doduše propustili su veliki broj šansi, čak i penal Mladen Stoiljković u 30 minutu nije iskoristio. , bolje reći odlični golman gostiju Jakovljević je odbranio. Ipak prava drama odvijala se u poslednjem minutu utakmice najpre su gosti u kontri ostali sami sa 4 igrača naspram jednog ali je sebični Spasojević umesto da doda loptu driblao, pa šutirao, golman Stojanović bravurozno odbranio i onda poslednji napad domaćih slobodan udarac za domaće izvodi ga golman Stojanović, šutira lopta dolazi do Stefana Milutinovića koji je šalje u mrežu za novu pobedu i novu nadu Baskijaca da mogu doći do titule prvaka Opštinske lige.

Strelci: 0:1 Petković u 60 , 1:1 Antić u 62, 2:1 Milutinović u 8.9 minutu. Stadion Temnića, gledalaca 300. Sudija Goran Minić(Obrež) 7. Opomenuti igrači: Marković (Fk Varvarin) i Milovanović (Parcane). Igrač utakmice: Stefan Milenković( FK Varvarin).

VARVARIN: Stojanović 7, 5, Marković 6 (Radovanović 7), Sivoš 6 ( Antić 7 ) , Vićić 6, 5, Milutinović 8, Pavlović 7, Jakovljević 6, 5, Petrović 6 (Stojadinović-), Živić 7, Stoiljković 7, 5, Čabrić 6, 5.

PARCANE: Jakovljević 8, Rajica Milenović 7, Đorđe Milenković 6, 5 (Nebojša Jovanović-), Dejan Milenković 6, 5, Ćirić 6, 5, Saša Jovanović 7, Erac 7, Milovanović 7, Lukić 6 (Košanin-), Spasojević 7, 5, Petković 7, 5(Antić-).

HUMANITARNA AKCIJA FK VARVARINA

Ponovo su Baskijci organizovali veliku humanitarnu akciju ovoga puta sakupljali su staru odeću koja će biti podeljena najugroženijim porodicama u opštini. Posle akcije davanja krvi koja je imala velikog uspeha i sada je sakupljeno na desetine džakova stare garderobe. pomoć fudbalerima i rukovodstvu FK Varvarina ovog puta pružila je i kancelarija za mlade opštine Varvarin. pred samu utakmicu stvorila se velika gužva jer je bilo dosta onih koji su dali svoj doprinos akciji a samu utakmicu posmatralo je i ovoga puta preko 300 gledalaca što je za ovaj rang takmičenja zaista impresivno na slici: Momci i devojke iz FK Varvarina sakupljaju staru garderobu ѕa siromašne građane opštine Varvarin.

Varvarin 5 : 2 Čukarički
14. Oktobar 2 : 0 Gradac
Parcane 3 : 1 Kiseljak