29.04.2013 S. Blagojević

OFL Varvarin: 14. oktobar - Varvarin 0:0

Veliki derbi opravdao je očekivanja , bilo je svega samo ne golova. Pune tribine malog igrališta Kiseljaka u Orašju popularne Doline smrti. Igrači oba tima borili su se do poslednjeg daha, gosti sa više inicijative pogotovo posle isključenja Igora Davidovića, propustili su 2-3 zicera bolje reći fantastični golman Lazić je odbranio i ne samo to u 82. minut odbranio je i penal za goste koji je izveo nekad najbolji strelac Pomoravsko-Timočke zone Mladen Stoiljković. Na kraju je ostalo bez golova a zadovoljniji su teren napustili domaći igrači koji do kraja prvenstva imaju prednost ali i nešto bolji raspored.

Igralište Kiseljaka u Orašju, gledalaca 500. Sudija Nenad Bajkić (Bačina) 7,5. Opomenuti igrači: Davidović i Đorđević (14 oktobar) i Mladen Stoiljković( Varvarin). Crveni karton: Igor Davidović u 62. minutu (14. oktobar). Igrač utakmice: NENAD LAZIĆ (14. oktobar).

14. OKTOBAR: Lazić 8, Maksimović7, Đikanja7, Simić7,5, Živanović7, Ivanović7, Davidović6, Đorđević7(Nebojša Pantić), Pantić7(Marjanović-). , Jevdosić7, Marković 7 (Bogdanović 7).

FK VARVARIN: Stojanvić 7, Milošević 6, 5Antić 7, Jeremić 7, Milutinović 7, Pavlović 7, 5, Jakovljević 7, Marković (Vićić-)7, Petrović(Erac 6, 5) 7, Živić 6, Stoiljković 7, 5.

Na slici: Alfa i omega Izbeničana Nebojša Pantić morao u 89. minutu da uđe u igru i spašava zlata vredan bod

Varvarin 5 : 2 Čukarički
14. Oktobar 2 : 0 Gradac
Parcane 3 : 1 Kiseljak