Bratstvo iz Prigrevice pokazalo zube i borbenim "Zadrugarima"

Igrači prigrevačkog Bratstva savladali su Zadrugar iz Srpskog Miletića pred nešto više od 500 gledalaca na stadionu u Prigrevici. Vetar je bio poguban faktor za obe ekipe još pre samog početka utakmice, i samim tim je i pre sudijskog znaka za početak utakmice kroz kosti igrača obe ekipe prolazila jeza, što od hladnoće što od straha da će lopta uz pomoć vetra uleteti u mrežu. Novčić je bačen i ekipa Bratstva je igrala uz vetar i to je izazvalo veliko nezadovoljstvo kod domaćih gledalaca i igrača.

Ali već nakon nekoliko minuta igre, posle odličnog pasa Jakovljevića, lopta je u nogama Radojčića koji je unosi u kazneni prostor gostiju i šutira je ka golu, lopta se odbija i pada na liniju od 5 metara gde se u tom trenutku našao Bogun i loptu je šutnuo preko gol linije gostiju. Već tada se naslutilo da su prigrevčani i dalje naoštreni da osvoje sva 3 boda iz ovog meča.

Nekoliko neuspelih akcija i 2-3 kornera bili su jedini pokušaji igrača gostujuće ekipe, a Prigrevčani su imali inicijativu tokom celog meča. U drugom poluvremenu eto i sreće za navijače, igralo se uz vetar, i posle nekoliko minuta igre mladi Kesa, kako ga ljudi u selu nazivaju, postiže gol sa aut linije fenomenalnim šutom.

Gosti su bili razočarani, a prigrevčani su počeli da igraju grublje do samog kraja... Sudija je označio kraj utakmice a igrači su gromoglasno pozdravljeni aplauzom i uzvicima podrške gledalaca. Prigrevčani su se učvrstili na 1. mestu sa 50 bodova, dok je na 2. mestu apatinska Mladost sa 43 boda, a nakon ovog meča ekipa Zadrugara je na 3. mestu sa 40 bodova. Naredni meč ekipa Bratstva iz Prigrevice igra u Ratkovu koji je u donjoj zoni lestvice.