Krušedolci krenuli silovito

U prvom kolu po veoma kišovitom vremenu ekipa Krušedola lakše nego što je očekivala pobedila je realno slabu ekipu Sloge. U prvom poluvremenu se igralo rastrzano. Domaći su pokušavali dugim loptama, a gosti su nekako poplašeno ušli u meč, a jedini gol pao je posle kornera.

U drugom poluvremenu gosti su vrlo brzo stavili stvari na svoje mesto i poveli 2: 0. Jedan od najnižih na terenu mladjani Vukojević ponovo je pogodio i opet je gol dao glavom. Posle toga domaćin se skroz otvara što gosti znalacki koriste.

Završni udarac sa svoja 2 gola zadao je džoker trenera Krasnićija neumoljivi Darko Stančić.

1. kolo Opštinske lige Ruma-Irig 1. razred  (Voganj)Sloga-Krušedol 0: 4(0: 1) Strelci: Vukojević u 35. i 60. min i Stančić u 70. i 80. min

Sloga 0 : 4 Krušedol
Borac 1 : 3 PSK Putinci
Sremac 5 : 1 Fruškogorac
Fruška Gora 4 : 1 OFK Kraljevci
Napredak 3 : 1 Mladost