26.03.2013 S.Blagojević

Rasinska okružna liga: Šanac - Trajal 2:1

Ogromno interesovanje vladalo je za ovaj derbi u prekomoravskim selima, čak je i Varvarinska televizija S prenosila utakmicu. Počelo je najbolje za domaće, pulene Gorana Vidojevića koji su već u drugom monutu poveli preko  Igora Pavlovića koji je po desnoj strani uleteo kao tane u šesnaesterac gostiju i savladao nemoćnog Nikolu Jovanovića. Na 1:1 izjednačio je Nedić u 24. minutu pa se tako otišlo na odmor.

U nastavku ofanziva domaćih a konačan rezultat postavlja Marko Spasojević evro golom u 83. minutu, pošto je Nemanja Marinković odlično prodro po desnoj strani uputio centaršut Spasojević se bacio i između dva igrača zakucao glavom loptu u mrežu. Pobeda za veliku radost domaćina koji sada grabi ka vrhu a Trajalu je ovo drugi vezani poraz i sada više nije lider na tabeli.

Strelci: 1:0 Igor Pavlović u 2. minutu, 1:1 Nedić u 24. minutu, 2:1  Marko Spasojević u 83. minutu. Igralište Šanca kraj Zapadne Morave. Gledalaca 500. Sudija Goran Jevtić (Kruševac 7). Opomenuti igrači: Opomenuti igrači: Lazić Dušan( Trajal), Zoran Stojanović i Đorđević (Šanac). IGRAČ UTAKMICE: Marko Spasojević (ŠANAC).

ŠANAC: Spasić 7, Nemanja Marinković 7, 5, Stojković 7, Zoran Stojanović 7, 5, Todorović 7, 5, Đorđević 7, Milanović 7, 5(Ristić 7) Nešić 8(Nikola Marinković 7) Pavlović 8 (Ranković-), Spasojević 8, Goram Stojanović 8.

TRAJAL: Nikola Jovanović, Matić 6,5, Lazić 7, Nedić 7, Lazar Jovanović 7, Radojević 7, Stojanović 7, Krstić 7, 5, Milenković 6, 5, Bogdanović  7, Rakić 7, 5 (Drenovac-).

FUD 2 : 2 Šanac
Jastrebac 3 : 2 Poljoprivrednik
Jasika 2 : 3 Gradina
Trudbenik 3 : 0 Sloga (Ć)
Jedinstvo 1936 6 : 1 Blagotin
Mladost 3 : 0 Naupare