Crveno-beli slavili u Raški
U 1. kolu završnice Kupa Srbije, rukometaši jesenjeg prvaka naše zemlje, Crvene zvezde opravdali su ulogu favorita i savladali Bana rezultatom 39:23 (18:11). Od samog početka utakmice beograđani su imali vođstvo, koje se u prvom poluvremenu kretalo od 5 do 7 golova razlike.U tom delu odličan je na golu gostiju bio Mijatović, dok je nerešiva enigma bio mladi Milan Vukas. Raščani su šampionu Srbije pružili dostojan otpor, a najbolji period igre domaćin je imao u finišu prvih pola sata igre. Rukometaši Bana koji su pripreme počeli pre desetak dana, ipak u nastavku nisu mogli da naprave preokret,tako da je vođstvo crveno-belih raslo iz minuta u minut. Najveću prednost C.Zvezda je imala u 57.minutu (20:37). U pobedničkoj ekipi istakli su se Vukas, Pejović i golman Mijatović, dok su kod raščana odličnu partiju pružili golmani Andrić i Jovanović, kao i Hadžić.U predivnoj atmosferi Sportske hale u Raški pred oko 1500 gledalaca, organizacija može dobiti visoku ocenu.Gosti su imali podršku 50-tak Delija, kao i Bane svojih Klošara, ali je sve proteklo bez problema.