24.09.2012 S.Blagojević

Petarda crno belih omladinaca u Obrežu

Počelo je šansom Stojanovića koji je presekao jednu vraćenu loptu od strane Parisa golmanu domaćih ali je pokušao da lobuje Nikolića i promašio,zatim danas najbolji Partizanov igrač Jokić dovodi posle lepe akcije crno bele u vođstvo od 1:0 da bi samo 5 minuta kasnije Napretkov omladinac Pendo strahovitim šutem uzdrmao prečku golmana Jovičića.

Drugo poluvreme potpuno je pripalo Partizanu Napretkovi omladinci su potpuno pali a gosti su najpre preko Ilića na lep pas Stojanovića izbegli ofsajd zamku i poveli sa 0:2,a sve ostalo je bilo kao na traci. Golubović,Sarajlin i Perišić brojali su do pet da bi Radović u 82 minutu postigao počasni pogodak za Napredak i ublažio poraz. Inače zbog nedostatka terena u Kruševcu Napretkovi omladinci ponovo su bili domaćini u Obrežu a dolazak Partizana napunio je tribine stadiona Juhora navijačima iz Obreža,Varvarina,Bačine i drugih okolnih mesta Ogromno interesovanje vladalo je za gostovanje crno belih nada u Obrežu a neki navijači( na slici) uspeli su pre utakmice i da se fotografišu sa njima.
Strelci: 0:1 Jokić u 33,0:2 Ilić u 50,9:3 Golubović u 65,0:4 Sarajlin u 71,0:5 Perišić u 81,1:5 Radović u 82 minutu.Stadion Juhora u Obrežu,gledalaca 400.Sudija Dejan Anđelković (Kruševac) 8. Opomenuti igrači: Pendo(Napredak) i Milošević i Sarajlin(Partizan). Igrač utakmice: JOKIĆ (Partizan).

NAPREDAK: Nikolić 5,5,Radosavljević 5(Bradić-),Đorđević 6(Đonić-),Mijajlović 6,Paris 6,Pendo 7,Radenković 6,Đokić 5,5,Popović 5,5(Radović 6,5),Arsić 6,Bojić 5(Pantelić-).
PARTIZAN:Jovišić 7(Vukašinović-),Stanimirović 7,Milošević 7(Haliti 7),Mijailović 7(Perišić 7),Jokić 7,5,Lilić 7,Ilić 6,5(Sarajlin 7),Čađenović 7,Stojanović 7,5,Golubović 7(Grbović-),Minić 7(Leković-).

Sloboda Piont 1 : 2 Radnički 1923
Jagodina 2 : 0 Timok
Inđija 1 : 2 BSK Borča
Sloga 0 : 1 Rad
Partizan 6 : 2 Banat
Napredak 0 : 3 Borac