FLMO: FK Rudar - FK Mladost 2:0

Po oblačnom vremenu u Bresnici je odigran derbi meč 26 kola u kome je slavio FK Rudar sa 2:0. Od prvog minuta ekipa Rudara je znala sta želi a to su nova tri boda i nastavak trke za Omladincem i Napretkom. Već na startu Svojna izlazi ispred golmana koji ga ruši ali sudija ne svira penal za Rudar. Rudar je napadao ali su se gosti uspešno branili, ali samo do 34 minuta kada Nedeljković igra rukom u šesnaestercu i sudija Djordjević svira penal, Loptu je uzeo iskusni Djokić i bio sigran poslavši loptu u jednu stranu a golmana u drugu. Prvo poluvreme se završilo prednošću domaćina od 1:0.

I drugo pluvreme je počelo kao prvo, domaći su napadali a gosti se branili. U 72 minutu slobodan udarac sa nekih 25 metara za Rudar sa leve strane loptu je namestio Racković opalio, golman Mladosti Mladenović je samo uspeo da dohvati loptu vrhovima prstiju a ona je od stative ušla u gol i to je 2:0 za Rudar. Rudar je imao opasan napad preko Markovića kome je Svonja dao loptu ali Marković nije uspeo da realizuje. Tako je Rudar došao do veoma bitna tri boda koja ih ostavlja u trci za prvo mesto sa Omladincem i Napretkom.

FK RUDAR 2 FK MLADOST (A) 0
Strelci: Djokić iz penala u 34 i Racković u 72 minutu za FK Rudar.
Stadion: Rudara kraj Sušare. Teren travnat. Vreme oblačno. Gledalaca oko 100.
Sudije: Djordjević Nenad (Guča). Pomoćnici: Novakovic Ilija (Guča), Radojević Rajko (Guča).
Žuti kartoni: Jovičić, Svonja i Dačović (FK Rudar), Radovanović, Suluburić, Palibrk, Nedeljković, Bjelanović i Dimić (FK Mladost).

FK RUDAR: Gačević, Dačović, Racković, Svonja, Djokić, Paunović, Jovičić, Mijatović, Marković (od 86 Vukadinović), Ilić, Mijatović ( (od 36 Fajt) od 70 Mijatović).

FK MLADOST: Mladenović, Bjelanović, Nedeljković, Dimić, Radovanović, Raović, Marković (od 63 Kastratović), Palibrk, Suluburić, Gavrilović, Vuković.

Igrač utakmice : Djokić Isidor.

Omladinac 3 : 1 Morava
Ovčar 3 : 1 Jedinstvo (K)
Napredak 2 : 1 Brezak
Donja Vrbava 4 : 2 Dragačevo