PFL Novi Sad: Omladinac - Srbobran 3:1

Na lepom terenu u Stepanoviću sastale su se dve dobre ekipe, Srbobranci su do ovog meča bili lideri na tabeli, ali na terenu se nisu tako dokazali. Katastrofalna utakmica Srbobranaca, dominacija Omladinca, greška na sredini terena kontra napad i gol 1-0 za domaću ekipu.

Gosti iz Srbobrana su pokušali da izjednače do kraja poluvremena ali im to nije pošlo za rukom. Drugo poluvreme drugacija slika. Napadi Srbobranaca ali bez završnice , kontra napad Omladinca ali na mestu je golman gostiju. Jedna lepa akcija gostiju na odbijenu loptu naleće Romić i uz pomoć stative ulazi lopta u gol 1-1.

Ali nije puno trajala radost gostiju , još jedna greška Srbobranaca kontra napad i to je 2-1 za veliku radost domaćih navijaća. Golman domaće ekipe se povredio , pa su prinudjeni da stave igrača na gol , ali Srbobranci to nisu iskoristili. I kada se čekao poslednji zvižduk , domaći dolaze do ubedljive pobede isto iz kontra napada. Veliko slavlje na stadionu u Stepanoviću.

Sudija je sudio dobro, kod nekih startova je strogo davao žute kartone ali sve kada se pogleda nije bilo loše. Srbobranci su sada na 2.poziciji sa osvojena 46 bodova ,dok se na 1. poziciji nalazi Borac iz Šajkasa sa 47 bodova ali i utakmicom više, Omladinac je ovom pobedom pobegao iz opasne zone i trenutno se nalazi na 11. poziciji sa osvojenih 27 bodova.