14.01.2012 S. Blagojević

Druga liga Istok: Temnić – AS Bujanovac 6:3

Fudbaleri Temnića pobedili su u okviru 11. kola Druge futsal lige Srbije vrlo dobru ekipa AS iz Bujanovca posle dobre igre i velike borbe. Prvo poluvreme potpuno je pripalo gostima koji su na odmor otišli uz vođstvo od 2:1 a da na golu domaćih nije bilo  Andrije Milojkovića rezultat bi bio i veći. Nervoznu igru iz prvog dela domaći igrači  su ostavili u svlačionici i u prvih 10 minuta drugog dela furioznom igrom sa 1:2 stigli do 6:2 u njihovu korist, pa je  Fljorimu Agaju ostalo da smanji na 6 prema 3 za konačan rezultat ove utakmice. Ovom pobedom fudbaleri  Temnića pokazali su da su ih mnogi prerano otpisali. U timu domaćih pored golmana Milojkovića istakli su se i trostruki strelac Predrag Lazarević , izvanredni Saša Nikolić i uvek na visini zadatka Goran Paunović. Kod gostiju odličan kapiten Mustafa Demiri ali ga njegovi saigrači nisu ispratili dobrom igrom.

Hala Sportskog centra Temnić u Varvarinu, gledalaca 300. Sudije Miloš Petrović i Bojan Mladenović (obojica iz Aleksinca). Strelci: 0:1Demiri u 9, 0:2 Demiri u 18, 1:2 Predrag Lazarević u 19, 2:2 Paunović u 22, 3:2 Nikolić u 23, 4:2 P.Lazarević u 25, 5:2 Nikolić u 27, 6:2 P.Lazarević u 34, 6:3 Fnjorim Agaj u   38 minutu. Opomenuti igrači: Todorović, Živić i Ivan Stojanović (KMF Temnić), Adnan Destani (AS). Nagomilavanje prekršaja KMF Temnić 6-5 , AS  4-5. Igrač utakmice: Predrag Lazarević (Temnić).

TEMNIĆ: Milojković, Jovanović, Stojanović, Todorović, Milić, Živić, Nikolić, Predrag Lazarević, Paunović.
AS (Bujanovac): Milanović, Destani, Behljulji, Demiri, Dželjaj, Protić, Redžepi, Agaj, Salihi.