Tesan poraz Dunava u Novoj Pazovi

U 7.kolu Prve muške lige Vojvodine, košarkaši Dunava poraženi su na gostovanju u Novoj Pazovi rezultatom 75:70, po četvrtinama (20:10, 11:21, 17:15, 27:24). Utakmica je bila uzbudljiva i neizvesna do poslednjeg minuta. Domaći su bolje počeli meč i stekli prednost ali je Dunav odlično odigrao odbranu u drugoj četvrtini i na odmor se otišlo nerešenim rezultatom. U drugom poluvremenu ni jedna ekipa nije uspevala da stekne veću prednost i u poslednja tri minuta se odlučivao pobednik. Košarkašima Dunava nedostajalo je možda malo samopouzdanja ali i sreće u samoj završnici pa je Nova Pazova slavila u ovom derbiju. Statistiku sa utakmice možete pogledati na sajtu kluba.

U sledećem kolu, Dunav na svom terenu dočekuje do sada neporaženu ekipu KK Srem iz Sremske Mitrovice. Utakmica se igra u Belegišu, u subotu 19.novembra sa početkom u 19h.

Odžaci 77 : 70 Akademik
Nova Pazova 75 : 70 Dunav
Srem 89 : 87 Meridiana
Stara Pazova 97 : 101 Mladost Teletehnika
Vrbas 101 : 95 Novi Sad MT
Veternik 84 : 67 Radnički
Velika Kikinda 74 : 84 Topola