Dunav ubedljiv protiv Odžaka

Košarkaši Dunava iz Starih Banovaca ostvarili su drugu pobedu ove sezone. U 6. kolu Prve muške lige KSV, Dunav je na svom terenu pobedio Odžake rezultatom 93:75, po četvrtinama 31:22, 23:14, 17:15, 22:24. Za razliku od prethodnih utakmica, košarkaši Dunava odigrali su mnogo bolje ceo meč a utakmica je praktično bila rešena već u prvom poluvremenu.

U drugom delu, domaći su samo održavali prednost a priliku da zaigraju dobili su svi igrači.

U naredna tri kola, Dunav će odigrati tri "sremska" derbija. Prvi, u 7.kolu, u Novoj Pazovi. Zatim, u 8.kolu Dunav dočekuje Srem iz Sremske Mitrovice a u 9. kolu sledi gostovanje u Staroj Pazovi. Statistiku sa utakmice Dunav - Odžaci možete pogledati na sajtu kluba kkdunav.rs

Akademik 99 : 74 Velika Kikinda
Topola 103 : 100 Veternik
Radnički 74 : 76 Vrbas
Novi Sad MT 88 : 93 Stara Pazova
Mladost Teletehnika 81 : 95 Srem
Meridiana 82 : 72 Nova Pazova
Dunav 93 : 75 Odžaci