OFL Kraljevo: Stara Čaršija - Tavnik 0:1

U 25.kolu OFL Kraljeva ekipa Tavnika gostovala je u subotu ekipi Stare Čaršije. Ekipa Stare Čaršije koja je mnogim ekipama pomrsila račune ove godine bila je veoma ozbiljan protivnik i tvrd orah za igrače Tavnika, što i sam rezultat moze i reći 0-1 za Tavnik a gol je postignut u samoj završnici susreta bolje rečeno u nadoknadi vremena!

Na samom početku utakmice ekipa Tavnika je odmah stvorila dominaciju na terenu i loptu držala u svom posedu, u 5.minutu prva stopostotna šansa za Tavnik preko Lazarevića ali on šutira pravo u golmana domaće ekipe, samo 2 minuta posle toga opet stopostotna šansa za Tavnik ali udarac Vladisavljevića zaustavlja golman domaćih. Narednih 30 minuta igrači Tavnika su nekoliko puta pripretili šutevima sa distance preko Milutinovica ali rezultat ostaje 0-0, a da se tako ode na odmor pobrinuo se golman Tavnika Djordjević koji odbranio jedinu šansu domaćih u 45.minutu i sprečio domaće da dodju do vodjstva!

Drugo plouvreme igrači Tavnika su krenuli na sve ili ništa, redjali su se napadi na domaći gol, ali su se i otvorile šanse za kontra napad domaćiih koji su se branili i vrebali iz kontra da postignu pogodak, imali su domaći 2-3 polušanse a po sreću Tavnika nisu znalački iskoristili to, igrači Tavnika su opet jalovim udarcima pretili domaćima ali nikako nisu uspeli da dodju do pogodka. U 88.minutu slobodan udarac za Tavnik izveo je Dj.Zucović ali lopta prolazi koji milimetar pored stative i tada se činilo da će rezultat ostati 0-0, i onda u 91.mintu posle prodora S.Vilotijevića nad koji je načinjen faul iskosa sa desne strane terena na nekih 19 metara od gola, slobodan udarac izveo je Dj,Zucović i lopta je na putu ka golu zakačila nekog od igrača i prevarila golmana domaće ekipe i nastala je neopisiva radost igrača i uprave Tavnika!

Za FK Tavnik su igrali: Djordjević, Vilotijević, Zucović S, Zucović V, Vukadinović, Uzelac, Lazarevic, Jovanović, Zucović Dj, Vladisavljević, Milutinović

Jovo Kursula 1 : 1 Budućnost
Bogutovačka Banja 2 : 3 Zgodačica
Zvezda 2 : 1 Miločajac
Musina reka 2 : 2 Omladinac
Progorelica 5 : 2 Kablar
Stara Čaršija 0 : 1 Tavnik