PLS: Još jedna pobeda Sindjelića

Sindjelić iz Niša je ostvario još jednu pobedu kod kuće ovaj put protiv Zemuna koji se grčevito bori za opstanak. Na početku meča bilo je oko 400 ljubitelja fudbala na tribinama na Delijskom visu, koji baš nisu bili u prilici da uživaju u lepom fudbalu. Nijedan tim nije imao inicijativu. Igrači i jednog i drugog tima pokušavali su dugim loptama sa sredine terena da proigraju svoje napadače, ali se sve završavalo bez opasnosti po gol. U 20. minutu stigli su verni navijači Zemuna "Taurunum Boys-i" i povećali brojnost gledalaca, pa je to verovatno više motivisalo igrače Zemuna da krenu ofanzivnije. Do kraja poluvremena Zemun je imao dve prilike, ali je obe propustio.

U drugom poluvremenu Sindjelić je za nijansu bio bolji i pred kraj meča je postigao gol . U preostalih 7-8 minuta meča od gola Sindjelića, Zemun je bacio sve karte u napad i pokušao da dodje bar do boda, ali je golman domaćih Zdravković sjajno reagovao na sve njihove pokušaje. Sindjeliću ostaje da ostavi dobar utisak do kraja sezone, kao što već to sada radi, a Zemunu da se izbori za opstanak.