Kiker potopio Brod(arac)

Elitni ligaš iz Kraljeva u grčevitoj borbi za opstanak stigao je do zlata vredne pobede protiv neugodne ekipe iz Beograda. Meč, na odlično pripremljenom terenu stadiona kod Ložionice, odigran je po velikoj vrućini i to je u znatnoj meri odredilo tempo igre. Sve do polovine prvog poluvremena nismo videli šut prema golu, da bi onda sevnula desnica Stančića,a Ječmenica je odlično intervenisao. Nedugo zatim filigranska akcija domaćih koju je započeo Bačkulja, a u gol pretvorio Gojković i to je bio rezultat prvog poluvremena. Nastavak je bio više nego buran. U 49. minutu Stančić je ispratio akciju svojih saigrača i sa desetak metara zakucao loptu u mrežu. Samo dva minuta kasnije uzvratio je Brodarac i Simić je prelepu akciju krunisao golom. Usledile su akcije na obe strane, bilo je prilika, ali je u 63. minutu Milanović bio na pravom mestu i jedan odbitak smestio iza leđa nemoćnog Ječmenice za konačnih 3-1.

Gužva pred golom Beograđana

KIKER – BRODARAC 3 – 1 (1 – 0)

Stadion: kod Ložionice u Kraljevu Gledalaca: 200 Sudija: Dragan Čolović (Raška) 8 Strelci: Gojković u 32., Stančić u 49. i Milanović u 63. minutu za Kiker,a Simić u 51. minutu za Brodarac

KIKER: Marunić 7, Todorić 6,5 (Nikolić 6,5), Tubić 7, Bačkulja 7, Baltić 7, Milanović 7 (Nedeljković -), Stančić 7 (Jovanović 6,5), Gojković 6,5 (Blažić 6,5), Popović 6,5, Koković 7, Markiš 7

BRODARAC: Ječmenica 6,5, Novčić 6, Misić 6,5, Vučić 6 (Pavićević 6,5), Vuletić 6 (Gligorijević 6,5), Svilar 6,5, Maksimović 6,5, Kajtez 6,5, Simić 6,5 (Bjelanović 6), Miladiniović 6,5 (Novković -), Dunić 6 (Stoisavljević 6,5)

Igrač utakmice: Ognjen Milanović (Kiker) 7