XS
SM
MD
LG
01.05.2018 Administrator 1525

Prva liga Srbije: Delegiranje sudija i službenih lica 25. kolo

Delegiranje sudija i službenih lica 25. kola Prve lige Srbije:

 

Radnički (P) - Sinđelić

Sreda, 02.05.2018 17:00 - Pirot
Delegat - Sp. radnik:
 STOILjKOVIĆ Dragan
Glavni sudija: RADAKOVIĆ Nikola
Prvi pomoćni sudija: SIMOVIĆ Miloš
Drugi pomoćni sudija: PAŠTAR Bojan
Četvrti sudija: MITIĆ Milan
Posmatrač: SPASIĆ Ninoslav

Budućnost - TSC

Sreda, 02.05.2018 17:00 - Dobanovci
Delegat - Sp. radnik:
 VAVAN Dragan
Glavni sudija: ĐORĐIĆ Miloš
Prvi pomoćni sudija: KARADžIĆ Miloš
Drugi pomoćni sudija: PETKOVIĆ Miroljub
Četvrti sudija: STOJANOVIĆ Andrija
Posmatrač: NEDIĆ Dejan

Bežanija - ČSK-Pivara

Sreda, 02.05.2018 17:00 - Beograd
Delegat - Sp. radnik:
 GAJIĆ Milorad
Glavni sudija: SANTRAČ Dejan
Prvi pomoćni sudija: POTOČAN Dejan
Drugi pomoćni sudija: BELjIN Goran
Četvrti sudija: STAMENKOVIĆ Ivan
Posmatrač: VUKADINOVIĆ Milenko

Dinamo - Metalac

Sreda, 02.05.2018 17:00 - Vranje
Delegat - Sp. radnik:
 PANAJOTOVIĆ Vidojko
Glavni sudija: GRUJIĆ Danilo
Prvi pomoćni sudija: PETROVIĆ Oliver
Drugi pomoćni sudija: GRUJIĆ Jovan
Četvrti sudija: ILIĆ Milan
Posmatrač: ANĐELKOVIĆ Žarko

Temnić 1924 - Novi Pazar

Sreda, 02.05.2018 17:00 - FK Jedinstvo Paraćin -
Delegat - Sp. radnik:
 MLADENOVIĆ Vladan
Glavni sudija: MARKOVIĆ Momčilo
Prvi pomoćni sudija: KRSTIĆ Ivan
Drugi pomoćni sudija: ĐOROVIĆ Nikola
Četvrti sudija: MITROVIĆ Aleksa
Posmatrač: STOJANOVIĆ Bojan

Proleter - Jagodina

Sreda, 02.05.2018 17:00 - Novi Sad
Delegat - Sp. radnik:
 KOVIĆ Dragan
Glavni sudija: TRIFKOVIĆ Dejan
Prvi pomoćni sudija: MILOSAVLjEVIĆ Nikola
Drugi pomoćni sudija: NOVAKOVIĆ Novak
Četvrti sudija: GAJDOBRANSKI Nemanja
Posmatrač: PAVLOVIĆ Branko

Inđija - Teleoptik

Sreda, 02.05.2018 17:00 - Inđija
Delegat - Sp. radnik:
 NIKOLIĆ Nenad
Glavni sudija: MILANOVIĆ Miloš
Prvi pomoćni sudija: MITIĆ Miloš
Drugi pomoćni sudija: MARJANOVIĆ Aleksandar
Četvrti sudija: MINAKOVIĆ Nenad
Posmatrač: JOVANOVIĆ Goran

Sloboda - Radnički 1923

Sreda, 02.05.2018 19:00 - Užice
Delegat - Sp. radnik:
 VUJOVIĆ Ljubiša
Glavni sudija: ŽIVKOVIĆ Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: MILIĆEVIĆ Miloje
Drugi pomoćni sudija: MILIĆEVIĆ Miloš
Četvrti sudija: OSTRAĆANIN Stanko
Posmatrač: DIMITRIJEVIĆ Dejan


30 .kolo Prva liga Srbije
TSC 7 : 0 Temnić 1924
Sloboda 0 : 3 Radnički (P)
Inđija 1 : 1 Proleter
Teleoptik 0 : 0 Bežanija
Radnički 1923 0 : 3 Dinamo
Novi Pazar 2 : 2 Budućnost
Sinđelić 2 : 1 Metalac
Jagodina 3 : 2 ČSK Pivara
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Proleter 30 20 5 5 65
2 Dinamo 30 20 3 7 63
3 Metalac 30 17 6 7 57
4 TSC 30 15 9 6 54
5 Inđija 30 12 9 9 45
6 Sinđelić 30 13 6 11 45
7 Bežanija 30 11 11 8 44
8 Teleoptik 30 10 10 10 40
9 Novi Pazar 30 9 13 8 40
10 Budućnost 30 9 11 10 38
11 Radnički 1923 30 10 6 14 36
12 Sloboda 30 9 7 14 34
13 Radnički (P) 30 8 7 15 31
14 Temnić 1924 30 6 8 16 26
15 ČSK Pivara 30 4 10 16 22
16 Jagodina (-6) 30 3 7 20 10