XS
SM
MD
LG

Srpska liga Vojvodina: Delegiranje sudija i službenih lica 24. kolo

Delegiranje sudija i službenih lica 24. kola Srpske lige Vojvodina:

Omladinac - Dinamo 1945

Subota, 28.04.2018 16:30 - N. Banovci
Delegat - Sp. radnik:
 ŽIVKOVIĆ Milan
Glavni sudija: DELIBAŠIĆ Marko
Prvi pomoćni sudija: BOSIN Nemanja
Drugi pomoćni sudija: LALUJA Bojan
Četvrti sudija: NIKOLIĆ Danilo
Posmatrač: VUČIĆ Dejan

Bačka 1901 - Mladost (BJ)

Subota, 28.04.2018 16:30 - Subotica
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija:
 RILAK Nikola
Prvi pomoćni sudija: LUKIĆ Dušan
Drugi pomoćni sudija: DANILOVIĆ Slobodan
Četvrti sudija: MIKLOŠ Gligor
Delegat - Posmatrač: OBRADOVIĆ Milan

Radnički Z. - Crvena zvezda

Subota, 28.04.2018 16:30 - Zrenjanin
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija:
 DžOMBIĆ Nikola
Prvi pomoćni sudija: TOMOVIĆ Bojan
Drugi pomoćni sudija: ZEKONjA Neven
Četvrti sudija: ZORIĆ Dragan
Delegat - Posmatrač: VUKELIĆ Rade

Cement - Bečej 1918

Subota, 28.04.2018 16:30 - Beočin
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija:
 BIKIĆ Nikola
Prvi pomoćni sudija: PETROVIĆ Slobodan
Drugi pomoćni sudija: DRNDAREVIĆ Vanja
Četvrti sudija: PETROVIĆ Nikola
Delegat - Posmatrač: SUBOTIĆ Uroš

Bratstvo 1946 - Odžaci

Subota, 28.04.2018 16:30 - Prigrevica
Delegat - Sp. radnik:
 TURI Stevan
Glavni sudija: ĆIRIĆ Nemanja
Prvi pomoćni sudija: RAJKOVIĆ Dušan
Drugi pomoćni sudija: NIKOLIĆ Marko
Četvrti sudija: PANČIĆ Dušan
Posmatrač: KRAKANOVIĆ Milan

Radnički (SM) - Borac

Subota, 28.04.2018 16:30 - Sremska Mitrovica
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija:
 ARSIĆ Dragan
Prvi pomoćni sudija: RADIĆ Petar
Drugi pomoćni sudija: VLADIĆ Aleksandar
Četvrti sudija: GNjATOVIĆ Marko
Delegat - Posmatrač: ŠAVIJA Jovica

Železničar - Radnički (NP)

Nedelja, 29.04.2018 16:30 - Pančevo
Delegat - Sp. radnik:
 LOGARUŠIĆ Dejan
Glavni sudija: RELjIĆ Filip
Prvi pomoćni sudija: RIJAVEC Nikola
Drugi pomoćni sudija: ŠAIN Goran
Četvrti sudija: JANjUŠ Predrag
Posmatrač: ŠIBUL Ivan

Dunav - Radnički (Šid)

Nedelja, 29.04.2018 16:30 - Stari Banovci
Delegat - Sp. radnik:
 KOVAČEVIĆ Ljubomir
Glavni sudija: KEDžA Stefan
Prvi pomoćni sudija: DRAGIČEVIĆ Marina
Drugi pomoćni sudija: RAĐEN Predrag
Četvrti sudija: MATIĆ David
Posmatrač: RODEAN Marjan