25.04.2018 Administrator

Čukarički poražen na Marakani

Fudbaleri Čukaričkog poraženi su u 3. kolu plej-ofa Super lige Srbije od Crvene zvezde rezultatom 3:0 (0:0). Strelci za domaći tim bili su El Fardu Ben u 61, Nemanja Radonjić u 77. i Luka Adžić u 84. minutu meča.

Čukarički je odlično odigrao prvo poluvreme, gde nije dozvolio domaćem timu da se razigra. Zvezda je imala samo jednu priliku preko Pešića sredinom prvog poluvremena, dok je u našem timu najbolju priliku imao Drinčić u samom finišu. Vredi pomenuti i dva dobra prodora Ovusua koji, na kraju, nije uspeo da centrira Bojiću i Kajeviću onako kako želi.

Trener Zvezde Vladan Miljević je na poluvremenu ubacio Luku Adžića umesto Slavoljuba Srnića i upravo je mladi reprezentativac Srbije asistirao Benu kod prvog gola u 61. minutu. Napadač crveno-belih je šutirao precizno po zemilji i Belić nije imao šanse.

Nedugo zatim Đurić je dobio drugi žuti karton i situacija je bila poprilično otežana. Zvezda je iskoristila igrača više u 77. minutu kada je Radonjić bio najprisebniji u kaznenom prostoru i to je bilo 2:0.

Samo sedam minuta kasnije viđen je novi gol u mreži Čuke, kada je Adžić odlično izveo slobodan udarac i postavio konačan rezultat.

Trener Čukaričkog Nenad Lalatović je u poslednjih 10 minuta dao priliku omladincima Tediću i Vidosavljeviću, a vredi pomenuti da je i Nemanja Milojević igrao posle dužeg vremena. Na samom kraju meča viđen je i crveni karton Rodića, odnosno drugi žuti.

Čukaričlki je trenutno 6. na tabeli sa 26 bodova i u sledećem kolu igra protiv Spartaka iz Subotice u nedelju od 19.00 časova na Banovom brdu.

Crvena zvezda - Čukarički 3:0 (0:0)
(Ben 61, Radonjić 77, Adžić 84)

Crvena zvezda: Borjan, Stojković, Le Talek, Babić (Frimpong 65), Rodić, Račić, Krstović, Ben (Milijaš 79), Radonjić, Srnić (Adžić 46), Pešić.

Čukarički: Belić, Stevanović, Puškarić, Đurić, Bogosavac, Kopitović, Drinčić, Kajević (Vidosavljević 80), Ovusu, Milojević (Belaković 67), Bojić (Tedić 80).

Crvena Zvezda 3 : 0 Čukarički
Voždovac 2 : 1 Vojvodina
Partizan 3 : 1 Radnički
Spartak 2 : 1 Napredak