XS
SM
MD
LG

Srpska liga Istok: Delegiranje sudija 22. kolo

 

OFK Sinđelić - Timok

Subota, 21.04.2018 16:30 - Niš
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija: DIMITRIJEVIĆ Milenko
Prvi pomoćni sudija: IVANOVIĆ Bojan
Drugi pomoćni sudija: GLUŠAC Milan
Četvrti sudija: CVETKOVIĆ Jelena
Delegat - Posmatrač: ZLATKOVIĆ Dragan

Rtanj - Moravac Orion

Subota, 21.04.2018 16:30 - Boljevac
Delegat - Sp. radnik: MATIĆ Leonardo
Glavni sudija: ĆIRIĆ Stefan
Prvi pomoćni sudija: RANĐELOVIĆ Aleksandar
Drugi pomoćni sudija: HRISTOV Predrag
Četvrti sudija: JOVIĆ Bratislav
Delegat - Posmatrač:
Posmatrač: PAUNOVIĆ Igor

Jedinstvo (B) - Budućnost

Subota, 21.04.2018 16:30 - Bošnjace
Delegat - Sp. radnik: MARJANOVIĆ Slavica
Glavni sudija: BABIĆ Nikola
Prvi pomoćni sudija: STANKOVIĆ Nenad
Drugi pomoćni sudija: STOJANOVIĆ Goran
Četvrti sudija: NEDELjKOVIĆ Jovan
Delegat - Posmatrač:
Posmatrač: PETKOVIĆ Aleksandar

Ozren - Radan

Subota, 21.04.2018 16:30 - Sokobanja
Delegat - Sp. radnik: STANČULOVIĆ Ljubipa
Glavni sudija: FILIPOVIĆ Stefan
Prvi pomoćni sudija: STANOJEVIĆ Momir
Drugi pomoćni sudija: NIKOLIĆ Oliver
Četvrti sudija: RAJKOVIĆ Igor
Delegat - Posmatrač:
Posmatrač: SIMIĆ Dragan

Trstenik PPT - Jedinstvo (P)

Subota, 21.04.2018 16:30 - Trstenik
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija: MITROVIĆ Marko
Prvi pomoćni sudija: MARINKOVIĆ Dušan
Drugi pomoćni sudija: MILENKOVIĆ Dušan
Četvrti sudija: NEDELjKOVIĆ Miloš
Delegat - Posmatrač: ANTIĆ Dušan

Car Konstantin - Tabane 1970

Nedelja, 22.04.2018 11:00 - Niš
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija: MITROVIĆ Bojan
Prvi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ Miloš
Drugi pomoćni sudija: TARBUK Boško
Četvrti sudija: VUKADINOVIĆ Aleksandar
Delegat - Posmatrač: VELjKOVIĆ Dragan

Trajal - Dunav

Nedelja, 22.04.2018 16:30 - Kruševac
Delegat - Sp. radnik: STAMENKOVIĆ Vlastimir
Glavni sudija: MITROVIĆ Nemanja
Prvi pomoćni sudija: ANTIĆ Nikola
Drugi pomoćni sudija: KRSTIĆ Slobodan
Četvrti sudija: MINIĆ Ana
Delegat - Posmatrač:
Posmatrač: NEDELjKOVIĆ Vladimir

Pukovac - Radnički (S)

Nedelja, 22.04.2018 16:30 - Pukovac
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija: TRAJKOVIĆ Miloš
Prvi pomoćni sudija: DONČIĆ Milivoje
Drugi pomoćni sudija: MILENKOVIĆ Miloš
Četvrti sudija: MILADINOVIĆ Dušan
Delegat - Posmatrač: GAGIĆ Miloš