U kovačima Radnički nadigrao goste iz Mrčajevaca

Radnički iz Kovača na svom terenu ugostio je tim Orlovca iz Mrčajevaca i boljom igrom tokom meča zasluženo osvojio tri boda. Domaćini su tako najzad obradovali svoje navijače jer su puleni trenera Trišovića prikazali, utisak je, najbolju igru u ovoj prvenstvenoj sezoni.

Jedan od ataka ka golu gostiju

Radniči je već posle osam minuta imao gol prednosti. Strelac je bio agilni Vojmilovac koji je dobro propratio prodor po desnoj strani i posle centaršuta najbolje se snašao i sa sedam metara matirao golmana Orlovca.

Presing na sredini terena

U nastavku opet dominacija fudbaletra iz Kovača. Ulazak Kojića u igru preporodio je sastav domaćina. I upravo ovaj brzonogi igrač je u samo jednom minutu propustio da realizuje dve povoljne prilike za gol. Na 2:0 povisio je Vučinić. On je posle prodora Stevanovića po levoj strani i upućenog centaršuta uspeo da smesti loptu u donji desni ugao golmana Dačovića. Posle samo sedam minuta gosti su smanjili prednost. Posle nesporazuma odbrambenih igrača Radničkog najbolji pojedinac u gostujućoj ekipi sa pet metara šalje loptu iza leđa golmana Pajovića.

Gužva u šesnaestercu domaćina Foto: STOLE

Konačan rezultat postavio je iskusni Petrović koji je samo nekoliko trenutaka pre toga na terenu zamenio Pejkovića. Posle ubacivanja sa leve strane bio je najviši u skoku i mreža Orlovca se zatresla po treći put.

RADNIČKI - ORLOVAC 3:1 (1:0)

KOVAČI. Gledalaca 100. Sudija: Filip Mirković (G. Milanovac) 7,5. Strelci: Vojmilovac u 8. Vučinić u 58. Petrović u z84. (Radnički), Ljubičić u 65. (Orlovac). Igrač utakmice: Nikola Vojmilovac (Radnički)

Radnički: Pajović 6,5, Pavić 6,5, Pejković 7 (Petrović 7), Stevanović 7, Vojmilovac 8, (Džodić -), Đokić 7, Radosavljević 7, Grujić 7,5, Jovanović 7, Mandić 6,5 (Kojić 7), Vučinić 7

Orlovac: Dačović 6, Šarac 6,5, Simić 7, Đurišić 6,5, Vasilić 6,5, Pavlović 7, Ljubičić 7,5, Lakušić 6,5 (Ilić -), Sedlarević 7, Popović 6,5, Živančević 6,5