Prijateljska utakmica: OFK Beograd - Mladi radnik 4:0

Igrači OFK Beograda u 2018. godini i dalje beleže samo pobede. Najnoviji trijumf je izvojevan protiv Mladog radnika iz Požarevca koji je trećeligaš kao i naš klub. Pobedili smo golovima u drugom poluvremenu, a na kraju je rezultat glasio 4:0!

Poveli smo u 56. minutu golom Nikoličića nakon centaršuta iz kornera koji je uputio Basara. Deset minuta kasnije Janjić je realizovao jedanaesterac koji je dosuđen u našu korist nakon nepropisnog starta nad Veličkovićem. Treći pogodak postiže Bogićević u 72. minutu nakon pasa Pavlovića, a konačnih 4:0 postavlja Veličković nakon ukradene lopte od strane Rusića.

OFK Beograd: Čupić, Iličić, Ignjatović, Trajković, Radojković, Đurić, Basara, Janjić, Krstić, Basara i Radunović. Igrali su i Petrović, Milutinović, Aleksić, Minić, Veškovac, Nikoličić, Pavlović.