Svetlost jesenji prvak Topličke lige!

U zaostaloj prvenstvenoj utakmici koja je danas odigrana fudbaleri Svetlosti su  pobedili Polet iz Samarinovca sa 2:0. Golove za domaćina je postigao  raspoloženi  Vlada Vučurević u 43. i 67. minutu.  Igrači Svetlosti su u većem delu utakmice imali inicijativu, a gosti su preko kontranapada pokušavali da ugroze gol  golmana Stojanovića. Konačno brava gostiju je otključana u 43. minutu, posle odlično nabačene lopte iz slobodnog udarca  od strane Tomice Mihajlovića, a na odbitak u šesnaestercu je natrčao Vučurević i doveo Svetlost u vodjstvo.

Drugo poluvreme je takodje proteklo u inicijativi domaćina, a Poletu je velike probleme pravio vezista Tomica Mihajlović, koji je u 55. minutu predriblao gotovo celu odbranbenu liniju  gostiju i našao se oči u oči sa golmanom ali je on odlično intervenisao. I posle pomenute šanse po levom boku tandem Ćirić  i Vučurević su konstantno probijali odbranu gostiju, da bi posle jednog kornera u 67. minutu, lopta došla do danas raspoloženog Vučurevića koji je postavio konačnih 2:0.

Badnjevčani su posle ove današnje pobede ostali jedini neporaženi tim i tako zauzeli prvo mesto na tabeli sa 28 bodova, koliko imaju i drugoplasirana Kaćuša iz Kuršumlije i Omladinac iz Podine, ali Svetlost  ima najbolji medjusobni skor. Očigledno da će se na proleće izmedju pomenuih timova voditi borba za prvo mesto.​

Real 2 : 2 Spartak
Svetlost Badnjevac 2 : 0 Polet
Mladost 1982 3 : 0 Partizanski put
Dundjerski 2 : 6 Omladinac
Pobeda 0 : 4 Kosovac
Kaćuša 2 : 1 Borac