Ribnik osvojio bod u Majdevu

Posle poraza na svom terenu u Gornjrm Ribniku, izabranici trenera Baneta Trnavca uspeli su da do kraja utakmice odbrane osvojeni bod u susretu sa domaćinom FK Sloga u Majdevu. U prvom delu bila je otvorena igra šanse su imali jedni i drugi, ali im je bila loša realizacija. Ipak su gosti uspeli pogodkom Toskića u 42. minutu da dođu u vođstvo od 1:0. Sa ovim rezultatom su igrači otišli na odmor a u nastavku domaći su u nekoliko navrata pokušavali da izjednače ali nisu uspeli.

Tek u 61. minutu to im je pošlo za nogom 1:1 pogodak je postigao Milojević i to je ujedno bio i krajnji ishod ove utakmice koju je posmatralo oko 100 gledalaca. Ribnik je trenutno na 12. mestu tabele Prve Rasinske okružne lige u narednom kolu kod kuće dočekuju FK Naupare koja je na 9. mestu tabele.

Naupare 2 : 1 FUD
Donji Kopaonik 1 : 1 Vinogradar
Juhor 3 : 0 Kupci
Blagotin 4 : 2 Šanac
Jastrebac 2 : 1 Sloga (D)
Mačkovac 5 : 2 Čitluk
Parunovac 2 : 2 Knez Lazar 2015
Sloga (M) 1 : 1 Ribnik