Kastratović debitovao golom

Posle neprijatnog iskustva prošle sezone kada istog rivala nije uspela da pobedi, kraljevačka Sloga je zasluženo stigla do tri boda protiv ne tako loše ekipe iz Markovice. Sve je odlučeno u prvom poluvremenu, već u 4. minutu odličan pas u prostor je iskoristio kapiten „belih“ Filipović i preciznim lob udarcem je matirao Milodsavljevića. Gosti jedini put zapretili sredinom prvog dela kada je napadač Simićević uhvatio volej, svi su videli loptu u golu, ali je Košanin pokazao zašto je najbolji vratar u ovom rangu takmičenja. Parada za fotoreportere i odbrana koja je omogućila da Slogina mreža miruje već 450 minuta. Tačku na drugu pobedu Sloge u prvenstvu stavio je debitant u dresu „belih“ Jovan Kastratović. Najveće pojačanje Kraljevčana se odlično snašao pred golom gostiju i vrhom kopačke matirao golmana Milosavljevića za ispostavilo se konačnih 2-0. U drugom poluvremenu, po veoma sparnom vremenu, nije bilo izrazitih prilika,a domaći su rutinski meč priveli kraju.

SLOGA (KV) – OVČAR 2 – 0 (2 – 0)

Gradski stadion Gledalaca: 100 Sudija: Dušan Sretenović (Kragujevac) 8 Strelci: Filipović u 4. i Kastratović u 44. minutu

SLOGA: Košanin -, Parezanović 6,5, Milojević 7, Čolić 6,5 (Marković 6), Pavlović 6,5, Filipović 7, Memedović 6,5 (Barjaktarević -), Kastratović 7, Gvozdenović 6,5, Kolaković 6,5, Milošević 6,5

OVČAR: Milosavljević 6, Šibinac 6, Diković 6, Pantelić 6, Marinković 6, Đ. Nešovanović 6 (Vasović –), Tomović 6 (V. Nešovanović 6), Obradović 6, Zlatić 6, Simićević 6, Krivačević 6.

Igrač utakmice: Jovan Kastratović (Sloga)