XS
SM
MD
LG
13.09.2017 Administrator 1058

Sutra žreb parova 1/16 finala Kupa Srbije

Sutra, 14. septembra, u 13:00 u Sportskom centru FSS u Staroj Pazovi, biće održano izvlačenje parova šesnaestine finala Kupa Srbije.  Posle pet odigranih utakmice pretkola koje su odrigrane 6. septembra, dobijena je lista učesnika završnog takmičenja za takmičarsku 2017/2018. godinu:

Foto: FSS


1. FK PARTIZAN                                                       17. FK MAČVA 
2. FK CRVENA ZVEZDA                                               18. FK ZEMUN
3. FK VOJVODINA                                                     19. FK SLOBODA UŽICE
4. FK MLADOST, Lučani                                           20. FK INĐIJA
5. FK RADNIČKI, Niš                                              21. FK BEŽANIJA
6. FK NAPREDAK                                                       22. FK RADNIČKI, Pirot
7. FK VOŽDOVAC                                                      23. FK JAGODINA
8 . FK JAVOR MATIS                                                 24. FK DINAMO, Vranje
9. FK ČUKARIČKI                                                     25. FK SINĐELIĆ, Beograd
10. FK SPARTAK ŽDR. KRV                                        26. FK BUDUĆNOST, Dobanovci
11. FK RADNIK, Surdulica                                       27. FK PROLETER, Novi Sad 
12. FK RAD                                                                28. FK RADNIČKI, Novi Beograd
13. OFK BAČKA, Bačka Palanka                                 29. FK DINAMO 1945, Pančevo
14. FK BORAC, Čačak                                                30. FK POLET 1980, Laplje Selo
15. FK METALAC                                                       31. FK ZLATIBOR, Čajetina 
16. FK NOVI PAZAR                                                  32. FK RTANj, Boljevac 


Kalendarom takmičenja za Kup FS Srbije predviđeno je da se završno takmičenje kupa odvija u sledećim terminima: 
1/16 finala (sreda) 20. 09. 2017. 
1/8 finala (sreda) 25. 10. 2017. 
1/4 finala (sreda) 14. 03. 2018. 
1/2 finala (sreda) 18. 04. 2018. prva utakmica
1/2 finala (sreda) 09. 05. 2018. druga utakmica 
Finale (sreda) 23. 05. 2018.