Prvi bodovi na domaćem terenu

Počelo je i takmičenje u najnižem rangu u prvom prvenstvenom kolu na igralištu u Dublju, sastali su se domaći Kamenorezac 76 i ekipa Omladinca iz Odžaka. Pobedili su dubljani rezultatom 3:0 (1;0). Tokom celog susreta igrači su po džombastom terenu prikazali lošu igru sa mnogo grešaka i propuštenih šansi. Domaći su došli u vođstvo u 20. minutu pogodkom Nikole Petrašinovića, sa ovim rezultatom se otišlo na odmor. U nastavku utakmice otvorena i na momente oštrija igra, pa je glavni sudija Marko Spasojević opravdano pokazao žute kartone jednom domaćem i jednom gostujućem igraču. Neefikasnost je rezultirala i nervozom pojedinih igrača pa su isključenja zbog grubih starova zaradili jedan domaći i jedan gostujući igrač. Glavnom sudiji pomagali su jedna dama Tijana Radosavljević i Nikola Tripković. Dužnost delegata profesionalno  je obavio iskusni sudija i sportski radnik Slobodan Obradović. Danas dvostruki strelac i najbolji strelac u prošlom prvenstvu u ekipi Kamenorezca 76 Darko Blagojević, postigao je pogodke u 65. i 75. minutu susreta, a nad njim je u šesnaestercu odžačana napravljen prekršaj, ali iz penala Nikola Đukić nije bio precizan i ostalo je 3:0 za domaće. Dubljani naredno kolo gostuju u Osaonici kod ekipe Stara Čaršija, a treneri Ljubiša Vidaković i Veroljub Srejić, kao i igrači očekuju povoljan rezultat.