Remi na Bunjačkom brdu

Prava prvenstvena utakmica u kojoj su gosti igrali otvoreno, bili vrlo konkretni u napadu, dok je domaćin nerviorao svoje navijače bezidejnim akcijama pred golom dobrog Veličkovića. Ribničani su imali više loptu u posedu, ali prvu šansu su imali gosti preko odličnog Simića. Tek tada kreće konkretnija igra Karađorđa, ali bez rezultata. U nastavku rezervista Sušice Dakić je odlično ispratio kontranapad i pas Simića i rutinski matirao Manića za 0-1. Gosti su u 64. minutu imali odličnu šansu preko Savića koji je šutirao pored gola,a u narednoj akciji Janković iz slobodnog udarca postiže veoma lep gol za 1-1. Tu uzbeđenjima nije bio kraj. Matić je sa pola metra umesto prazne mreže pogodio golmana gostiju. U 84. minutu Mujezinović je bio oči u oči sa Manićem i umesto mreže uzdrmao je stativu. Karađorđe je krenuo u kontranapad,a Milević je bio neprecizan sa nekoliko metara i na kraju je ostalo pravednih 1-1.

KARAĐORĐE – SUŠICA 1 – 1 (0 – 0)

SC „Predrag Matić-Mare“ Gledalaca: 200 Sudija: Filip Marković (Gornji Milanovac) 7 Strelci: Janković u 65. minutu za Karađorđe,a Dakić u 55. minutu za Sušicu Žuti kartoni: Sazdov, Kosovac, Janković, Županjac (Karađorđe), Milojević, Samardžić, Đorđević (Sušica)

KARAĐORĐE: Manić 6,5, Arsenijević 6, Arsović 6, Milovanović 6,5,Sazdov 6,5, Kosovac 6, Marković 6, Urošević 6 (Matić 6), Jablanović 6 (Milević 6), Janković 6 (Čolović -), Županjac 6,5

SUŠICA: Veličković 6,5, N. Mijailović 6, Lazarević – (Samardžić 6), S. Mijailović 6,5, Milojević 6,5, Bogojev 6,5 , Erić 6 (Mujezinović 6,5), Krstić – (Dakić 6,5), Savić 6, Simić 6,5, Đorđević 6,5.

Igrač utakmice: Miloš Simić (Sušica)