Nova uspešna provera fudbalera Temnića

Fudbaleri Temnića uspešno su odradili još jednu proveru  pred start  u Prvoj ligi FS Srbije. Oni su sinoć na stadionu „Radomir Mićić Miče“ u Kruševcu ,gde će Varvarinci inače biti domaćini  srpskim prvoligašima ubedljivo savladali ekipu Car Konstantina iz Niša . Čak osam puta zatresli su mrežu  jednog od najuglednijih  srpskoligaša sa Istoka ekipu  Niškog Car Konstantina(popularnih carića i velikih sportskih prijatelja Varvarinaca) . Strelci Temnića su posebno bili raspoloženi u prvih 45 minuta kada su poveli sa 5:0. Majdevac ,Sibinović i Ristić vezli su po terenu i pored golova napravili još nekoliko zicera posle sjajnih akcija. Sredina terena sa Marušićem,Markom Stanojevićem i Lazarevskim bila je besprekorna a odbrana stamena tako da je golman Jokić prvu loptu uhvatio tek u 39 minutu.

U drugom delu trenerski tandem Dovedan-Babić probao je sve igrače. Bilo je dosta neozbiljnosti pa su gosti predvođeni odličnim Ristićem u drugom delu čak 4 puta matirali golmana Dodića. Ipak šef struke Temnića Veljko Dovedan na kraju je bio zadovoljan.

Miroslav Milivojević (predsednik) i Dobrivoje Đurđević(trener) Car Konstantina vidno razočarani posle prvog poluvremena.

VELJKO DOVEDAN: „Zadovoljan sam dosadašnjim tokom priprema“

Prošlo je 2/3 priprema i ja sam izuzetno zadovoljan  onim što smo uradili „ rekao je vašem izveštaču šef struke Varvarinaca. Ostaje nam ova nedelja za treninge,zatim generalka u subotu sa Dinamom  iz Vranja i nadam se da će sve funkcionisati onako kako smo zamislili a prvo poluvreme ove utakmice može nam biti ogledno,zaključio je Veljko Dovedan

Stefan Sibinović i Andrija Majdevac bili su neuhvatljivi za odbranu carića

TEMNIĆ1924  - CAR KONSTANTIN 8:4(5:0)

Stadion: Radomir Mićić Miče“ u Kruševcu,gledalaca 400. Sudija :Đorđe Anđelković(Kruševac).Opomenuti igrači: Stojadinović(CAR). Strelci: Sibinović u 2,Majdevac u 9 i 32, Marušić u 11, Marko Stanojević u 43,Mateja Pavlović u 46 i Igor Pavlović u 60 i 80 minutu. Za Temnić.

Ristić u 58 i 73,Stivens u 64 i Mićunović u 76 minutu za Car Konstantin.

TEMNIĆ: Jokić,Vukajlović,Petković,Radovanović,Žerjav,Lazarevski,Ristić,Marušić,Majdevac,Marko Stanojević i Sibinović. Igrali su još: Dodić,Milenković,Mijokov,Todorović,Radović,Miletić,Rajković,Milan Petrović,Mateja Pavlović,Igor Pavlović,Luka,Stojanović,Boškovac,Vu i Leo.

CAR KONSTANTIN:A. Stanković,D.Jović,Stojadinović,Stojanović,Mladenović,Jovanović,S.Petrović,I.Jović,Mićunović,Stefanović i Nikolić. Igrali su još: Stamenković,Stevanović,Ristić,M.Petrović.Lalović.Đ.Stanković,Simić,Miroslav Milivojević,Dragan Simić i Stivens.