XS
SM
MD
LG

Lige Rasinskog okruga sa po 18 klubova

Lige fs Rasinskog  okruga Prva i Druga liga imaće  od ove sezone  2017/2018 po 18 klubova umesto dosadašnjih 16. To je odluka izvršnog odbora FSRO  koju nam je zvanično potvrdio gen.sekretar saveza Dejan Anđelković. Lige startuju  za vikend 19/20 avgusta a seminar za službena lica obaviće se 13. avgusta u Kruševcu.

Prvu ligu Rasinskog okruga činiće: Juhor (Obrez) povratnik iz zone zapad, Mladi radnik (Bačina), Mačkovac, Jastrebac (Vel.Šiljegovac), Blagotin (Poljna), Šanac, Parunovac, Ribnik, Kupci,13 april (Lomnica), Knez Lazar (Kruševac), Sloga (Majdevo), Donji Kopaonik (Razbojna), FUD (Brus), Sloga (Dašnica), Vinogradi (Zleginje), Naupare i Čitluk.

Drugu ligu Rasinskog okruga činiće:  Rubin (Donji Stupanj), Mladpost (Donji katun), Varvarin, Polet (Milutovac), Sloga (Lozna), Gradina (Trstenik), Rubin (Zalogovac), Trudbenik (Stalać), Beli orlovi (Tobolac), Omladinac (Pojate), 14. oktobar (Izbenica), Jugović (Bogdanje), Borac (Gornji katun), Stari Trstenik i novajlije: Velika Drenova, Ušće (Grad Stalac) i Mladi Gorani (Dupci).

18. člana Druge lige Rasinskog okruga dobićemo 13. avgusta kada se u baražu u Mudrakovcu sretnu drugoplasirani timovi  opštinske lige Varvarin ekipa OFK Marenova i drugoplasirani tim  opštinske lige Trstenik Topoljak iz Grabovca.


Rtanj 3 : 0 Tabane 1970
Dunav 5 : 0 Timok
Radnički (S) 0 : 3 Jedinstvo (P)
Budućnost (P) 1 : 0 Radan
Moravac Orion 2 : 0 Ozren
Jedinstvo (B) 6 : 1 Trstenik PPT
Pukovac 0 : 2 OFK Sinđelić
Trajal 3 : 4 Car Konstantin
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Trajal 30 19 9 2 66
2 Car Konstantin 30 15 7 8 52
3 Budućnost (P) 30 14 8 8 50
4 OFK Sinđelić 30 13 10 7 49
5 Jedinstvo (P) (-1) 30 13 9 8 47
6 Rtanj 30 13 8 9 47
7 Dunav 30 13 4 13 43
8 Jedinstvo (B) (-4) 30 13 7 10 42
9 Radnički (S) 30 12 5 13 41
10 Pukovac 30 12 5 13 41
11 Radan (-1) 30 11 9 10 41
12 Moravac Orion 30 13 2 15 41
13 Trstenik PPT 30 8 10 12 34
14 Tabane 1970 30 7 11 12 32
15 Timok 30 5 4 21 19
16 Ozren 30 1 8 21 11